Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar surrrfankaUwU

26 marca 2021, 19:57

u nas nie ma że bilet miesięczny, u nas się kupuje migawkę a jak się skończy to się ją doładowuje

Avatar Wojownik_Orkow001

12 maja 2018, 11:45

A tak w ogóle o co chodzi z tym że Podlasie zacofane?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (51)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (51)
Avatar
Konto usunięte

16 maja 2018, 15:21

@Nanook: aaa kurla bo ni umiem po ich jezyku mówić zje**ne te podlasie

Avatar marian66626

10 listopada 2018, 23:59

taktyczny zapisywacz komentarza

Avatar armintennormik

12 maja 2018, 14:30

to migawka jest gwarą?
:thinking:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Lolum

17 maja 2018, 20:01

@Sandwich_PL: ja tak samo lol, od urodzenia w łodzi

Avatar Rozyv

19 maja 2018, 22:20

@armintennormik: nigdy tego nie słyszałem więc chyba tak

Avatar RadovanKaradzic2137

12 maja 2018, 13:08

Avatar BetonowyMur

15 maja 2018, 06:29

Avatar RadovanKaradzic2137

15 maja 2018, 08:18

@BetonowyMur: Mowa charakterystyczna dla Podkarpacia.

Avatar BetonowyMur

15 maja 2018, 21:17

@RadovanKaradzic2137: Jakoś tu mieszkam i niczego takiego nie słyszę

Avatar xXkuba22Xx

16 maja 2018, 18:48

@RadovanKaradzic2137: może bardziej małopolska...

Avatar messi8000

15 maja 2018, 10:47

Jak Cię tak śmieszy Podlasie to patrz:

Avatar messi8000

15 maja 2018, 10:50

Avatar messi8000

15 maja 2018, 10:51

@messi8000: Tak, mamy samochody

Avatar messi8000

15 maja 2018, 10:55

Avatar messi8000

15 maja 2018, 11:00

@messi8000: Jak wam mało to mapy google na Białystok :<

Avatar HusariaTV

15 maja 2018, 08:35

JA PRZEPRASZAM BARDZO ALE Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA NIE MOŻNA SIĘ WYŚMIEWAĆ!

Avatar uberIGGENN

14 maja 2018, 21:22

no nie wiem czy ludzie na Podlasiu są zacofani, mamy lampy naftowe w każdym domu

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2018, 20:57

Zapraszam do otwartej dyskusji o Podlasiu

Avatar pawelo320

14 maja 2018, 20:51

Bardziej Ruscy albo NATO niż pasażerskie

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2018, 20:44

Hejtujecie Podlasie, bo jest położone najbliżej naszych wschodnich sąsiadów i nikt nie dba o nasz rozwój? Tak samo moge mówić, że Zachodniopomorskie jest ch*jowe, bo obok Niemców więc tam są naziści.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Dardanelle

15 maja 2018, 11:25

osobiście nie czuję się obrażony, chociaż jestem z Podlasia

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2018, 13:09

@Dardanelle: Ciebie może nie, ale nas tak.

Avatar PoProstuWojtek

14 maja 2018, 20:01

-Tato idę na dwór
-Tyś ku*wa widział dwór, na pole

Avatar Windows_10

12 maja 2018, 14:23

hmmm

Avatar MrCienki

12 maja 2018, 13:07

Wielki metalowy ptak

Avatar Polski_Ziemniok

12 maja 2018, 11:46

Rozumiem, że na Podlasiu bieda, no ale bez przesady

Avatar MartellusV14

12 maja 2018, 11:54

@Polski_Ziemniok: Car Wschodniej Polski Krzysztof Kononowicz zadba o rozwój Podlasia

Avatar Polski_Ziemniok

12 maja 2018, 11:55

@MartellusV14: To mój idol <3

Avatar ZEUS_

12 maja 2018, 12:41

@MartellusV14: Nie będzie niczego

Avatar MartellusV14

12 maja 2018, 12:42

@ZEUS_: tak jak pan Jezus powiedział

Avatar polandball1

12 maja 2018, 12:04

jo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Deal życia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niegrzeczny Oskarek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka