Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 maja 2018, 14:59
good boi (obróciło)
Odpisz
2 maja 2018, 15:01
@Windows_10: fajna kończyna kroczna
Odpisz
2 maja 2018, 15:03
@Krzyniu: gdzie??
Odpisz
2 maja 2018, 15:06
@Krzyniu: ;-;
Odpisz
2 maja 2018, 15:12
@Windows_10: Pochwale się, że mam 6 kotów
#NobodyCares
Odpisz
2 maja 2018, 15:15
@TypowyJejowicz: a są fajne?
Odpisz
2 maja 2018, 15:16
@Windows_10: Tak, spią ze mną i wgl.
Jedyne stworzenia jakie odważyły się ze mną spać
smutnażaba.png (wyobraź ją sobie bo nie mam na telefonie)
Odpisz
2 maja 2018, 15:17
@TypowyJejowicz: oj ;-; gruby ze mną śpi czasami ale kokos może raz
Odpisz
2 maja 2018, 15:20
@Windows_10: Jak miałem urodziny to jeden kot (niestety już martwy) przyniósł mi martwą mysz.
Trzeba było go uśpić bo 6 lat temu jakiś debil go kopnął jak był na dworze
Odpisz
2 maja 2018, 15:21
@TypowyJejowicz: a to ch*j. mi koko przynosi czasami ptaki (kokos to ten mały a gruby to ten wielki łeb). ale gruby za duży na polowanie i w ogóle głupi
Odpisz
2 maja 2018, 15:24
@Windows_10: Jeśli to się liczy to koty mi teraz przynoszą już raz przetrawioną trawe :) Chowam ją do ramki i wieszam na ścianie
Odpisz
2 maja 2018, 15:25
@TypowyJejowicz: raz jak grałam w simsy to gruby się zrzygał i była bardzo widoczna trawa ;-;
Odpisz
2 maja 2018, 15:26
@Windows_10: no cóż
Odpisz
2 maja 2018, 15:28
@TypowyJejowicz: no głupi jest raz się zesrał obok kuwety tak z 2cm od tej kuwety
Odpisz
2 maja 2018, 15:32
@Windows_10: No to mój Ryś nie potrafi sikać i trafia poza kuwete
Odpisz
2 maja 2018, 15:34
@TypowyJejowicz: u mnie srają głównie na dworze ale on to zrobił celowo
Odpisz
2 maja 2018, 15:35
@Windows_10: no to mi się zesrał na stół w pokoju
Odpisz
2 maja 2018, 15:44
@TypowyJejowicz: o hói
Odpisz
2 maja 2018, 15:45
@Windows_10: no
Odpisz
2 maja 2018, 16:12
@Windows_10: Fajnie mają imiona twoje koty. Moje się nazywają Pi**uś i Bożenka.
Odpisz
2 maja 2018, 16:13
@Ashley12c: znaczy Gruby to Bulion a Kokos to Koko
Odpisz
2 maja 2018, 16:14
@Windows_10: Brzmią te imiona słodko.
Odpisz
2 maja 2018, 16:16
@Ashley12c: jak miło <3 Grubego nazywamy Grubciem
Odpisz
2 maja 2018, 16:22
@Windows_10: Aww.
To jest Bożenka ( Zdjęcie Pi**ka potem wstawię, bo jest aktualnie na dworze).
Odpisz
2 maja 2018, 16:55
@Ashley12c: Rysiu na dworze :3
Odpisz
2 maja 2018, 17:31
@TypowyJejowicz: Słodziak.
Odpisz
2 maja 2018, 17:58
@Ashley12c: koty zą zazwyczaj w ciula słodkie. a to kokos w ubranku
Odpisz
3 maja 2018, 22:39
@Windows_10:
Odpisz
9 maja 2018, 10:08
@Windows_10: miziałbym Ci łapkę mackami~
Odpisz
2 maja 2018, 16:35
Odpisz
2 maja 2018, 14:54
[*]
Odpisz