Powody, dla których ćwiczę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2013, 10:24
Còz, zalezy. Ja cwicze dla kondycji.
Odpisz
3 maja 2013, 20:32
@chihuahua111: wiesz kondycja i dobry wyglad nago sie z soba wiaza :P
Odpisz
3 maja 2013, 21:44
@Bodex: niestety tylko podczas treningów wytrzymałościowych tj.bieganie
Odpisz
8 grudnia 2014, 09:45
@Bodex: Ale chihuahuie chodziło o to, że kondycja to najlepsza motywacja dla tego osobnika :3
Odpisz
9 grudnia 2014, 09:04
@Bastil123: gdy jesteś nago ona tez jest lub na odwrót ona jest i ty też i zechcecie się nieco poruszać to kondycja się przydaje zarówno na te krótsze dystanse jak i maratony ^^
Odpisz
9 grudnia 2014, 09:19
@Bodex: A czemu podałeś przykład na nas dwóch? Czuję się teraz troszeczkę niezręcznie...
Odpisz
10 grudnia 2014, 09:53
@Bastil123: nobodycare.
Odpisz
3 maja 2013, 22:13
Ja ćwiczę dla kondycji i formy
Odpisz
3 maja 2013, 20:31
to jest to :D mee to
Odpisz
3 maja 2013, 11:35
Wersja dla Forever Alone: Dlaczego nie cwicze?
-Bo nie mam przed kim dobrze wygladac nago.
Odpisz
3 maja 2013, 15:38
@Pottermanka: Poprawka: Dlaczego?
-Bo mam komputer :P
Odpisz
3 maja 2013, 11:48
yyy
Odpisz
3 maja 2013, 10:58
Dobrze wiedzieć po co ćwiczy pan admin.
Odpisz
3 maja 2013, 10:52
Ja dla wszystkich:)
Odpisz
3 maja 2013, 10:01
Hahah ja dla wszystkich ;)
Odpisz