Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 maja 2018, 15:43
Witam, ja z losowych.
Odpisz
17 maja 2018, 23:31
@ben1794: jak?
Odpisz
18 maja 2018, 07:15
@Misieeek04: Normalnie, czasami losowe dają memy, które były nie dawno na głównej.
Odpisz
26 maja 2018, 13:05
@ben1794: Ja też z losowych :v
Odpisz
13 lipca 2021, 20:19
@ben1794: witam, ja też z losowych
Odpisz
11 sierpnia 2022, 14:44
@Pokemoniara: i ja
Odpisz
22 lutego 2021, 18:23
Nanook lubi to
Odpisz
24 marca 2020, 01:18
To nie można było po prostu zamknąć sklepu?
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:03
Nie ma fal
Odpisz
17 grudnia 2018, 03:22
@NuQQetS: twojego życia nie ma
Odpisz
21 maja 2018, 21:47
Ta-a, spróbuj tak mówić tysiąc razy dziennie. Nie chciałbyś tej pracy.
Odpisz
16 maja 2018, 21:47
jaka jest różnica między mięsnym dzisiaj, a mięsnym w PRL'u?
dziś pisze ,,rzeźnik", a w środku mięso
w PRL'u pisało ,,mięso", a w środku tylko rzeźnik
badum tss
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2018, 00:05
@Misieeek04: jest napisane , było napisane.(wiem , że się czepiam ,ale krew mnie zalewa , kiedy ktoś zamiast ,,Jest napisane'' używa zwrotu ,,Pisze'')
Odpisz
17 maja 2018, 06:53
@Mation2003: ok, sorry
Odpisz
17 maja 2018, 08:01
@Mation2003: Zwrot „pisze” został uznany za poprawny, więc niepotrzebnie poprawiasz
Odpisz
17 maja 2018, 09:07
@Orangeria: ok , sorry po prostu strasznie mnie to razi
Odpisz
17 maja 2018, 08:20
Po co handlować mięsem skoro można nie handlować w ogóle
Odpisz
16 maja 2018, 23:50
To po co byly otwarte sklepy
Odpisz
17 maja 2018, 01:16
@Alicjuch9: ładna katarina na prof
Odpisz
17 maja 2018, 05:54
@Alicjuch9: by dostać pieniądze za pracę
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2018, 01:58
Kiedyś miałem zrobić prezentację o prl-u do szkoły i wstawiłem tam dokładnie ten obrazek
Odpisz
16 maja 2018, 22:47
Czy to Magda w młodości?
Odpisz
16 maja 2018, 22:58
@Pro100WGebe: Też mi się skojarzyło
Odpisz
16 maja 2018, 22:40
I dla odmiany: Tu jest kiosk ruchu! Ja...ja tu mięso mam!
Odpisz
16 maja 2018, 21:50
Odpisz
15 maja 2018, 19:35
"Jest tu jakiś cwaniak?"
Odpisz
15 maja 2018, 19:40
@MrCienki: Jest salceson.
Odpisz
15 maja 2018, 19:45
@miecio6: Kłamiesz
Odpisz
15 maja 2018, 23:42
@MrCienki: jest ocet
Odpisz
16 maja 2018, 08:15
@MrCienki: Cwaniak bo nie dał się wywieźć do ZSRR
Odpisz
15 maja 2018, 17:55
*ekhem * ocet i musztarda
Odpisz
15 maja 2018, 17:56
Nie ma, skończyły się
Odpisz
15 maja 2018, 17:59
Ni ma
Odpisz
15 maja 2018, 18:19
@Boberek00: w prl nigdy sie nie konczyly
w kazdym sklepie byly
Odpisz
15 maja 2018, 18:35
-jest woda?
-nie ma
-koło pani jest kran
-no właśnie, kran a nie woda, a teraz niech pan spada bo kolejka jest a ja nie wyrobię z mówieniem
Odpisz
15 maja 2018, 18:44
,,Tych klientów nie obsługujemy"
Odpisz
15 maja 2018, 18:11
To fajnie mieli w tym PRLu. Nic nie było a żyli...internetów w sumie też nie było...no średnio było no średnio
Odpisz