Babuszka silniejsza niż śmierć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2019, 08:33
Bitch please
Odpisz
11 maja 2018, 00:43
O co chodzi? \___/
Odpisz
11 maja 2018, 03:27
@Maly_modelarz15: Rodzina naszykowała jej tablicę z 19.., ale ona uparcie nie chciała oddać spadku i umarła dopiero w 2003 ;)
Odpisz
11 maja 2018, 09:45
@Naruta: xD
Odpisz
4 maja 2018, 08:51
3opka
Odpisz
4 maja 2018, 08:54
jak coś to czyta się Zarka
Odpisz
4 maja 2018, 08:59
@Cichy22: trzyopka
Odpisz
4 maja 2018, 09:03
@Cichy22: ucze się cyrylicy ^^
.
.
nie zwracaj na ten komentarz uwagi, po prostu nie mam co robic bo mi się Linux instaluje i piszę bezsensowne komentarze
Odpisz
4 maja 2018, 09:10
@NoNieSmieszne: ja uczyłem się ruskiego 3 lata
Odpisz
4 maja 2018, 10:09
@Cichy22: Ruskie to mogą być pierogi (moje nazwisko) ~ mój pan z historii
Odpisz
10 maja 2018, 17:06
@Cichy22: Czemu zmarnowałeś swój czas, jak nie strzelasz do ruskich?
Odpisz
10 maja 2018, 17:13
@Cichy22: nie Zarka tylko Zorka (pol. Gwiazdka) w jez. rosyjskim o nieakcentowane czyta się jako A, w tym przypadku akcent jest na O
Odpisz
10 maja 2018, 17:43
@Brodacz29: nigdy nie umialem w akcenty
Odpisz
10 maja 2018, 18:11
@NoNieSmieszne: i czo z tym linuxem
Odpisz
10 maja 2018, 18:59
@gelo1238: yy jak to co
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2018, 19:25
@NoNieSmieszne: ,,nie zwracaj na ten komentarz uwagi, po prostu nie mam co robic bo mi się Linux instaluje i piszę bezsensowne komentarze" ~Ty
Odpisz
10 maja 2018, 21:04
@Przytulak: nazwisko?
Odpisz
10 maja 2018, 22:53
@Szczesliwy_Wielorybek: nie powiem !!!!!!!11111jedenhed3njeden
Odpisz
10 maja 2018, 22:54
@Szczesliwy_Wielorybek: na imie ma Dariusz
Odpisz
11 maja 2018, 08:45
@Przytulak: aaaaa dopiero teraz zrozumiałam tą wypowiedź że pan do Ciebie mówi i potem mówi do Ciebie po nazwisku.... A ja myślałam te masz nazwisko coś typu pierogi itp. xDD
Odpisz
11 maja 2018, 09:42
@Szczesliwy_Wielorybek: co
Odpisz
10 maja 2018, 17:26
eorka? Niee, chyba nie umiem w cyrylice.
Odpisz