Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2018, 07:31
.txt
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2018, 01:30
tylko format raw
Odpisz
7 maja 2018, 23:21
Hej można taki mem zgłaszać
Odpisz
7 maja 2018, 23:21
A mi przeglądarka w telefonie i tak wykonuje kompresję i mam wszystkie memy w słabej jakości :c
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 23:19
Obrazki to tylko .gif /s
Odpisz
7 maja 2018, 20:55
jpeg nie zabiera tak dużo miejsca
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 23:16
@erykhim44: No i?
W porównaniu do najmniejszej pojemności masowej w moim posiadaniu (8Gb) to żadna różnica
Losowy obraz
Odpisz
7 maja 2018, 23:17
@Strex:
Odpisz
7 maja 2018, 23:56
@Strex: Panie, za 2k bajtów to można sobie komputr kupić!
Odpisz
7 maja 2018, 19:48
Ten widok jest tak rzadki, że aż czuję się niekomfortowo patrząc na tego mema
Odpisz
7 maja 2018, 19:01
Najlepiej to w RAWach
Odpisz
30 kwietnia 2018, 21:41
to jpeg? jestem na apce
Odpisz
30 kwietnia 2018, 21:42
@Windows_10: przy zapisywaniu jpeg jakość się pogarsza v: if im not wrong
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 21:50
@UkrytyNinja: jpeg ma kompresję (kolory podobne blisko siebie się zmieniają w takie same co pogarsza jakość)
Odpisz
1 maja 2018, 10:31
@UkrytyNinja: wiem, ale po prostu się zastanawiałam, bo to bardzo częste w takich memach
Odpisz
1 maja 2018, 10:26
ta gładkość
POPROSTU KU*WA RAJ
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2018, 09:37
Ja zawsze zapisuję w mapie bitowej monochromatycznej
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:44
.svg masterrace i już nie narzekasz ma skalowanie
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:31
najlepszy format do zapisywania to .bmp
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:34
orgazm dla oczu ten obrazek
Odpisz
30 kwietnia 2018, 21:58
może lepiej w cad
Odpisz