Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
KwasAcetylosalicylowy

24 lutego 2018, 14:52

O, EmSc2Tv wstawił to ostatnio na miniaturce do drewnianego przedszkola.

Avatar ponczeq

21 września 2017, 09:19

o

Avatar matibal

29 lipca 2015, 13:33

Miałem to kiedyś na tapecie.

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 17:22

Sł0dkie...

Avatar nielubiecie

3 maja 2014, 15:16

Sweet

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2013, 11:50

A skąd tu ja?

Avatar TheNelsonPL

4 maja 2013, 14:01

Z porodówki ..

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2013, 16:43

Avatar robogirl

10 kwietnia 2014, 20:27

@TheNelsonPL: "Teraz coś, czego być może nie wiecie. nie urodziliśmy się w szpitalu, tylko w internecie!" - Niekryty Krytyk

Avatar Krychomir

Edytowano - 4 maja 2013, 19:06

No k*rwa, bez jaj !!!! Nawet StarCrafta II opanowały?

Avatar shark2199

6 maja 2013, 15:23

@Krychomir: Jak opanowały? Zergi sobie podjedzą i tyle :P

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2013, 17:50

@Krychomir: ja lubie

Avatar Gornak098

4 maja 2013, 21:12

one sa wszedzie nie mamy z nimi szans !!!

Avatar PlomykowkaPL

3 sierpnia 2013, 14:13

@Gornak098: Dlatego stanąłem po ich stronie!

Avatar kafrotek

8 maja 2013, 00:40

Moja nowa tapeta :3

Avatar SpaceMarine1990

5 maja 2013, 20:43

Już sie boje co będzie z Zergami...

Avatar zuza2104

4 maja 2013, 23:04

Ooooooch ♥

Avatar misioyou27

4 maja 2013, 18:56

sweet

Avatar Stasiek121

4 maja 2013, 14:30

Jak to się tu znalazło ?

Avatar mikulek04

4 maja 2013, 14:52

@Stasiek121: zgadnij, kto to dodał.

Avatar Stasiek121

4 maja 2013, 16:25

@mikulek04: Racja...Nic tu po mnie skoro ta planeta jest cięgle w kotach

Avatar patrol992

4 maja 2013, 11:14

ja mam kostium starcraftowego marinsa

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2013, 11:10

kto ma dodatek do starcrafta 2?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #kot, #gry

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka