Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KubiXator

25 marca 2019, 15:02

A pod tym :
PKP mówi że opróżnienia ich pociągów to wina pasażerów

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2018, 13:36

Moim zdaniem prezes kolei powinien popełnić Suzuki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

20 maja 2018, 09:04

@Skowir: gimbusiarstwo*

Avatar Sargon

20 maja 2018, 12:25

dlaczego nie da się dodawać komentarzy do ulu

Avatar PozajmowaliNajlepszeNicki

Edytowano - 20 maja 2018, 00:14

\___/

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2018, 19:06

A w Polsce takie sytuacje tylko z autobusami

Avatar Skowir

19 maja 2018, 23:47

Tak się tylko wydaje. Po prostu o kilka sekund "za wcześnie" przyjeżdża ten sprzed paru minut.

Avatar Jcavatarr

Edytowano - 19 maja 2018, 22:10

niech ich prezes popełni sudoku albo suzuki a ch*j wie jak to się nazywa

Avatar
RhobarIII

19 maja 2018, 21:58

W Japonii te kilka sekund akurat ma znaczenie, bo tam mają taki tłok że 25 sekund to różnica składu pociągu w setkach pasażerów.

Avatar Rozyv

18 maja 2018, 18:45

koleje tam są bardzo zatłoczone, pewnie kilku ludzi nie dostało awansu, spóźnili się na ważne spotkania np: pierwszą randkę albo samobójca nie zdążył wbiegnąć pod pociąg

Avatar MrShaDowShaDe

19 maja 2018, 19:39

@Rozyv: może i nie zdążył wbiec ale kolejny przyjechał za 2 minuty

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2018, 12:59

Wydaje mi się, iż ów obrazek wystąpił już na tej stronie.

Avatar docRobert

18 maja 2018, 10:46

Toż to niedopuszczalne! Przezes kolei splamił swój honor i jeśli chce, by jakikolwiek pasażer jeszcze kiedykolwiek wsiadł do tych pociągów, powinien popełnić rytualne bukkake mitsubishi.

Avatar Granatowy_Wieloryb

18 maja 2018, 10:44

PKP jest urażone i żąda przeprosin od pasażerów, których pociąg spóźnił się o 3 godziny.

Avatar
Suchotnik

18 maja 2018, 10:25

japonia . - .

Avatar Windows_10

18 maja 2018, 10:14

i cyk sudoku

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2018, 10:12

mitsubishi kakarotto sekai baka!

Avatar wojtun

18 maja 2018, 10:11

kek
Napisałem pod tym komentarz: "Żeby im się w dupie nie poprzewracało"

Avatar Yoda_MLG

18 maja 2018, 09:50

maszynista musi popełnić tradycyjnie bukkake inaczej nigdy nie odzyska honoru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Co to takiego?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka