Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sonarcha

7 maja 2018, 07:46

P O T Ę Ż N Y P I E R W S Z O K L A S I S T A

Avatar olopak

19 grudnia 2020, 00:19

Avatar Zwykly_Zlodziej

24 czerwca 2021, 08:43

@olopak: smutne

Avatar ReptilianJan

3 maja 2018, 22:08

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2018, 21:51

@ReptilianJan: not from a nauczyciel

Avatar BOSS111

6 maja 2018, 21:11

Pierwszoklasista który siedzi z tym badassem w ławce:

Avatar Dolores_Umbridge

3 maja 2018, 21:55

ta moc

Avatar SynBiskupa

4 maja 2018, 07:44

Avatar krzyychu

3 maja 2018, 22:33

Yyy, moj mlodszy brat teraz chodzi do 1 klasy ale juz pod koniec przedszkola zlamal swoja pierwsza kredke rekoma

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2018, 01:03

@krzyychu: badass

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

4 maja 2018, 09:21

Avatar Krzyniu

4 maja 2018, 09:33

@krzyychu: no to grubo

Avatar michal646

7 maja 2018, 13:58

POTĘŻNY ZŁODUPIEC.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 22:09

hm

Avatar ImBard

3 maja 2018, 21:59

A jak potem złamie tą połówkę... O panie

Avatar TraffiastyBOII

3 maja 2018, 22:04

@ImBard: a później złamie tą ćwiartkę ołówka na kolejne ćwierci

Avatar Courtney

3 maja 2018, 21:55

4/5 lepsze by było bez rozjaśnienia

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 21:58

@Courtney: lepiej zostań przy 1/5 bo TF2 :V

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 23:25

@Courtney: Ja się dalej zastanawiam po co piszesz, jaką ocenę dajesz. Co nas to obchodzi?

Avatar TenLucznik

3 maja 2018, 23:59

Jak dla mnie to konto to tak na 95% troll. To może mieć coś wspólnego z twoim pytaniem.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2018, 04:07

@TenLucznik: To, że to troll, wiem.

Avatar Iphonix

Edytowano - 4 maja 2018, 07:34

@Courtney: Posłuchaj Courtney, dobrze wiesz że KAŻDY cie tu nienawidzi. (Zwłaszcza ja). Każdy twój komentarz tylko napędza tę karuzelę autyzmu i doprowadza mnie do szału.
KAŻDY MA W DUPIE TWOJE ZDANIE.
Robisz z siebie idiotę śmiejąc sie w twarz społeczności jeja.
Pisanie debilnych komentarzy nic ci nie da, i nie dało! nie jesteś popularna, każdy cie tu zna ze względu na to jakie zdanie o sobie wyrobiłaś.
Na twoim miejscu po prostu bym wrzucil do poczekalni obrazek przepraszający i zaczął komentować NORMALNIE.
(Jak admin to uzna za obrażanie to stracę wiare w ludzkość.)

Avatar saper123

7 maja 2018, 01:09

@Iphonix: Wow, innymi słowy dajesz się baitować i myślisz że troll przestanie trollować, gdy pokażesz mu, że mu się to udaje xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Nieuczciwa ocena

Niegrzeczny Oskarek

Hobby dla faceta

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka