Profesjonalna reklama PS4
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2018, 01:10
dalej ps4 lepszy
Odpisz
11 sierpnia 2019, 23:57
@maksio254:
Odpisz
24 marca 2019, 10:25
Nowi Avengersi zapowiadają się nieźle
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:12
O matko.
Odpisz
5 maja 2018, 17:23
Dla mnie bez sensu...
Odpisz
5 maja 2018, 13:39
plejstejszyn
Odpisz
4 maja 2018, 19:24
0:26 This is my stand! BAD COMPANY!
Odpisz
4 maja 2018, 17:26
team switch
Odpisz
4 maja 2018, 18:38
@Windows_10: no kurde pewnie ! Team Switch na zawsze !
Odpisz
4 maja 2018, 18:39
@loloja: joy con boiz
Odpisz
4 maja 2018, 18:40
@Windows_10: ta nazwa mi się podoba
Odpisz
4 maja 2018, 18:42
@loloja: smash hype train <3 sakurai lord hype'u
Odpisz
4 maja 2018, 18:42
@Windows_10: taaak ... smaaash...
Odpisz
4 maja 2018, 18:52
@loloja:
Odpisz
4 maja 2018, 18:53
IFUNNY
Odpisz
4 maja 2018, 18:54
nieeeee....*ded*
Odpisz
4 maja 2018, 18:17
Jak na Japonię, to bardziej normalna reklama niż normalnie.
Odpisz
3 maja 2018, 23:36
Oto dlaczego ludzkość nie skolonizowała Marsa
Odpisz
4 maja 2018, 17:24
@Wspanialy_ia: Właściwe to reklama z kraju który ma największe osiągi naukowe na świecie
Odpisz
4 maja 2018, 17:10
*wdech*
#PCMASTERRACE
Odpisz
4 maja 2018, 17:05
w takim wypadku chyba kupie xboxa one
Odpisz
4 maja 2018, 13:10
Playstation, tyle, że to przedstawienie na Broadway.
Odpisz
3 maja 2018, 21:50
Odpisz
3 maja 2018, 21:55
nie lubię macek ale mnie to podnieca, czy to źle?
Odpisz
3 maja 2018, 21:57
jeszcze jak!
Odpisz
3 maja 2018, 22:06
pssst... zabieramy go do psychiatryka?
Odpisz
3 maja 2018, 22:18
@Dolores_Umbridge: być może
Odpisz
3 maja 2018, 22:19
chyba mam fetysz do countryballi
Odpisz
3 maja 2018, 22:20
Odpisz
3 maja 2018, 22:24
kwadracik
Odpisz
3 maja 2018, 22:29
Odpisz
3 maja 2018, 22:34
:3
Odpisz
3 maja 2018, 22:34
Odpisz
3 maja 2018, 22:36
papkin pakuj go
Odpisz
3 maja 2018, 22:37
Odpisz
3 maja 2018, 22:40
JEZU ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 22:40
@Dolores_Umbridge: dla niego już za późno
Odpisz
3 maja 2018, 22:42
*wycofujemy się*
Odpisz
3 maja 2018, 22:45
@Dolores_Umbridge: może dobijamy?
Odpisz
3 maja 2018, 22:47
to jest opcja. przygotuj się do walki CHŁOPCZE!
Odpisz
3 maja 2018, 22:53
ja naprawdę lubię wsadzać w krajopiłki
Odpisz
3 maja 2018, 22:54
@Dolores_Umbridge: nie jestem chłopcem, tylko legendarnym Lwem Północy CHŁOPCZE
Odpisz
3 maja 2018, 22:55
Odpisz
3 maja 2018, 22:57
jedynym co mnie broni przez nie tknięciem tych istotek to spodnie i lepiej żebym ich nie opuszczał
Odpisz
3 maja 2018, 23:01
Odpisz
3 maja 2018, 23:02
No to co teraz..?
Odpisz
3 maja 2018, 23:03
Odpisz
3 maja 2018, 23:04
Jeszcze kiedyś wrócą... A ja będę czekać...
Odpisz
3 maja 2018, 23:04
a teraz czas na spartański szał. ODSUŃ SIĘ CHŁOPCZE!
Odpisz
3 maja 2018, 23:04
Odpisz
3 maja 2018, 23:05
@Dolores_Umbridge: nie jestem chłopcem CHŁOPCZE
Odpisz
3 maja 2018, 23:06
jesteś dziewczynką?
Odpisz
3 maja 2018, 23:08
Odpisz
3 maja 2018, 23:08
A może też chcesz je por*chać?
Odpisz
3 maja 2018, 23:09
Odpisz
3 maja 2018, 23:09
CHŁOPCZE! CO TU JEST NAPISANE?
Odpisz
3 maja 2018, 23:09
Chodź poruchajmy krajopiłki
Odpisz
3 maja 2018, 23:11
Odpisz
3 maja 2018, 23:12
@Dolores_Umbridge: odchodzę od ciebie. Ciągle tylko chłopcze to, chłopcze tamto. Mam tego dość
Odpisz
3 maja 2018, 23:12
ATREUSIE! DO MNIE!
Odpisz
3 maja 2018, 23:13
@Dolores_Umbridge: nie
Odpisz
3 maja 2018, 23:13
kupię ci loda
Odpisz
3 maja 2018, 23:14
Chodź r*chać countryballe zamiast się z nią sprzeczać
Odpisz
3 maja 2018, 23:14
ok
Odpisz
3 maja 2018, 23:15
@Dolores_Umbridge: nie chcę loda
Odpisz
3 maja 2018, 23:15
no to idealnie :3
Odpisz
3 maja 2018, 23:16
wybacz, ale musisz wychędożyć piłki w moim imieniu
Odpisz
3 maja 2018, 23:17
Będę chędożyć jak za dwóch
Odpisz
3 maja 2018, 23:17
*pięciu.
Nie oszukujmy się
Odpisz
3 maja 2018, 23:19
I-ilu?
Odpisz
3 maja 2018, 23:20
dziesięciu, może dwudziestu
Odpisz
3 maja 2018, 23:21
słabo. najlepiej 20
Odpisz
3 maja 2018, 23:22
postaram się wykonać zadanie najlepiej jak potrafię
Odpisz
3 maja 2018, 23:23
czyli czterdzieści..
Odpisz
3 maja 2018, 23:23
Dam radę! Jakoś...
Odpisz
3 maja 2018, 22:35
Gdzie Helldivers ???
Odpisz
3 maja 2018, 22:00
Czy tylko mi ten gostek z tą rakietową ręką przypomina Jaegera? ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 22:03
@R0gu3: Jager nie jest Azjatą...
Jak już to Doc'a
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2018, 22:06
Yya little piece of shit(/s), Doc jest Francuzem a ja gadam o takim Jaegerze, o:
Odpisz
3 maja 2018, 22:08
@R0gu3: Wiem, że Doc jest francuzem, Ale jest podobny. Kuwa nie ten Jager.
Odpisz
3 maja 2018, 22:10
Wygląda jak Możejko z Ojca Mateusza xDD
Odpisz
3 maja 2018, 22:12
@R0gu3: Trochę, Ale Doc większy seksiak.
Odpisz
3 maja 2018, 22:14
Tak czy siak chodziło mi o troszkę większego Jaegera niż nasz kochany spawn killer. Co najmniej 145 razy większego Jaegera xD
Odpisz