Coś nie wyszło z gospodarką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2018, 16:55
warto grac?
Odpisz
9 maja 2018, 16:58
Tak, ale tylko w hordzie, bo możesz napi**dalać je**nych furry.
Odpisz
9 maja 2018, 16:59
pojde sprzedawac do wenezueli
Odpisz
9 maja 2018, 17:02
Warto, graj gdzie chcesz tylko wybierz odpowiedni serwer
Odpisz
9 maja 2018, 17:11
ok
Odpisz
9 maja 2018, 19:33
jest jakaś rasa furry? *_*
Odpisz
9 maja 2018, 19:41
@massesd: Tak, worgeny. Rasa kojarzona z dziećmi/nowymi graczami/noobami.
Zazwyczaj kompletnie nie umieją grać, a zabijanie ich sprawiało mi niesamowitą przyjemność.
Odpisz
9 maja 2018, 19:56
oh...
Odpisz
12 maja 2018, 14:17
Niby dla noobów, ale skradanie się 2-metrowym futrzakiem wygląda ciekawie.
Odpisz
12 maja 2018, 14:54
tylko blood elfy
Odpisz
12 maja 2018, 14:55
Kojarzona z noobami chyba na biedackim polskim privie
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2018, 14:58
Nie wiem jak jest na biedackich polskich privach, bo na nich nigdy nie grałem, ale widzę, że masz z nimi doświadczenie.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2018, 15:17
Nigdy nie spotkałam się z określeniem że worgeny są dla noobów, nie mają przecież ani żadnej specjalnej pasywki ani nic btw, jaki realm?
Odpisz
12 maja 2018, 15:22
Nie powiedziałem, że są dla noobów, a że większość grać nie potrafi, a to różnica.
Odpisz
12 maja 2018, 15:24
Okej, nigdy nie spotkałam się z określeniem że worgeny to dzieci/nowi gracze/nooby, czemu niby tak jest?
Odpisz
12 maja 2018, 15:32
No nie wiem.
>Anon lv7-14 z lekką stulejką po raz pierwszy gra w wowa i tworzy postać.
>Myśli co by tu wybrać.
>widzi worgena
>OLABOGA! wilkołak ale zajebiście
A potem widzisz 6 worgenów DK którzy robią za mięso armatnie.
Odpisz
12 maja 2018, 15:40
Powiedział zapewnie ret pala kobieta belf :v
Odpisz
12 maja 2018, 15:43
Nie, bo affliction warlock.
Odpisz
12 maja 2018, 15:45
Jeszcze lepiej XD
Odpisz
12 maja 2018, 15:48
Ciesz się, że nie frost mage.
Odpisz
12 maja 2018, 18:00
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego wszyscy nienawidzą Blood elfów?
Odpisz
12 maja 2018, 21:39
@Kaladin: bo są gejowe
Odpisz
12 maja 2018, 21:39
@Sponge__Bob: A taki ork jak młotem je**ie to ino raz
Odpisz
12 maja 2018, 21:44
@Sponge__Bob: a po drugie to to są zdrajcy i gnoje
Odpisz
13 maja 2018, 13:11
@Sponge__Bob: i dlatego je lubię no i mają ładną mapę
Odpisz
13 maja 2018, 13:31
FOR THE ALLIANCE!
Odpisz
13 maja 2018, 13:33
@Kaladin: Ja tam je lubię... Elfy są fajne. jedyne hordziaki jakie lubię. Mam jedną postać z Hordy. To Blood Elf. Reszta to z Alli.
DRAENEIE NAJLEPSZE!
Odpisz
13 maja 2018, 13:42
Ja tam meinuje krwawego elfa i naprawdę lubię tą rasę
Odpisz
13 maja 2018, 13:51
@Kaladin: Ja tam go wzięłam na "Test hordziakowy" - czyli testowanie hordziaka.
Odpisz
12 maja 2018, 14:19
z tego co obliczyłem 600 golda w przybliżeniu to 1 grosz XD
są ty jacyś gracze wowa?
Odpisz
12 maja 2018, 14:54
Ja
Odpisz
12 maja 2018, 14:55
jaki realm?
Odpisz
12 maja 2018, 14:55
Defias ale mam też 92 lvl na BL'u
Odpisz
12 maja 2018, 14:56
ooo ja tez defias oczywiscie for the aliance ;p
Odpisz
12 maja 2018, 14:57
Jakie postacie? ja teraz nie mam suba pewnie aż do bfa
Odpisz
12 maja 2018, 14:58
110 dwarf warrior, 100 rogue gnome (zboostowany), 100 DH
abo odnawiam jakos w czerwcu
Odpisz
12 maja 2018, 15:02
Ja mam Boomkina Worgena do rajdów (963 ilvl :v), BM void elfkę na BfA i DH bo czemu nie
Odpisz
12 maja 2018, 17:42
jaki masz battle.tag? bedzie mozna poraidowac w BfA
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2018, 13:33
Też jestem. Gram w Alli na Burning Legion,
Main: Draenei shaman
110 lvl, ilvl 943
Odpisz
12 maja 2018, 18:52
Polecam kanał "bez planu" na yt można się dowiedzieć co się odjaniepawla w Wenezueli z pierwszej ręki
Odpisz
12 maja 2018, 15:33
Kiepsko. Przynajmniej ich matki nie będą mówiły ,,nie można się utrzymać grając w gry".
Odpisz
9 maja 2018, 16:58
Co się stanie gdy w końcu te pieniądze nie będą nic warte?
Odpisz
9 maja 2018, 17:04
@TrevorMan: Biedni zjedzą bezrobotnych a następnie będą wpi***alać gruz i popijać ropą
Odpisz
12 maja 2018, 14:52
@TrevorMan: nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie, to tak jakby dzielić jeden na 2 miliardy razy
Będzie to naprawdę mało, ale do 0 nie zejdzie
Odpisz
12 maja 2018, 15:05
Proszę pana, pojedź pan do Zimbabwe i spróbuj zapłacić w jednodolarówkach zimbabwejskich.
Bezwartościowe.
Odpisz
12 maja 2018, 15:00
Kraj, w którym można się utrzymać grając całymi dniami w gry on-line?
Czemu by nie zrobić "jedziem tam"?
Odpisz
12 maja 2018, 14:11
Szok! Odkryli jak zarabiać pieniądze bez opodatkowania! Państwo ich nienawidzi! Zobacz jak 👈
Odpisz
12 maja 2018, 14:04
Prędkość czasu..
Odpisz
9 maja 2018, 17:21
To za moje Goldy w WoW'ie mogę kupić sobie willę
Odpisz
9 maja 2018, 19:08
@Destina: Też tak chce
Odpisz
9 maja 2018, 17:13
Odpisz
9 maja 2018, 18:39
A banknot o najwyższym nominale to 100000. 5 zeta z hakiem.
Odpisz
9 maja 2018, 18:19
Maduro zrąbał.
Odpisz
9 maja 2018, 17:12
Oh... Słyszałem o tym. To nie jest zbyt kolorowe.
Z tego co mi wiadomo, to są ludzie, którzy takie osoby tropią w grze, gnębią, okradają, a po czym banują, bo "oni niszczą grę" i nawet tworzą na ten temat poradniki.
Odpisz