Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LittleGreen

9 maja 2018, 15:48

Prawie moje miasto takie piękne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
BobParowaOfficial

9 maja 2018, 21:09

@LittleGreen: Jeżowe typuniu?

Avatar Velcidarion

9 maja 2018, 23:30

Jak dziura to pewnie Kamień.

Avatar Broski

9 maja 2018, 22:08

Świetna oferta.

Avatar Alysha

9 maja 2018, 21:24

Avatar Jcavatarr

9 maja 2018, 17:09

zarywal bym nocki przed kompem a potem w trumnie odsypial XD

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2018, 16:51

Ciekawe ile dają za 6 godzin leżenia

Avatar
kroganin

7 maja 2018, 17:51

Jeśli dużo to idealna praca. Możesz zarywać nocki, a potem odsypiać w trumnie.

Avatar venomman

7 maja 2018, 19:38

To brzmi zajebiście xD

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2018, 16:35

chyba że chrapiesz

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2018, 16:34

pracowałbym

Avatar koberek

9 maja 2018, 15:29

Lubię spać na boku. Można tak? Jak tak to z chęcią

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2018, 21:18

Ten uczuć kiedy twoje miasto jest na jeja

Avatar Fabcio13

7 maja 2018, 23:46

Ja z Niska Ile masz lat ?

Avatar zx2001

9 maja 2018, 15:23

@Fabcio13: Nie zapytałeś/aś czy ma skina.

Avatar Dexterek

9 maja 2018, 15:16

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

9 maja 2018, 15:11

Dzwonię do "Babki z Marihuaną" wiadomo po co...i mogę zalegiwać ;P

Avatar
epicworms

8 maja 2018, 07:34

Spoko praca, w sumie tylko leżysz a pieniądze lecą. Można nawet odsypiać tam inną pracę hah.

Avatar szalonememe

7 maja 2018, 18:34

i co powiedzieć na radcę gdy się dziewczyna zapyta? to pewnie wyglądało by tak
- anon gdzie pracujesz ?
-leże w trumnie
- ja się pytam na poważnie
-no leże zawodowo w trumnie w zakładzię pogrzebowym
-weź nie pie**ol *wychodzi z restauracji*

Avatar Max_the_Paladin

7 maja 2018, 19:25

@szalonememe: Może coś w stylu "pracuję jako model dla poważanej firmy"

Avatar xmrocznax

Edytowano - 7 maja 2018, 17:04

Bardzo chętnie.

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2018, 17:06

@xmrocznax: zrobmy bitwe kto wygra to sie tam zapisuje

Avatar xmrocznax

7 maja 2018, 17:52

Nie mogę się tam zapisać, nawet gdybym chciała. Bo niestety mieszkam w Niemczech.

Avatar RobsonPlay

7 maja 2018, 17:10

Ani jeja sprawdzić, ani nic. Tylko leżeć....

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2018, 16:59

ej ja to gdzies widzialem

Avatar Fabcio13

7 maja 2018, 17:01

macieksro na fb

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Deal życia

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka