Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2018, 01:32
no fajnie
Odpisz
4 maja 2018, 03:30
@GOORSKY: Nie wiem czy wiesz, ale pisaniem komentarzy późno w nocy tylko po to, żeby się pochwalić, że nie śpisz, nikomu nie zaimponujesz.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 03:39
Ja piszę późno w nocy, bo tylko wtedy mam czas żeby tu zajrzeć. Może on też?
Odpisz
4 maja 2018, 04:04
@DAVJD: O 14 wczoraj też miałeś czas :))
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 04:06
@Richyard: nie pamiętam co było o 14 wczoraj. Źle zrozumiałeś. Na pisanie komentarzy mam czas w nocy, bo w dzień zazwyczaj tylko przeglądam i to niezbyt dokładnie.
Odpisz
4 maja 2018, 04:09
@DAVJD: Przejrzyj nasz rozmowy
Odpisz
4 maja 2018, 04:11
@Richyard: Nie umiesz w polski.
Odpisz
4 maja 2018, 04:15
@DAVJD: Haha, faktycznie. Nie zwróciłem uwagi :DD
Odpisz
4 maja 2018, 04:15
@Richyard: CO TU SIĘ WŁAŚNIE ODJEBUJE ?!
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 04:16
@GOORSKY: jego się pytaj xD i nie krzycz
Odpisz
4 maja 2018, 04:19
@DAVJD: Napisałem se na odpie**ol komentarz , jakiś pajac mi odpisał i chce zabłysnąć inteligencją a później zaczęliście dyskutować o jakimś pisaniu o 14 XD
Odpisz
4 maja 2018, 04:22
@GOORSKY: on zaczął, mnie nie mieszaj w to xD
Odpisz
4 maja 2018, 04:22
@GOORSKY: Gdybym powiedział, nie uwierzyłbyś. Więc obejdzie się. Mówiliśmy o naszej prywatnej dyskusji i wiadomości, którą wymienił ze mnie o 14 godzinie. Mam nadzieję, że rozwinąłem twoją ciekawość. Jeżeli masz jakieś pytania, nie krępuj się.
Odpisz
4 maja 2018, 04:23
@DAVJD: Proszę, nie zwalaj winy na mnie. Ja zazwyczaj to robię, to moja kwestia.
Odpisz
4 maja 2018, 04:25
@Richyard: nie zwalam winy, przecież ty zacząłeś a ja pociągnąłem dalej to
Odpisz
4 maja 2018, 04:27
@DAVJD: Zaciągłem? Po pierwsze, to ja nigdy nic nie ciągłem. Jestem mężczyzną z krwi i przyrodzenia. Napisał bym po drugie, ale nie ma po drugiego.. O czvm my to..?
Odpisz
4 maja 2018, 04:28
@Richyard: pociągnąłem temat dalej,
Odpisz
4 maja 2018, 04:30
@DAVJD: Rozumiem, trzeba iść z flow. Jak to mówią, haha, cicha woda brzegi rwie.
Odpisz
4 maja 2018, 04:31
@Richyard: co
Odpisz
4 maja 2018, 04:37
@DAVJD: Nic, taki po prostu wywód szaleńca, nie zwracaj uwagi.
Odpisz
4 maja 2018, 04:39
@Richyard: okay
Odpisz
4 maja 2018, 04:53
@DAVJD: Nie jest.
Odpisz
4 maja 2018, 05:58
@Richyard: O ku*wa....O - O
Odpisz
4 maja 2018, 08:47
@Richyard: Co ja zrobiłem...
Odpisz
4 maja 2018, 17:23
Nie wiem czy wiesz, ale pisaniem komuś kto pisze komentarz późno w nocy i mówienie mu że robi to żeby się pochwalić że nie śpi, nikomu nie zaimponujesz.
Odpisz
4 maja 2018, 17:35
Nie przejmuj się łapkami. Znaczy w sumie nie napisałeś nic mądrego, ale ludzie na jeja są jak te owieczki. Zauważą, że ktoś ma dużo lajkaczów to lajkują, a ten kto ma mało tego minusują. Nie zwracaj uwagi :))
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 17:51
@Richyard: heh, nie chodzi mi o to, raczej chodzi mi o ten shitstorm.
Jednak dziękuję za cenne porady.
Odpisz
4 maja 2018, 18:05
po prostu-
Odpisz
3 maja 2018, 23:45
Trzeba było napisać "Ja jestem największym"
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 17:24
@Cards: 2 znaki
mogło być ja jestem
"I'm"
Odpisz
4 maja 2018, 08:43
W nawiasie jest podpowiedź (2 marks) więc pewnie trzeba tam wpisać "2 marks"
Odpisz
2 maja 2018, 22:18
Skoro jest dwóch Marksów, to spore prawdopodobieństwo, że to Marks jest pesymistą
Odpisz
2 maja 2018, 22:21
Mark
Odpisz
3 maja 2018, 22:01
Kłamiesz
Odpisz
4 maja 2018, 07:55
@Atsushi: dlaczego tak sądzisz
Odpisz
3 maja 2018, 21:29
?¿ o co chodzi?
Odpisz
3 maja 2018, 21:52
@Snorciakkk: Pytanie jest który z rozmówców jest większym pesymistą, a uczeń napisał w odpowiedzi false (z ang. fałsz).
Odpisz
3 maja 2018, 22:31
Aaa dobra, bo nie umiałem się rozczytać i myślałem że pisze tam coś w rodzaju fabe
Odpisz
4 maja 2018, 00:17
@Snorciakkk: też myślałem ze pisze fabe
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 00:39
@Snorciakkk: Ja przeczytałem faße.
Odpisz
3 maja 2018, 23:17
Też tak kiedyś zrobię.
Odpisz
3 maja 2018, 21:09
Ma*cin
Odpisz
3 maja 2018, 23:02
@fifibati: ejejej, to strona przyjazna rodzinie, to mogą czytać dzieci!
Odpisz
3 maja 2018, 00:03
największym pesymistą jest przecież Artur
Odpisz
2 maja 2018, 22:18
KŁAMIESZ !!!!!!!!1!!!!1!1#!1!!!!1!
Odpisz