Zimny dreszcz na myśl o pracy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Pozdrawiam świetliki
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2018, 15:48
Prawie moje miasto takie piękne
Odpisz
9 maja 2018, 16:11
@LittleGreen: Skąd jesteś ?
Odpisz
9 maja 2018, 16:25
z prawie stalowej woli
Odpisz
9 maja 2018, 18:53
okolice stalowej jakieś 30 km więcej nie powiem bo mnie namierzycie czy cos w każdym razie dziura
Odpisz
9 maja 2018, 21:09
@LittleGreen: Jeżowe typuniu?
Odpisz
9 maja 2018, 23:30
Jak dziura to pewnie Kamień.
Odpisz
9 maja 2018, 22:08
Świetna oferta.
Odpisz
9 maja 2018, 21:24
Odpisz
9 maja 2018, 17:09
zarywal bym nocki przed kompem a potem w trumnie odsypial XD
Odpisz
7 maja 2018, 16:51
Ciekawe ile dają za 6 godzin leżenia
Odpisz
7 maja 2018, 17:51
Jeśli dużo to idealna praca. Możesz zarywać nocki, a potem odsypiać w trumnie.
Odpisz
7 maja 2018, 19:38
To brzmi zajebiście xD
Odpisz
9 maja 2018, 16:35
chyba że chrapiesz
Odpisz
9 maja 2018, 16:34
pracowałbym
Odpisz
9 maja 2018, 15:29
Lubię spać na boku. Można tak? Jak tak to z chęcią
Odpisz
7 maja 2018, 21:18
Ten uczuć kiedy twoje miasto jest na jeja
Odpisz
7 maja 2018, 23:46
Ja z Niska Ile masz lat ?
Odpisz
9 maja 2018, 15:23
@Fabcio13: Nie zapytałeś/aś czy ma skina.
Odpisz
9 maja 2018, 15:16
Odpisz
9 maja 2018, 15:11
Dzwonię do "Babki z Marihuaną" wiadomo po co...i mogę zalegiwać ;P
Odpisz
8 maja 2018, 07:34
Spoko praca, w sumie tylko leżysz a pieniądze lecą. Można nawet odsypiać tam inną pracę hah.
Odpisz
7 maja 2018, 18:34
i co powiedzieć na radcę gdy się dziewczyna zapyta? to pewnie wyglądało by tak
- anon gdzie pracujesz ?
-leże w trumnie
- ja się pytam na poważnie
-no leże zawodowo w trumnie w zakładzię pogrzebowym
-weź nie pie**ol *wychodzi z restauracji*
Odpisz
7 maja 2018, 19:25
@szalonememe: Może coś w stylu "pracuję jako model dla poważanej firmy"
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2018, 17:04
Bardzo chętnie.
Odpisz
7 maja 2018, 17:06
@xmrocznax: zrobmy bitwe kto wygra to sie tam zapisuje
Odpisz
7 maja 2018, 17:52
Nie mogę się tam zapisać, nawet gdybym chciała. Bo niestety mieszkam w Niemczech.
Odpisz
7 maja 2018, 17:10
Ani jeja sprawdzić, ani nic. Tylko leżeć....
Odpisz
7 maja 2018, 16:59
ej ja to gdzies widzialem
Odpisz
7 maja 2018, 17:01
macieksro na fb
Odpisz