Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar antekk5

16 maja 2018, 17:43

Dlatego preferuję Nekropolię.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar Victorius236

18 maja 2018, 16:10

@ImJarosz: *jak chimera królem dżungli

Avatar klej12

18 maja 2018, 16:58

@antekk5: Nekropolis i jak dla mnie to najmniejsza zaleta tego zamku zwlaszcza dlatego ze berserk na mniejszyh bitwach jest bezuzyteczny i prawie nikt go nie uzywa

Avatar Tamron

17 maja 2018, 22:22

Heroes III bardzo cenię i szanuję, ale w tej sytuacji moim zdaniem bardziej pasowałaby piąta część, gdzie istoty 7 tieru (cyklopy właśnie) mogą zjeść goblina by się uleczyć, tudzież nim rzucić i zadać obrażenia dystansowe (w piątce cyklopy biją się wręcz). W takich momentach gobliny okazują się przydatne.
Z trójką można jeszcze wiele memów zrobić, ten nawet nie najgorszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Tamron

18 maja 2018, 15:41

jakiś multiplayer online jest możliwy, tylko nigdy nie testowałem. Są filmiki na YT jak grają przez neta, może są też poradniki

Avatar antekk5

18 maja 2018, 15:47

Istnieje tryb hotseat, ale też można grać online, jednak tego nie doświadczyłem.

Avatar BetonowyMur

17 maja 2018, 20:38

Mówcie co chcecie, ale znam grę w której jest np nekromanta z umiejętnością pasywna "rebuke the good", czary dziela sie na magiczne, boskie i czarna magie, i wyobrazcie sobie jak wzialem tego nekromante z ta umiejetnoscia, do tej pory nie zrozumialem jak dziala uruchamianie tej mocy, ale przez pol gry nie uzyl tego ani razu, zrobil to dopiero wtedy jak moja postac z druzyny wyczarowala to boskie zaklecie i tym samym zostala zabita przez swojego sojusznika xd

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2018, 16:52

Avatar HerrDoctor

16 maja 2018, 16:39

*mem " Nie ufaj nikomu, nawet swoim jednostkom"*

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2018, 16:23

nie rpzumiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

16 maja 2018, 16:26

@Polaczka: dzieki

Avatar Polaczka

16 maja 2018, 16:26

@Dawidosono: bu byłeś szybszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To musiało być męczące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka