Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mr_Doge

8 maja 2018, 07:31

.txt

Avatar Vaas_

Edytowano - 8 maja 2018, 01:30

tylko format raw

Avatar Strex

7 maja 2018, 23:21

Hej można taki mem zgłaszać

Avatar Noxen

7 maja 2018, 23:21

A mi przeglądarka w telefonie i tak wykonuje kompresję i mam wszystkie memy w słabej jakości :c

Avatar SowingSeason

Edytowano - 7 maja 2018, 23:19

Obrazki to tylko .gif /s

Avatar erykhim44

7 maja 2018, 20:55

jpeg nie zabiera tak dużo miejsca

Avatar Strex

Edytowano - 7 maja 2018, 23:16

@erykhim44: No i?
W porównaniu do najmniejszej pojemności masowej w moim posiadaniu (8Gb) to żadna różnica

Losowy obraz

Avatar Strex

7 maja 2018, 23:17

Avatar erykhim44

7 maja 2018, 23:56

@Strex: Panie, za 2k bajtów to można sobie komputr kupić!

Avatar weronika71122

7 maja 2018, 19:48

Ten widok jest tak rzadki, że aż czuję się niekomfortowo patrząc na tego mema

Avatar Wilkeu

7 maja 2018, 19:01

Najlepiej to w RAWach

Avatar Windows_10

30 kwietnia 2018, 21:41

to jpeg? jestem na apce

Avatar UkrytyNinja

30 kwietnia 2018, 21:42

@Windows_10: przy zapisywaniu jpeg jakość się pogarsza v: if im not wrong

Avatar NoNieSmieszne

Edytowano - 30 kwietnia 2018, 21:50

@UkrytyNinja: jpeg ma kompresję (kolory podobne blisko siebie się zmieniają w takie same co pogarsza jakość)

Avatar Windows_10

1 maja 2018, 10:31

@UkrytyNinja: wiem, ale po prostu się zastanawiałam, bo to bardzo częste w takich memach

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2018, 10:26

ta gładkość

POPROSTU KU*WA RAJ

Avatar matiExtreme

Edytowano - 1 maja 2018, 09:37

Ja zawsze zapisuję w mapie bitowej monochromatycznej

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2018, 23:44

.svg masterrace i już nie narzekasz ma skalowanie

Avatar Tymek590

30 kwietnia 2018, 23:31

najlepszy format do zapisywania to .bmp

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2018, 22:34

orgazm dla oczu ten obrazek

Avatar liconek02

30 kwietnia 2018, 21:58

może lepiej w cad

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka