Chodzę na siłkę tylko 20 godzin dziennie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2018, 07:46
P O T Ę Ż N Y P I E R W S Z O K L A S I S T A
Odpisz
19 grudnia 2020, 00:19
@Sonarcha: P
Odpisz
24 czerwca 2021, 08:43
@olopak: smutne
Odpisz
3 maja 2018, 22:08
Odpisz
6 maja 2018, 21:51
@ReptilianJan: not from a nauczyciel
Odpisz
6 maja 2018, 21:11
Pierwszoklasista który siedzi z tym badassem w ławce:
Odpisz
3 maja 2018, 21:55
ta moc
Odpisz
4 maja 2018, 07:44
@Dolores_Umbridge: BOI
Odpisz
3 maja 2018, 22:33
Yyy, moj mlodszy brat teraz chodzi do 1 klasy ale juz pod koniec przedszkola zlamal swoja pierwsza kredke rekoma
Odpisz
4 maja 2018, 01:03
@krzyychu: badass
Odpisz
4 maja 2018, 09:21
@krzyychu:
Odpisz
4 maja 2018, 09:33
@krzyychu: no to grubo
Odpisz
7 maja 2018, 13:58
POTĘŻNY ZŁODUPIEC.
Odpisz
3 maja 2018, 22:09
hm
Odpisz
3 maja 2018, 21:59
A jak potem złamie tą połówkę... O panie
Odpisz
3 maja 2018, 22:04
@ImBard: a później złamie tą ćwiartkę ołówka na kolejne ćwierci
Odpisz
3 maja 2018, 21:55
4/5 lepsze by było bez rozjaśnienia
Odpisz
3 maja 2018, 21:58
@Courtney: lepiej zostań przy 1/5 bo TF2 :V
Odpisz
3 maja 2018, 23:25
@Courtney: Ja się dalej zastanawiam po co piszesz, jaką ocenę dajesz. Co nas to obchodzi?
Odpisz
3 maja 2018, 23:59
Jak dla mnie to konto to tak na 95% troll. To może mieć coś wspólnego z twoim pytaniem.
Odpisz
4 maja 2018, 04:07
@TenLucznik: To, że to troll, wiem.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 07:34
@Courtney: Posłuchaj Courtney, dobrze wiesz że KAŻDY cie tu nienawidzi. (Zwłaszcza ja). Każdy twój komentarz tylko napędza tę karuzelę autyzmu i doprowadza mnie do szału.
KAŻDY MA W DUPIE TWOJE ZDANIE.
Robisz z siebie idiotę śmiejąc sie w twarz społeczności jeja.
Pisanie debilnych komentarzy nic ci nie da, i nie dało! nie jesteś popularna, każdy cie tu zna ze względu na to jakie zdanie o sobie wyrobiłaś.
Na twoim miejscu po prostu bym wrzucil do poczekalni obrazek przepraszający i zaczął komentować NORMALNIE.
(Jak admin to uzna za obrażanie to stracę wiare w ludzkość.)
Odpisz
7 maja 2018, 01:09
@Iphonix: Wow, innymi słowy dajesz się baitować i myślisz że troll przestanie trollować, gdy pokażesz mu, że mu się to udaje xD
Odpisz