Za każdym zapłaconym rachunkiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2018, 10:44
To dopiero były gry...
Odpisz
13 maja 2018, 14:24
Nfs mw 2005 i tak najlepsze
Odpisz
13 maja 2018, 22:42
@HusariaTV: Zgadzam sie z toba. Most Wanted 2005 to był najlepszy nfs. Żadna część go nie przebije
Odpisz
13 maja 2018, 08:42
To samo jest w GTA SA ponieważ jeśli jedziemy prostą drogą i w trakcie pościgu i skorzystamy chociażby na ułamek sekundy z widoku co za nami jedzie to magicznie pojawiają się tuż przed nami pojazdy policji lub nawet czołgi, na replayu widać jak się spawnują
Odpisz
13 maja 2018, 08:30
AH,grałem jakimś cudem,ford był najlepszy
Odpisz
13 maja 2018, 08:34
co to za pokemonowa interpunkcja?
Odpisz
13 maja 2018, 08:39
?
Odpisz
13 maja 2018, 08:42
NIE ,UMIESZ, W, PRZECINKI,
Odpisz
13 maja 2018, 11:19
@BetonowyMur: N,I,E,U,M,I,E,S,Z,W,P,R,Z,E,C,I,N,K,I,
Odpisz
13 maja 2018, 12:33
D,A,Ł,E,Ś,Z,B,Y,T,D,U,Ż,O,P,R,Z,E,C,I,N,K,Ó,W,W,S,W,O,I,M,Z,L,E,P,K,U,L,I,T,E,R,
Odpisz
13 maja 2018, 13:00
@PolishBananaForever: ,T,O,P,O,W,I,N,N,O,B,Y,Ć,K,A,R,A,N,E,
Odpisz
13 maja 2018, 15:40
@Pikachu_fan_Subaru: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2018, 18:05
@Liechtensteinball: 🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️,🅰️
Odpisz
13 maja 2018, 18:40
@Pikachu_fan_Subaru: A,ok,to,postaram,się, pisać, lepiej,
Odpisz
7 maja 2018, 23:04
Ale wysoko i zajebiście wyskoczyłeś. Postawie tu samochów aby cię złapał i sobie krzywdy nie zrobił
Odpisz
7 maja 2018, 20:45
Ch*** z tym najgorzej gdy boty (przeciwnicy) cię wyprzedzą i postanawiają poświęcić jednego który wjeżdża tuż przed ciebię i gwałtownie hamuje bez powodu pozwalając reszcie zrobić przewagę
Odpisz
7 maja 2018, 21:10
@stalamed: Ja na szczęście nie spotkałem się z tym ale taksówki i te je**ne furgony często wyjeżdżały mi przed maskę.
Odpisz
7 maja 2018, 21:13
@Nosweratu: najgorzej w dragu...
Odpisz
7 maja 2018, 22:23
@stalamed: W dragu na wysokim poziomie ze słabym autem
Odpisz
7 maja 2018, 21:13
Te piękne uczucie, kiedy czujesz że przeje**łeś wyścig, a na ostatniej prostej stwierdzasz że nie masz nic do stracenia cisniesz nitro i wyprzedaż przeciwnika o 0,13s wygrywając wyścig (nie w nfs, to było akurat w grze Juiced 2)
Odpisz