Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2019, 17:27
oni się do wszystkiego przyczepiają
Odpisz
1 maja 2018, 22:49
*Możliwość kłusownictwa* PETA: Meh
*Możliwość łowienia ryb które i tak nie czują bólu* PETA: REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
2 maja 2018, 09:32
Czują, z tym że nie mają receptorów w wargach więc nie przeszkadza im haczyk
Odpisz
7 maja 2018, 12:36
@SoMuchMLG: Ale chodzi o to że nie czują bo to gra
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:52
@Kto_Inny: w jednym kraju Minecrafta zbanowani z tego powodu
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:48
Odpisz
17 maja 2019, 12:16
No zj*** no
Odpisz
12 maja 2018, 21:50
2012: Far Cry 3 wizualne skórowanie zwierząt, Peta siedzi cicho
2018: Far Cry 5 usunięto animacje skórowania zwierzyny, dodano wędkarstwo, Peta: OMFG JAK TAK MOSZNA TO JEST NIEDOPUSZCZALNE BESTIALSTWO WOBEC ZWIERZĄT
Mam nadzieje że chociaż kościół się nie przypie**oli za kwestie religijne
Odpisz
23 września 2018, 20:54
@arenak1111: już się przypi***alali
ktoś genialny uznał że far cry 5 to parodnia Amerykańskiej wiary
Odpisz
10 maja 2018, 11:35
PETE poje**o
Odpisz
1 maja 2018, 22:58
A ja tu sobię siedzę, gram w Assasins Creed 3 i strzelam do królików z łuku.
Odpisz
1 maja 2018, 23:02
Moja ulubiona część. Przy której sekwencji jesteś? Chętnie bym z kimś pogadał, ale nie ma z kim.
Odpisz
1 maja 2018, 23:03
@R1SK3R: 6 dopiero.
Odpisz
1 maja 2018, 23:09
A ja sobie siedzę i gram AC origins tylko że zamiast robić misje masowo morduję krokodyle.
Odpisz
2 maja 2018, 00:02
ja mam acIII z aktualnego cd action i zainstaluje gdy tylko skończe Revelations
Odpisz
2 maja 2018, 00:05
@Polalak: Kurze, zainstalowałem tego AC:Revelations i sterowanie mi się popsuło, wiec odinstalowalem, a chętnie bym pograł. Wiesz może jak to naprawić?
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2018, 00:10
@rosyn: 1.jedyny jak narazie raz był kilka lat temu na 360-tce
2.narazie nie zainstalowałem bo kończe Brotherhood
Odpisz
2 maja 2018, 00:12
@Polalak: moze jestem jakiś niedoje**ny, ale nie rozumiem 1. punktu. Wytłumaczysz?
Odpisz
2 maja 2018, 00:13
@rosyn: może spróbuj w internecie?
jak miałem problem ze Skyrimem który sie odpalał w 800:600 to internety pomogły
Odpisz
2 maja 2018, 00:13
@rosyn: xbox360
Odpisz
7 maja 2018, 12:58
@rosyn: Revelations najlepsza część ❤
Odpisz
7 maja 2018, 17:49
@SowingSeason: moim zdaniem Brotherhood lepszy
Odpisz
8 maja 2018, 19:58
@Polalak: Cała trylogia ezia to najlepsze części.
Odpisz
8 maja 2018, 11:27
Widziałem, poje**ne co nie? Je**ć zabijanie ludzi, CI BARBAŻYŃCY POLUJĄ NA BEZBRONNE RYBY!!!
Odpisz
8 maja 2018, 00:40
i tak pewnie wydawcy mają ich gdzieś ( mogę się mylić )
Odpisz
7 maja 2018, 21:44
Kużwa to co minecraftem??
Odpisz
7 maja 2018, 14:59
MIŁOŚNICY ŁOWIENIA W STARDEW VALLEY ŁĄCZMY SIĘ!
Odpisz
7 maja 2018, 14:56
ja bym chciał spotkać takie osoby jak prostestują i sobie stanąć jakieś kilkanaście metrów od nich i zacząć jeść jakieś nuggetsy z MC albo kebaba czy cokolwiek co ma mięso. to musi być fascynujące uczucie.
Odpisz
7 maja 2018, 13:04
Dobrze że nie zauważyli misji zbierania byczych jąder, gdzie trzeba palić, mielić i strzelać do byków. Warto też wspomnieć o osiągnięciu, które dostaje się za zabicie byka gołymi rękami i bizona bronią boczną. Ale racja najpierw zajmiemy się rybami.(¬_¬)
Odpisz
1 maja 2018, 23:10
Czekam ,aż doczepią się do Minecraft bo można zabijać krowy.
Odpisz
1 maja 2018, 23:27
Już się chyba doczepili, do któregoś tam Mario też
Odpisz
1 maja 2018, 23:28
@Jeja4FunPL: Z Mario to słyszałem.
Odpisz
1 maja 2018, 23:46
czekam na poke. ...
a tak, już było
Odpisz
2 maja 2018, 10:04
w mojej starej szkole pozwalali nam czasami grać, jedyną grą oprócz sapera, pasjansa i szachów był minecraft który potajemnie zainstalowali starsi uczniowie, nauczycielki pozwalały w niego grać tylko że nie można było zabijać czegokolwiek.
Odpisz
2 maja 2018, 20:26
@ChoryGrzyb: a zabijanie np z wyskokosci?
Odpisz
2 maja 2018, 23:28
nie wiem nie próbowałem
Odpisz
3 maja 2018, 18:03
@ChoryGrzyb: spróbuj
Odpisz
3 maja 2018, 20:22
przeczytaj początek mojej pierwszej wypowiedzi
Odpisz
3 maja 2018, 23:10
@ChoryGrzyb: ah tak
Odpisz
2 maja 2018, 12:39
Muszą się czasami do czegoś doje**ć, bo bieda w portfelu, a nowa gra zgarniająca miliony to idealny temat.
Odpisz