Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 maja 2018, 20:05
takie prawdziwe 😂😂😂
5/5 i do pszczółek, pozdrawiam cieplutko z rodzinką 👌👌👌
Odpisz
2 maja 2018, 21:01
@arkom: obudził się w tobie stary jejowicz?
Odpisz
2 maja 2018, 21:02
stary?
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2018, 21:04
@arkom: No tak pisały osoby które są od dawna na jeja. Chyba że napisałeś to nieironicznie :-:
Odpisz
2 maja 2018, 21:11
Nie no, oni się ograniczali do samego 5/5
Odpisz
7 maja 2018, 18:49
@arkom: Tu nie urzywamy emotek
Odpisz
7 maja 2018, 18:49
@SpokoLoko420: *używamy
Odpisz
8 maja 2018, 08:49
@arkom: *nie używamy
Odpisz
8 maja 2018, 09:32
@daglasio: Mogłem to przewidzieć xD
Odpisz
7 maja 2018, 21:04
Było. Sam dodawałem pi**o
Odpisz
2 maja 2018, 20:25
Jak się z tym Janusze siłują, to trzeba iść po popcorn. Taka beka
Odpisz
2 maja 2018, 21:12
@Burger2004_09: Taaa, spróbuj w porannym autobusie pójść po popcorn
Odpisz
2 maja 2018, 21:22
@Burger2004_09: ciekawe czy jak ty otwierasz to też idą po popcorn
Odpisz
2 maja 2018, 22:15
w Polsce nie ma rzeczy niemożliwych
Odpisz
2 maja 2018, 22:30
@Burger2004_09: "pacz Karyna facet okno otwiera xddddd"
Odpisz
7 maja 2018, 18:44
@jacek1s: 21w. A on dalej okna otwiera!
Odpisz
2 maja 2018, 20:13
pamiętam jak raz w autobusie na lotnisku czekaliśmy z 20 minut na jednego człowieka i było w hói gorąco i jakiś janusz się z tym siłował xD piękne
Odpisz
2 maja 2018, 21:46
@Windows_10: Już sobie to wyobrażam
KURŁA HALYNA POMUSZ MNIE Z TYM BO SE NIE PORADZE KU*WAAAAAAA
Odpisz
3 maja 2018, 11:07
i ten autobus cały pełen ludzi <3
Odpisz
2 maja 2018, 21:28
Kiedyś udało mi się otworzyć takie okno w autobusie. Łatwo nie było.
Odpisz