Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2018, 08:17
było
Odpisz
30 kwietnia 2018, 08:25
@kamykPL: *wstawia paste o było*
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:15
@piekasz: Nadal wstawiasz? Weź wstaw.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 11:01
@Grzechoooo: haha Beka w ch*j. Co miałeś z polskiego?
Odpisz
25 sierpnia 2018, 12:38
@piekasz: 6.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 13:17
@Grzechoooo: chyba w Niemczech
Odpisz
25 sierpnia 2018, 13:19
@piekasz: nie, w Polsce. Dodatkowo byłem finalistą w konkursie kuratoryjnym z ortografii. A ty czym możesz się pochwalić?
Odpisz
1 grudnia 2022, 07:15
@Grzechoooo: fajny avek
Odpisz
24 stycznia 2023, 09:31
@pawelec323232e2: dzięki
Odpisz
30 kwietnia 2018, 08:26
było, jak przejdzie to odchodzę bo ta strona to tylko powtarzanie obrazków
Odpisz
30 kwietnia 2018, 08:50
Zróbmy, żeby przeszło.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 09:12
nom
Odpisz
30 kwietnia 2018, 19:31
To ten... Admin zmienił tytuł. Będzie mi Cię brakowało
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:06
@Polski_Ziemniok: no to siema
Odpisz
2 maja 2018, 19:00
Cześć, pisze z głównej.
Odpisz
2 maja 2018, 19:05
Akademia pranków Bożydara
Odpisz
2 maja 2018, 19:49
Odpisz
2 maja 2018, 19:51
@Shadow_blade: o ch*j
Odpisz
2 maja 2018, 21:07
[*]
Odpisz
2 maja 2018, 21:10
Nie będziemy cie wspominać, idź już
Odpisz
2 maja 2018, 22:34
@rosyn: nie pospieszaj
Odpisz
2 maja 2018, 23:10
eypierdaaalaa już
Odpisz
2 maja 2018, 23:11
@baarts: XD
Odpisz
3 maja 2018, 00:05
To się nazywa ucywilizowana społeczność.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 11:46
Dalej tu jesteś
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:48
@kacper100025: Każdy jest i egzystuje, bo nie da się tak po prostu wymazać samego siebie.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2018, 01:29
a ja tego nie widziałem
Odpisz
2 maja 2018, 19:05
Osoby piszą że było, a Bożydar ma wyje**ne na tych plebsów.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 09:38
Bylo
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 08:15
Ja bym powiedział "No chyba ty" na jego miejscu.
Odpisz