memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 maja 2022, 16:30
Nierel, nawet podczas lata jestem zadowolony że nie ma zimy
Odpisz
24 lutego 2016, 21:08
nieprawda, dla mnie przez całe lato jest idealnie i nie narzekam za to zimo, szkoda gadać
3 maja 2013, 16:01
Wpatruj się w monitor z zamkniętymi oczami i zobacz, co się stanie. Poświeci ci w oczy
3 maja 2013, 16:00
Jebie mnie pogoda .... wolę komputer.
3 maja 2013, 10:23
Do pobytu na dworze wolę lato,ale do siedzenia na kompa wolę zimę,bo tak to mi słońce świeci w monitor.
2 maja 2013, 19:21
No tak jest. W zimę chcę lata, w lecie chcę zimę, tak już po prostu jest.
2 maja 2013, 19:15
Tak jest chyba wszędzie.
2 maja 2013, 17:20
jak nie urok to sraczka :D
2 maja 2013, 17:16
Polakom nigdy nie dogodzisz.
2 maja 2013, 16:52
ja tam wole zime :-]
2 maja 2013, 16:51
Nienawidzę takich ludzi. "I tak źle i tak niedobrze".
2 maja 2013, 16:49
bo my, Polacy, jesteśmy nieprzystosowani do takich zmian
2 maja 2013, 16:07
Jest kilka rodzajów ludzi- m. in. ci, co wolą zimę, ci, co wolą lato i niezdecydowani. Nie uogólniajcie D:
2 maja 2013, 16:33
@mikulek04: To ja chyba jestem ta niezdecydowana :P
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 maja 2022, 16:30
Nierel, nawet podczas lata jestem zadowolony że nie ma zimy
Odpisz
24 lutego 2016, 21:08
nieprawda, dla mnie przez całe lato jest idealnie i nie narzekam
za to zimo, szkoda gadać
Odpisz
3 maja 2013, 16:01
Wpatruj się w monitor z zamkniętymi oczami i zobacz, co się stanie. Poświeci ci w oczy
Odpisz
3 maja 2013, 16:00
Jebie mnie pogoda .... wolę komputer.
Odpisz
3 maja 2013, 10:23
Do pobytu na dworze wolę lato,ale do siedzenia na kompa wolę zimę,bo tak to mi słońce świeci w monitor.
Odpisz
2 maja 2013, 19:21
No tak jest. W zimę chcę lata, w lecie chcę zimę, tak już po prostu jest.
Odpisz
2 maja 2013, 19:15
Tak jest chyba wszędzie.
Odpisz
2 maja 2013, 17:20
jak nie urok to sraczka :D
Odpisz
2 maja 2013, 17:16
Polakom nigdy nie dogodzisz.
Odpisz
2 maja 2013, 16:52
ja tam wole zime :-]
Odpisz
2 maja 2013, 16:51
Nienawidzę takich ludzi. "I tak źle i tak niedobrze".
Odpisz
2 maja 2013, 16:49
bo my, Polacy, jesteśmy nieprzystosowani do takich zmian
Odpisz
2 maja 2013, 16:07
Jest kilka rodzajów ludzi- m. in. ci, co wolą zimę, ci, co wolą lato i niezdecydowani.
Nie uogólniajcie D:
Odpisz
2 maja 2013, 16:33
@mikulek04: To ja chyba jestem ta niezdecydowana :P
Odpisz