Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2022, 10:43
Rel
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:55
Przeważnie leworęczni lepiej rysują.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 19:36
@kotouakk: ja mam talent rysowania i lewa jestem :P
Odpisz
14 grudnia 2014, 13:35
@kotouakk: Taki se wyjątek *derp*
Odpisz
22 lipca 2017, 20:01
@kotouakk: PIER**LISZ JAK JA JESTEM LEWORĘCZNY A MOJE ''RYSUNKI'' TO PATYCZAKI ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2017, 10:16
@Filipsss: patyczaki są piękne
Odpisz
27 sierpnia 2017, 12:36
@Grzechoooo: są są.... ale patyczaki każdy może rysować
Odpisz
27 sierpnia 2017, 14:25
@Filipsss: niby tak...
Odpisz
13 kwietnia 2017, 20:06
praworeczni izraelici tez tak majo
Odpisz
5 maja 2013, 19:53
mam tak z samo :C
Odpisz
6 maja 2013, 13:08
@miksor: Inni leworęczni są z tobą ;) Czyli ja :DD
Odpisz
17 czerwca 2013, 18:05
@AresXX22: JA TEŻ PRZY OKAZJI PODOBNO LEWORĘCZNI MAJĄ SWÓJ DZIEŃ :D
Odpisz
7 maja 2013, 13:00
CZEKAĆ KUR*A! Tylko leworęczni tak mają? Ja jestem praworęczny, i też tak mam. Czemu? :O
Odpisz
7 maja 2013, 09:14
czysta prawda |:|
Odpisz
5 maja 2013, 18:13
ja piszę prawą marchewką i mam tak samo ._.
Odpisz
6 maja 2013, 18:45
@jacek1s: piszesz prawą marchewką a czyli masz marchewkę prawą i lewą o super ale takie smutne za razem :c
Odpisz
6 maja 2013, 19:19
@LAGOONA255: no jakoś taka biedna kanapka musi sobie radzić :/ i jeszcze moi fanboye tworzą konta np. krulkanapka czy jakos tak ;/
Odpisz
6 maja 2013, 15:35
Ja jestem praworęczna, ale i tak mi się brudzi dłoń od linijki którą napisałam wyżej
Odpisz
6 maja 2013, 15:09
A ja jestem praworęczna i piszę tak, że "jeżdżę" palcami po papierze i mi się ręka brudzi...
Odpisz
5 maja 2013, 19:35
kolejny profesjonalny komiks z głębokim przesłaniem...
i to nieprawda. ja jestem leworęczny, ale piszę długopisem i nic się nie dzieje, rysując natomiast niezależnie od lewo- lub praworęczności ręka się ubrudzi
Odpisz
5 maja 2013, 22:34
@Baca_online: Choćby nie wiadomo jakie pierdoły były w takich komiksach, to i tak każdy gimbus napisze, że to prawda. W taki magiczny sposób robią z siebie hipokrytów.
Odpisz
6 maja 2013, 13:09
@Baca_online: Długopis a pióro to dwie odmienne historie zastanów się baca...
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2013, 13:52
@AresXX22: pisałem piórem i brudził mi się tylko wierzch palca. tutaj zresztą jest ołówek.
Odpisz
5 maja 2013, 19:24
Te piękne uroki xD
Odpisz
5 maja 2013, 18:56
Znam to ;_;
Odpisz