Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Hobby dla faceta
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2018, 20:42
kto gra w osu ?
ja 1000 pp
PaperBlade
Odpisz
6 maja 2018, 21:19
@minszeff: Meh ja tylko 400 _Xed
Odpisz
6 maja 2018, 22:13
@minszeff: no ja. Ale strasznie słabo mi idzie bo niedawno zacząłem xc
Odpisz
6 maja 2018, 22:19
@Kaibeq: ja od 4 miesięcy gram i jak chcesz jakieś tipy na start to można się zgadać
Odpisz
6 maja 2018, 22:25
@minszeff: 91pp
RedstonekPL
Odpisz
6 maja 2018, 22:35
@minszeff: 1. kup tableta
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 22:56
@minszeff: 231pp, AshleyOreoPL
Odpisz
6 maja 2018, 23:42
@minszeff: 2400pp, nick na osu Pan_Brzoza, discord Brzoza#2897
Odpisz
6 maja 2018, 23:47
@minszeff: 241 pp SpaceInJourney
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 00:37
@minszeff: 5829pp w taiko :3 nick Wolfgang
Odpisz
7 maja 2018, 15:20
@minszeff: 1005pp
Odpisz
7 maja 2018, 17:05
@minszeff: ok
Odpisz
7 maja 2018, 17:39
@Wolfgang7825: ile gwiazdek robicie? ja 3.5 do 5
Odpisz
7 maja 2018, 17:40
@i_am_stressed_out: i_am_stressed_out szanuje w hu* za tøp <3
Odpisz
7 maja 2018, 17:56
@minszeff: na razie od 1 do 2.5, ale gram dopiero od lutego
i bardzo mi miło uwu
Odpisz
7 maja 2018, 22:59
@minszeff: 5-6
Odpisz
27 stycznia 2019, 10:41
@minszeff: jA
Odpisz
7 maja 2018, 17:06
chociaż w sumie nie tak niedawno Bo rzadko gram
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 09:17
Gra to Taiko no Tatsujin.
A film to Whiplash.
Yee.
Mam przeczucie, że to długo nie pożyje...
Odpisz
6 maja 2018, 09:29
@Waffle: dokładniej to osu! w trybie taiko. to co napisałeś to jej brat stworzony do salonu gier.
Odpisz
6 maja 2018, 11:04
@blacha3434: Nie, to na filmiku to akurat Taiko no tatsujin. Osu!taiko wygląda inaczej.
Odpisz
6 maja 2018, 11:10
@Waffle: obejrzał drugi raz i zobaczyłem kilka małych różnic, więc zwracam honor. dawne nie grałem...
Odpisz
6 maja 2018, 11:48
@blacha3434: też na początku myślałam że to osu
Odpisz
6 maja 2018, 15:21
@Waffle: A piosenka to "A tale of six trillion years and a night"
Odpisz
6 maja 2018, 22:14
@Waffle: to jest osu taiko z okolic 2007
Odpisz
7 maja 2018, 14:41
@Kaibeq: Nie wydaje mi się.
Odpisz
7 maja 2018, 15:48
@Waffle: raczej po efektach głosowych na końcu można stwierdzić, że jednak jest to Taiko no Tatsujin
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 15:52
@megadeth116: I oryginalny filmik na YouTube nazywa się ,,oni difficulty''.
Odpisz
6 maja 2018, 16:59
doskonałe
Odpisz
6 maja 2018, 11:30
Ryżoludy to nie ludzie
Odpisz
6 maja 2018, 16:06
@MaggieMalina: racja
Odpisz
6 maja 2018, 09:41
5/5 bo Whiplash.
Odpisz
6 maja 2018, 15:12
@lajoner1: Zajebisty film
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 09:57
To ty chyba normalnie w osu nie grałeś skoro uważasz że taiko jest trudne. Polecam beatmapę "big black" skoro uważasz że to jest trudne
Odpisz
6 maja 2018, 10:15
@CoolSceleton95: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Big Black jest trudne oraz centepide.
Odpisz
6 maja 2018, 10:18
@Bearos: centipede nie jest passablee glupku
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 10:19
@Furgon: Wiem
Odpisz
6 maja 2018, 10:21
@Bearos: to czemu to wymieniasz razem z big black?
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 11:02
@CoolSceleton95: Grałem (Najwięcej właśnie w taiko...) i czy ja gdzieś mówiłem, że ten tryb jest trudny?
Odpisz
6 maja 2018, 12:14
@Bearos: kto się boi dużego czarnego (lenny)
Odpisz
6 maja 2018, 12:15
@CoolSceleton95: who's afraid of the big black
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
6 maja 2018, 12:29
@Furgon: tylko pytanie. Za co mamy czerwone strzałki
Odpisz
6 maja 2018, 12:31
@CoolSceleton95: Blue Zenith na najwyższym poziomie trudności
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 15:18
@CoolSceleton95: big black nie jest AŻ TAK trudny. Trudniejsze jest na przykład Rings of Saturn (cokoliwek od nich) lub "DADADADADADADADADADA". Najtrudniejszą mapą "stworzoną dla ludzi" jest chyba V^3 (Hello world)" (ma ponad 11 gwiazdek)
Odpisz
6 maja 2018, 15:23
@megadeth116: najtrudniejsza mapa passnieta na tablecie to a fool moon night na diff emilia
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 00:39
@CoolSceleton95: Taiko jest trudne jak nie wierzysz polecam cycle hit czy maniera virtuoso
Pozdrawiam top 10 tej minigierki w kraju xd
Odpisz