Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2018, 14:09
ja tak mam ale z samochodami. fakt, nie mam samochodu, ale ich widok poprawia mi nastrój
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2018, 14:29
@Misieeek04: Ja ostatnimi czasy, kiedy uznałem, że nie chce mi się dalej siedzieć ciągle i robić motorower po tacie, rodzice mi dają pojeździć sobie samochodem.
A to wyjechać z garażu, a to do niego wjechać, albo przestawić go gdzieś.
Albo traktorki, traktorkami też mi dają pojeździć, czasem w polu, jeśli dziadek nie zdąży obrobić pole przed tym, jak wrócę ze szkoły.
Jestem swego rodzaju mechanicznym świrem, uwielbiam słuchać i patrzeć jak pracują silniki.
I je ewentualnie naprawiać.
Odpisz
13 maja 2018, 17:13
@XStuntManiac1: ja się średnio znam na mechanice, ale rozpoznam 90 procent aut na ulicy
Odpisz
13 maja 2018, 18:32
@XStuntManiac1: co to za motorower?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2018, 18:49
@DobryKomuch: Romet Kadet Lux, z roku 1985. Tata go kupił w sklepie razem z dziadkiem gdy był rok-dwa lata młodszy ode mnie teraz.
Odpisz
13 maja 2018, 18:52
@XStuntManiac1: kadet dobra rzecz, sam mam ogara 200
Odpisz
13 maja 2018, 18:55
@DobryKomuch: Dwa lata prawie na nim jeździłem, ale ostatnio przeszedł samego siebie i go wpakowałem do stodoły na kolejne lata, niech sobie stoi.
Musiałem pchać go pół kilometra przez las, głównie pod górę, a potem kolejne 3km do domu, bo się kolejna cewka spaliła na drugi dzień po jej założeniu.
Odpisz
13 maja 2018, 18:59
@XStuntManiac1: właśnie dlatego wolę czeskie silniki. W ogóle wszystko co wtedy nie było polskie (głównie motocykle itp) było lepsze.
Odpisz
13 maja 2018, 19:10
@DobryKomuch: Też prawda.
Ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.
Co było, to wzięli, a teraz jest.
To i tak cud, że nie sprzedany 15 lat temu, bo się ciocia uparła, że będzie jeździć.
I tak nie jeździła, ale motor został.
Odpisz
13 maja 2018, 19:52
@XStuntManiac1: no za kilka lat to będzie warty kilka koła.
Odpisz
13 maja 2018, 19:55
@DobryKomuch: Możliwe.
Chciałbym go mniej więcej odrestaurować, żeby nie było rdzy, koła były proste, bo tylne nie ma jednej szprychy i się jajo zrobiło, położyć ew. nowy lakier, chrom i naklejki i niech stoi sobie w garażu, czasem przepalić, albo i nie.
Brak papierów jest sporym nieudogodnieniem, bo jakby był zarejestrowany, to bym go nie wkładał do stodoły, tylko robił do upadłego, a tak to nie mam po co.
Odpisz
12 maja 2018, 00:09
Przypomniała mi się książka, w której ktoś powiedział, że motory to wibratory na kółkach
Odpisz
12 maja 2018, 00:13
@Airot:
Odpisz
13 maja 2018, 14:05
@Airot: tytuł?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2018, 14:14
@Mary_King_Flo: "Akta Dresdena", ale nie pamiętam która część (zdjęcie robiłam wcześniej)
Odpisz
13 maja 2018, 14:17
@Airot: dziękować ^^ można wiedzieć o czym to jest?
Odpisz
13 maja 2018, 14:28
@Mary_King_Flo: o wibratorach i motorach
Odpisz
13 maja 2018, 14:32
@Mary_King_Flo: Głównym bohaterem jest Harry Dresden, który jest magiem-detektywem, współpracuje z chicagowską policją i czasami też ratuje miasto (lub świat) przed złymi gośćmi ze świata nadprzyrodzonego. Mamy połączenie świata realnego z fantastycznym, klimat raczej humorystyczny. Za cholerę nie umiem streszczać książek, ale polecam.
Odpisz
11 maja 2018, 16:01
Ciekawy fetysz.
Odpisz
11 maja 2018, 16:05
@R0gu3: pewnie lubi ładować w rurę wydechową
Odpisz
11 maja 2018, 16:09
@lorax12: a jaki ty masz fetysz lorax?
Odpisz
11 maja 2018, 16:10
@ruzwelt1: lubię loli i shota
No i ogólnie Ziemskie istoty :v
Odpisz
11 maja 2018, 16:12
@lorax12: Boję się
Odpisz
11 maja 2018, 16:15
@Wielki_Cezarz_Kapust: good~
Odpisz
11 maja 2018, 16:15
@lorax12: Nie
Odpisz
11 maja 2018, 17:17
@Wielki_Cezarz_Kapust: tak
Odpisz
11 maja 2018, 17:20
@lorax12: Proszę nie!
Odpisz
11 maja 2018, 17:26
@Wielki_Cezarz_Kapust: :3
Odpisz
11 maja 2018, 21:19
@lorax12: Ej, ja też mogę? Nie wiem co, ale mimo wszystko chcę.
Odpisz
11 maja 2018, 21:49
@allduckslikewater: k
Odpisz
11 maja 2018, 22:43
@lorax12: dzienki
Odpisz
11 maja 2018, 16:25
Odpisz