Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szymek_J

10 kwietnia 2020, 15:07

My, bracia ateiści mamy kasy po cholewki

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2013, 19:30

Ateiści jacy hojni

Avatar Kamil292

5 maja 2013, 11:03

Jak myślisz gdzie ląduje kasa która nie idzie na składkę u Ateistów?

Avatar Grzechoooo

9 czerwca 2018, 23:28

@Kamil292: w najbliższej knajpie?

Avatar Grzechoooo

1 grudnia 2018, 12:06

@Grzechoooo: no dobra, to było niemiłe. Przyznaję, nie wszyscy ateiści są źli.
Ale podatki płacą wszyscy.

Avatar FlorencjaBall

17 września 2017, 21:29

pogani3 lol

Avatar kokomando

5 maja 2013, 12:56

Ateizm to nie religia.

Avatar BlueWolfPL

4 lipca 2014, 22:59

@kokomando: ale kasy zawsze więcej

Avatar helierna8

30 czerwca 2013, 15:53

a ratsafari?

Avatar Pottermanka

6 maja 2013, 02:36

Dobry sposob. Na pewno wiecej ludzi zachecil do wrzucenia bo chcieli sobie cos udowodnic. Niezly chwyt psychologiczny. Takie cos to mozna z wszystkim zrobic. Przyklad. Zobaczycie gdzies zlot ekstremalnych feministek? Rozlozcie sie nieopodal z "mezczyzni vs kobiety", po kryjomu wsadzcie stowe do miski dla facetow i obserwujcie rozwoj wydarzen, miejac nadzieje ze laski nie pozabijaja sie nawzajem probujac wszystkie jednoczesnie oddac wam cala wyplate. XD

Avatar matigrzegorz

5 maja 2013, 13:48

Haha, agnostycy i ateiści. Bo katolicy to muszą dać na wódkę dla księdza, zamiast pomóc potrzebującemu.

Avatar chupacabra001

5 maja 2013, 14:51

@matigrzegorz: I za to się z Tobą napiję!

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2013, 13:05

Dobry sposób na zarobek dla bezdomnych

Avatar sylwioszek

5 maja 2013, 11:31

Jeśli brać pod uwagę statystyki i podobne badania/eksperymenty. Nie bardzo to jest obiektywne, bo wyniki zależą od ilości mieszkańców wyznających poszczególne religie i tych ludzi, którzy akurat tamtędy przechodzili i w jakim stopniu przejmują się wiarą (i czy mieli akurat coś przy sobie). No chyba, że to jest po prostu zobrazowanie już otrzymanych wyników, ale wtedy miseczki powinny być takie same. A to ile kto wrzuci to już inna historia.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2013, 11:01

Pastafarianinie ;_;

Avatar mrklorens

5 maja 2013, 08:28

albo atheist albo agnostis

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Brawo za czujność!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka