Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2025, 22:14
Zgadnijcie co
Odpisz
16 maja 2018, 07:33
Odpisz
19 marca 2021, 11:22
@NorthKoreaBall: heh still waiting
Odpisz
16 maja 2018, 21:02
czas na prypeć
Odpisz
16 maja 2018, 22:34
@TerkinPL: po ch*ja dodajesz do nicku PL na polskiej stronie
Odpisz
17 maja 2018, 18:30
@Zintegrowany: w grach też tak mam nwm skąd sie to wzięło
Odpisz
17 maja 2018, 00:15
Taa... Już to sobie wyobrażam :D
Odpisz
17 maja 2018, 09:29
@avalon3440: to chyba lost alpha, oryginały dobrze chodziły :P
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2018, 09:36
@Tomcio5000: Nawet oryginały potrafiły się sypać. XRay nie jest najstabilniejszym silnikiem.
Odpisz
17 maja 2018, 09:55
@avalon3440: No nie był, ale jak ja przechodziłem, to tylko raz czy dwa razy mi się silnik wysypał. Bardziej irytujący w tej grze jest poziom trudności :P
Odpisz
17 maja 2018, 10:06
@Tomcio5000: Czy ja wiem, dla mnie ten poziom trudności był dobry, spodziewałbyś się łatwego życia w Zonie?
Odpisz
17 maja 2018, 10:23
@avalon3440: Nie, ale nie spodziewałem się że ludzie, którzy mają ksywki typu "Zbysio Kapeć" (autentyk, naprawdę spotkałem bandytę z ksywką kapeć XD) nie będą tak dobrze strzelać!
Odpisz
17 maja 2018, 07:15
n.i.g.d.y.n.i.e.g.r.a.ł.e.m.w.j.e.d.y.n.k.ę.k.u.p.o.w.a.ć.?
Odpisz
17 maja 2018, 09:28
@rogaliq: jeszcze pytasz!
Odpisz
16 maja 2018, 19:09
Znając cykle wydawnicze deweloperów poczekamy do 2025.
2025 brzmi futurystycznie, czyż nie?
Odpisz
16 maja 2018, 19:11
@Igorqoo: Według zapowiedzi to do 2021.
Odpisz
17 maja 2018, 06:06
@ben1794: Chodzi o to że premiery gier często są opóźniane, zwłaszcza te zapowiedziane z takim wyprzedzeniem.
Odpisz
16 maja 2018, 21:48
ooooo yeah
Odpisz
16 maja 2018, 20:36
cheeki breeki
Odpisz
16 maja 2018, 21:07
@spicy: iv damke
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2018, 20:50
OOOOPAAA
Odpisz
16 maja 2018, 20:30
Mutry już same z kieszeni wychodzą.
Odpisz
16 maja 2018, 20:13
Wódka Kozak? Jest! To jedziemy do Zony...
Ale najpierw, aby ręce nie latały *gul*
Odpisz
16 maja 2018, 20:00
@Suhak:
Odpisz
16 maja 2018, 12:40
Przygotowywałem się na ten dzień od długiego czasu
Odpisz
16 maja 2018, 15:14
@abuq1: Heh poczekasz jeszcze 3 lata
Odpisz
16 maja 2018, 16:35
@RobsonPlay: Wytrzymam
Call of Chernobyl utrzyma mnie przy życiu podczas czekania
Odpisz
16 maja 2018, 19:02
@abuq1: Do Call of Chernobyl potrzebna jest podstawka?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2018, 19:15
@Dustyy: Potrzebujesz Call of Pripyat, ponieważ twórca moda, o ile dobrze pamiętam, chce wspierać twórców, i zrobił tak, że mimo że funkcjonuje jako osobna gra, nie będzie się dało jej uruchomić bez podstawki
Odpisz
16 maja 2018, 08:07
Odpisz
16 maja 2018, 08:10
@Awp_Asiimov: usłyszałem to w głowie
Odpisz
16 maja 2018, 19:12
@Boberek00: Też.
Odpisz
16 maja 2018, 19:10
CJ, my god
Odpisz