Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2018, 16:07
O kurde moje miasto na jeja
Odpisz
18 maja 2018, 16:16
@Barteus: Jeja powstała w Łomży :)
Odpisz
18 maja 2018, 16:23
@jejapl: Pewnie pod wpływem tamtejszego wyrobu :D
Odpisz
18 maja 2018, 19:18
@Barteus: widzę, że nie tylko ja Łomżyniak
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2018, 20:37
@jejapl: O lol, admin piszacy w komentarzach
Odpisz
10 stycznia, 21:56
@jejapl: A domena zarejestrowana jest w Gdańsku
Odpisz
14 lipca 2018, 00:06
Polecam Piwo bezalkocholowe marki Lech
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2018, 19:51
Tak sobie myślę... Czy „piwo" bezalkoholowe może być sprzedawane nieletnim?
Odpisz
18 maja 2018, 15:01
tak
Odpisz
18 maja 2018, 15:10
@FeedorMid1: W wiekszych sklepach nie. Testowalem
Odpisz
18 maja 2018, 15:10
Mi raz odmówili i teraz mam jakąś taką niechęć do kupowania bezalkoholowego piwa
Odpisz
18 maja 2018, 15:20
Kiedyś kupiłem cydr bezalkoholowy.
Odpisz
18 maja 2018, 15:35
@venomman: Mi raz odmówili sprzedaży energetyka, więc to nie jest miarodajne, ale bezalkoholowego chyba ci nie mogą sprzedać bo mimo wszystko zawiera śladowe ilości alko, chyba.
Odpisz
18 maja 2018, 15:45
@allduckslikewater: 1,5-2%
Odpisz
18 maja 2018, 15:49
@TimekPL123: <0.5%. Inaczej jest to traktowane jako alkohol.
Odpisz
18 maja 2018, 16:25
@allduckslikewater: Mojemu koledze też odmówili sprzedaży energetyków...Za to piwo bezalkoholowe ma mniej niż 0,5% alkoholu i jako alkohol nie powinno być traktowane, bo jeśli wszystko zaczniemy tak postrzegać, to powinienem zgłosić babcię na policję, że podaje mi kompot, który ma w sobie minimalne ilości alkoholu xd
Odpisz
18 maja 2018, 17:30
@venomman: mi odmowili na litwie
ale tam prawo zakazuje
Odpisz
17 maja 2018, 17:20
Ale Warka Radler jest spoko
Odpisz
17 maja 2018, 17:27
@Agateex: chodzmy se nad rzekę i wypijmy ciesząc się chwilą/s
Odpisz
18 maja 2018, 16:25
@Agateex: ale o ile zerowy radler smakuje dobrze to zwykłe bezalkoholowe smakuje jak szczyny
Odpisz
18 maja 2018, 16:07
Każde piwo bezalkoholowe ma w sobie alkohol. Mało, ale ma.
Odpisz
18 maja 2018, 16:04
z moich obliczeń wynika że to piwo 5%
Odpisz