Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

18 marca 2019, 22:31

Jezu, najlepsze lody jakie powstały <3

Avatar player203a8

26 lipca 2018, 19:32

dobre sa i byly

Avatar bananmlgdoge

15 maja 2018, 11:19

jadłem to

Avatar
Brodacz

14 maja 2018, 17:52

Dobre były

Avatar MilokoS322

14 maja 2018, 17:39

Mam smaka na Izę

Avatar Przegryw_razy_2

13 maja 2018, 20:17

Czy ten tekst po lewej to skład?

Avatar FeedorMid1

13 maja 2018, 20:17

@Przegryw_razy_2: To ten sam tekst co pod obrazem

Avatar Przegryw_razy_2

13 maja 2018, 20:18

@FeedorMid1: ... Co

Avatar FeedorMid1

13 maja 2018, 20:19

@Przegryw_razy_2: jednak to skład

Avatar mikimiki100

14 maja 2018, 17:04

@Przegryw_razy_2: smaki lodów

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2018, 20:14

ale te lody serio sa dobre

Avatar Butus

13 maja 2018, 20:16

dobre to za mało powiedziane

Avatar Boberek00

13 maja 2018, 20:16

@Butus: Idealne

Avatar marcel22205

13 maja 2018, 20:28

Cytrynowa część jest najlepsza.

Avatar lorax12

13 maja 2018, 20:39

@marcel22205: i truskawkowa

Smak dzieciństwa

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2018, 13:37

u nas w osiedlowym sa jeszcze

najlepsza czesc to waniliowa

Avatar Butus

14 maja 2018, 14:12

i mnie dodatkowo sprzedają (nadal) Alicję

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2018, 14:25

@Butus: alicja czyli?

Avatar Butus

14 maja 2018, 14:45

alicja miała smaki:
wanilia truskawka czekolada i jakiś alkohol (ajerkoniak?)

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2018, 16:06

@Butus: juz pamietam

to chyba byl adwokat

Avatar juiokoli

14 maja 2018, 17:04

Ta, to był adwokat

Avatar JioFreed

13 maja 2018, 22:44

zawsze wolałem te drugie,amanda

Avatar Demondo498

13 maja 2018, 22:18

Ale bym se opie**olił dzieki autorze

Avatar CoolSceleton95

13 maja 2018, 21:18

Zawsze wyjadałem czekoladowe i cytrynowe

Avatar LostInSpace

13 maja 2018, 21:14

Gdy całe życie sądzisz, że ta polewa jest wiśniowa, a tu się okazuje, że jest porzeczkowa ;_;

Avatar NaNaMA

13 maja 2018, 20:57

o jezu te smaki dzieciństwa mmmmm

Avatar ActimeleQ

13 maja 2018, 20:21

było jedzone

Avatar MrCienki

13 maja 2018, 20:21

Ahh bangla pl

"Parówki puchną i wybuchają"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Brawo za czujność!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka