Większość rodziców taka jest
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Przyszłość jest piękna
Co to takiego?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2018, 10:23
Czyli jednak dobrze że nie mam przyjaciół w internecie...
żadnych...
Odpisz
16 maja 2018, 10:36
@Frutti56: W prawdziwym życiu w sumie też nie.
Odpisz
16 maja 2018, 11:02
@allduckslikewater: ja w prawdziwym życiu mam przyjaciół, mało ale mam. Stąd mam też dziwne przeświadczenie że nie da się znaleźć prawdziwego przyjaciela w internecie
Odpisz
16 maja 2018, 11:42
@Frutti56: Ja mam tylko jedną internetową przyjaciółkę z którą utrzmuję kontakt, ale mam.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2018, 19:06
@allduckslikewater: "W prawdziwym życiu" - to, że poznałeś kogoś w internecie, to znaczy, że tak naprawdę w ogóle się nie znacie? Internet to udawane życie? To taj jakby frytki nie były prawdziwymi ziemniakami.
Odpisz
11 czerwca 2018, 19:45
Frytki to frytki,ziemniaki to ziemniaki,frytki są zrobione z ziemniaków,nie na odwrót.
Odpisz
11 czerwca 2018, 19:48
@kamil10201: No co ty nie powiesz...
Odpisz
11 czerwca 2018, 18:31
Hah
Odpisz
11 czerwca 2018, 16:35
W prawdziwym świecie znajomych poznasz, gdy się z nimi gdzieś spotykasz.
W internecie to wysyłasz wiadomość do byle kogo "wyślij nudle" i już jesteście koleżki.
Odpisz
12 czerwca 2018, 10:13
@NVTKHusar: Nie
Odpisz
12 czerwca 2018, 12:58
@Orangeria: Czemu nie?
Bo wam się tak wydaje, czy nikt nie chciał z wami nawiązać w ten sposób znajomości?
Odpisz
16 maja 2018, 10:18
Moi rodzice zgodzili się na spotkanie, ale moja przyjaciółka 2 razy mnie wystawiła :)
Odpisz
16 maja 2018, 10:52
@dziwaczna: Przegryw mocno ;-; Może tak naprawdę była 40 letnim Wojtkiem i wstyd jej było?
Odpisz
11 czerwca 2018, 15:33
Może było jej po prostu wstyd, spytać się rodziców czy coś, bo bała się być wyśmiana przez nich
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2018, 16:19
@dziwaczna: Ja tam kilka razy się spotkałem z ludźmi przez neta i teraz nawet nie uważam to za coś nadzwyczajnego. Tak naprawdę wystarczy mieć facebooka. Z tym że warto szukać znajomych ze swojego miasta lub chociaż okolic, dalej to już są po prostu tylko osoby do popisania
Odpisz
11 czerwca 2018, 16:08
było
Odpisz
16 maja 2018, 13:18
Jeszcze nie
Odpisz
16 maja 2018, 09:39
Tak
Odpisz
16 maja 2018, 11:22
@creeper_girl: W sumie to mogą mieć rację
*wink*
Odpisz
16 maja 2018, 12:14
@lorax12: gasp
Odpisz
16 maja 2018, 12:55
@creeper_girl: :'3
Odpisz
16 maja 2018, 12:13
Kiedy rodzice i znajomi twojej internetowej przyjaciółki wiedzą o tobie więcej niż twoi znajomi
Odpisz
16 maja 2018, 10:11
gołomp
Odpisz
16 maja 2018, 09:26
Za każdym razem
Odpisz
16 maja 2018, 08:49
Zawsze
Odpisz