Która religia dba najbardziej o bezdomnych?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2020, 15:07
My, bracia ateiści mamy kasy po cholewki
Odpisz
2 maja 2013, 19:30
Ateiści jacy hojni
Odpisz
5 maja 2013, 11:03
Jak myślisz gdzie ląduje kasa która nie idzie na składkę u Ateistów?
Odpisz
9 czerwca 2018, 23:28
@Kamil292: w najbliższej knajpie?
Odpisz
1 grudnia 2018, 12:06
@Grzechoooo: no dobra, to było niemiłe. Przyznaję, nie wszyscy ateiści są źli.
Ale podatki płacą wszyscy.
Odpisz
17 września 2017, 21:29
pogani3 lol
Odpisz
5 maja 2013, 12:56
Ateizm to nie religia.
Odpisz
4 lipca 2014, 22:59
@kokomando: ale kasy zawsze więcej
Odpisz
30 czerwca 2013, 15:53
a ratsafari?
Odpisz
6 maja 2013, 02:36
Dobry sposob. Na pewno wiecej ludzi zachecil do wrzucenia bo chcieli sobie cos udowodnic. Niezly chwyt psychologiczny. Takie cos to mozna z wszystkim zrobic. Przyklad. Zobaczycie gdzies zlot ekstremalnych feministek? Rozlozcie sie nieopodal z "mezczyzni vs kobiety", po kryjomu wsadzcie stowe do miski dla facetow i obserwujcie rozwoj wydarzen, miejac nadzieje ze laski nie pozabijaja sie nawzajem probujac wszystkie jednoczesnie oddac wam cala wyplate. XD
Odpisz
5 maja 2013, 13:48
Haha, agnostycy i ateiści. Bo katolicy to muszą dać na wódkę dla księdza, zamiast pomóc potrzebującemu.
Odpisz
5 maja 2013, 14:51
@matigrzegorz: I za to się z Tobą napiję!
Odpisz
5 maja 2013, 13:05
Dobry sposób na zarobek dla bezdomnych
Odpisz
5 maja 2013, 11:31
Jeśli brać pod uwagę statystyki i podobne badania/eksperymenty. Nie bardzo to jest obiektywne, bo wyniki zależą od ilości mieszkańców wyznających poszczególne religie i tych ludzi, którzy akurat tamtędy przechodzili i w jakim stopniu przejmują się wiarą (i czy mieli akurat coś przy sobie). No chyba, że to jest po prostu zobrazowanie już otrzymanych wyników, ale wtedy miseczki powinny być takie same. A to ile kto wrzuci to już inna historia.
Odpisz
5 maja 2013, 11:01
Pastafarianinie ;_;
Odpisz
5 maja 2013, 08:28
albo atheist albo agnostis
Odpisz