Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
A, okej
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2023, 15:22
U mnie podobnie... Robie w blenderze modele 3D, a oczywiście to znaczy że gram.
Odpisz
19 maja 2018, 19:37
losowe pozdrawiają
Odpisz
2 maja 2018, 00:41
To akurat tru nie ważne co bym nie robił czy gram czy robię cokolwiek innego np montuje coś w after effectsie i tak powiedzą że gram i Ch*j
Odpisz
1 maja 2018, 10:13
raz pisałem sb pixelowego RPG i gdy byłem na etapie programowania łuku to mama wyłączyła mi laptopa i go zabrała, a gdy go odzyskałem pół roku później to był wyczyszczony
Odpisz
1 maja 2018, 10:25
Zabić
Odpisz
1 maja 2018, 10:25
Aż mi się smutno zrobiło :'(
Odpisz
1 maja 2018, 21:52
@WarzywoOSmakuDrewna: od tamtej pory nie tykam programowania
Odpisz
1 maja 2018, 08:25
Obojętnie, co byś robił przy tym komputerze- zawsze według mamy "grasz w komputer"
Odpisz
1 maja 2018, 08:28
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Nie zawsze. Nie każdy rodzic jest bezmózgim idiotą widzący w komputerze zło całego świata. Wiele z nich zdaje sobie z tego sprawę, że internet to świetna rzecz, a nawet gry czegoś uczą.
Odpisz
1 maja 2018, 08:39
@Naczelny: zależy jakie gry
Odpisz
1 maja 2018, 09:21
@Naczelny: Mój ojciec jest zapaleńcem starych gier nie gra w nowe bo mówi że go nie ciekawią. Bardzo podobała mu się seria Dragon Age oprócz inkwizycji. Na razie nie chce w nic grać
Odpisz
1 maja 2018, 10:03
mój rozumie o ile nie przekraczam normy ( tyle samo grania co przerwy ) mój ojciec lubi grać tylko w warblade :/
Odpisz
1 maja 2018, 10:08
Inkwizycja jest zajebista ;-;
Odpisz
1 maja 2018, 10:40
@marianx12: A mój tata zajebiście grał w metin 2, dopóki miał 100-któryś poziom i hakerzy włamali mu się na konto i stracił wszystko
Odpisz
1 maja 2018, 10:56
@JelonAI: coolmathgames
Odpisz
1 maja 2018, 11:08
@TheMJawesome: Mój jak był w moim wieku też grał w gry i mnie rozumie. Teraz gra czasami w wota.
Odpisz
1 maja 2018, 16:13
@marianx12: CZY TY ŻEŚ POWIEDZIAŁ WARBLADE?! CZYLI JEDNAK KTOŚ TO ZNA! DO DZISIAJ W TO GRAM
Odpisz
1 maja 2018, 18:43
@SnaqS: fajna gierka do jakiego poziomu doszedłeś max ? ja z chrzestnym do 79 od kilku lat już nie gram :/ chyba od 3
Odpisz
1 maja 2018, 19:46
@marianx12: na easy do 500 na normalu 300 i na hardzie do 97
Odpisz
1 maja 2018, 12:18
Wie ktoś czy da się naprawić płytę cd, w której patrząc od srebrnej strony płyty lekko widać nalepkę z drugiej strony.
Odpisz
1 maja 2018, 14:11
@ben1794: nie naprawisz
Odpisz
1 maja 2018, 15:08
Szkoda.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:29
robisz prezentacje a i tak mówi, że grasz i wirusy ściągasz
Odpisz
30 kwietnia 2018, 17:49
@siemak: Dokładnie :)
Odpisz
1 maja 2018, 10:02
@siemak: to zależy czy znasz sie na kompach na tyle by nie ściągnąć wirusów. Moja mame na tyle mi ufa że dała nałożyć paste termoprzewodzącą na procesur
Odpisz
1 maja 2018, 10:11
@DOMINIXX5: uważaj bo trojana ściągniesz
Odpisz
1 maja 2018, 10:25
@siemak: ta pasta wirusa może mieć, jak zepsujesz to płacisz z komunii!!!
Odpisz
1 maja 2018, 12:31
@DOMINIXX5: Ale mame pieniądze z komunii wyparowały
Odpisz
1 maja 2018, 13:00
@RadzieckiPiesel: moje nie #wygryw
Odpisz
1 maja 2018, 13:53
@DOMINIXX5: A moje zamieniły się w laptopa
Odpisz
1 maja 2018, 11:49
A mnie wkur... denerwuje to, że prawie zawsze jak gram w coś online albo po prostu nie mogę zapauzować, to rodzice czegoś odemnie chcą. Jak już wracam do komputera to trace ochotę na granie...
Odpisz
1 maja 2018, 12:15
@KermitZaba: Ja tak mam jak gram w battlefielda, kidy już wrócę do grania to znów muszę się 10 minut dołączać do serwera.
Odpisz
1 maja 2018, 11:06
Coraz częściej odnoszę wrażenie, że tylko moja mama jest ogarnięta. Wie, że gry online nie da się zapauzować, nie liczy mi rysowania w czas grania (tak, mamy to w domu), nie czepia się o wszystko...
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:49
a czy czasem nie robisz tego dla rozrywki?
Odpisz
30 kwietnia 2018, 17:50
@Kacprrr: No w sumie racja - dla rozrywki, ale to nie GRA tylko PRACA...
Odpisz
1 maja 2018, 09:22
@Pan_Sosna: PRACA A TY WCIĄŻ MIESZKASZ Z RODZICAMI
Odpisz
1 maja 2018, 09:15
Moja mama uważa że pewnie pisałam z jakimś facetem kiedy rysowałam coś tabletem graficznych '_'
Odpisz
1 maja 2018, 09:02
Ojciec: CAŁY DZIEŃ PSZET TYM KOMPUTREM SIEDZISZ! ZA NAŁUKE BYŚ SIĘ WZIOŁ!
Też ojciec: *cały dzień ogląda tv*
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 12:19
*robię zadanie*
Matka: ZA NAŁKE BYŚ SIE WZIOŁ, A NIE INO TE KOMPUTRY, WYŁONCZEJ TO
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:18
Też tak mam
Odpisz