Ma przewagę w strzelankach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ostry ten sędzia
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2018, 14:11
Było
Odpisz
20 maja 2018, 10:25
Ale skoro BF1 jest o 1 wojnie światowej, a on ma 81 lat...
Odpisz
20 maja 2018, 10:36
@Sztefan: 1 wojna zaczęła się w 1914 a w 1918 się skończyła. więc musiałby mieć więcej niż 115 lat żeby wstąpić do wojska w tamtym okresię
Odpisz
20 maja 2018, 10:38
@szalonememe: no właśnie
Odpisz
20 maja 2018, 15:48
@Sztefan: Ostatni żołnierz I wś umarł w 2011.
Odpisz
20 maja 2018, 21:13
@TimekPL123: Może będzie grał w COD WW2?
Odpisz
21 maja 2018, 00:45
@TimekPL123: a nie w 2012?
Odpisz
21 maja 2018, 07:41
@Maly_modelarz15: Właściwie tak, w 2011 żołnierz z okopów a w 2012 kobieta z sił powietrznych czy jakoś tak.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2018, 20:34
@TimekPL123: ano rzeczywiście, pomyliło mi się z Harrym Patchem, ale ten zmarł w 2009
Odpisz
20 maja 2018, 10:29
Ej ale Farming jest spoko polecam każdemu
Odpisz
20 maja 2018, 21:49
@Polski_Ziemniok: Sam gram :D
Odpisz
20 maja 2018, 22:01
@Polski_Ziemniok: TFU, ZMARNOWAŁEM NA TO GÓWNO 60 ZŁ. Chyba edycja 2015. Gra wygląda tak, że co parę sekund jest coś, co wygląda na całkowite zje**ną animacje mrugania trwającą około 2 sekund. Wiesz, jak ch*jowo się gra jak co parę sekund masz czarny ekran? To najbardziej zje**na rzecz, jaką kupiłem.
Odpisz
20 maja 2018, 22:07
Zapewne myślisz o tym:
Odpisz
20 maja 2018, 22:08
@Polski_Ziemniok: TAK, TO DZIEŁO SAMEGO SZATANA.
Odpisz
20 maja 2018, 22:09
A my o tym:
Odpisz
20 maja 2018, 22:11
@Polski_Ziemniok: Myślałem, że to to samo. Sorki.
Odpisz
20 maja 2018, 22:12
To zupełnie dwie różne gry. Te pierwsze to straszne gówno
Odpisz
20 maja 2018, 22:14
@Polski_Ziemniok: Wiem, przecież pisałem O TYM JE**NYM W DUPĘ SZATANA MRUGANIU.
Odpisz
20 maja 2018, 22:15
Ta druga seria jest spoko
Odpisz
20 maja 2018, 22:16
@Polski_Ziemniok: To wiem. Kupiłem to gówno z myślą, że to farming simulator
Odpisz
20 maja 2018, 23:48
@Polski_Ziemniok: Zimniok dodaj mnie na stamie to se popykamy w fs17. steamcommunity.com/id/bananeg
Odpisz
20 maja 2018, 23:49
@Polski_Ziemniok: Dodaj na stimie to se pogramy w fs17. steamcommunity,com/id/bananeg
Odpisz
21 maja 2018, 07:47
@Polski_Ziemniok: Ziemniaku, chciałbyś w Fs17 zagrać kiedyś?
Odpisz
21 maja 2018, 07:49
@miki322: Jak wymienię procesor, czyli za kilka dni
Odpisz
21 maja 2018, 07:54
@Polski_Ziemniok: dodaj mnie na steamie, jak mnie pamięć nie myli mam nick Sergal
Odpisz
21 maja 2018, 13:46
@miki322: To weś ty mnie zaproś mam link na profilu
Odpisz
21 maja 2018, 15:18
60 zł to tanio na takie coś
Odpisz
21 maja 2018, 15:40
60 zł za praktycznie nie grywalną grę? I jednak to kosztowało z 80 zł.
Odpisz
21 maja 2018, 15:41
Potwierdzam. W to nie da się grać
Odpisz
21 maja 2018, 15:44
@Polski_Ziemniok: Nazwał bym to grą stroboskopową.
Odpisz
21 maja 2018, 15:47
TO SPIRACIĆ NIE MOŻNA, A JAK KTOS WAS ZŁAPIE SPYTAĆ SIĘ :
- CHCIAŁEM SPRAWDZIĆ CZY TO NIE KOLEJNE **
Odpisz
21 maja 2018, 16:08
Co
Odpisz
21 maja 2018, 18:42
coc
Odpisz
20 maja 2018, 10:38
ale bf1 to nie jest I wojna światowa, to praktycznie nie ma żadnego związku z historią
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2018, 22:45
@Selkes: Np.h podczas włączania operacji lektor opowiada o danej mapie (jakie ona miała znaczenie w trakcie wojny, co tu zaszło itd.) no i są miejsca historyczne, bronie, pojazdy itd. Oczywiście to takie małe szczegóły, wszak mapy chociażby rzeka marna została wymyślona na potrzeby gry, bo żadna bitwa tu się nie odbyła tylko grali o pozycję w karty słuchając przy tym czeskiej muzyki metalowej na swoich przenośnych gramofonach - które w tym czasie były bardzo powszechne, jeden taki egzemplarz posiadał mój dziadek, który jako wolkanin uwielbiał ciężkie czeskie rytmy i najczęściej podczas słuchania ich smażył jajka na miękko podczas tradycyjnej wolkanskiej uroczystości sadzenia kałasznikowów.
Odpisz
21 maja 2018, 02:12
@SoMuchMLG: co
Odpisz
21 maja 2018, 02:16
@SoMuchMLG: yes
Odpisz
21 maja 2018, 08:59
@SoMuchMLG: ale pojazdy również się nie zgadzały np.:mark I był w ch*j wolny a w grze zapi***ala 100km/h a co do broni to ręczna broń maszynowa była ogromną rzadkością, a tu ch*j każdy będzie sobie z maszynówki napiedalał, a poza tym wsystem gry wygląda ewidentnie na front wschosni, nawet pod verdun bo na wojne okopową to nie wygląda. Jak ktoś planuje zagrać w fajną grę z Iwś polecam verdun na g2a można kupić za grosze
Odpisz
21 maja 2018, 08:29
nie ma przewagi bo na padzie nie da się celować
Odpisz
21 maja 2018, 08:40
@Xenomorph12: Da się , poza tym auto-naprowadzanie
Odpisz
22 maja 2018, 22:28
Auto naprowadzanie sprawia że mierzysz w tułów i strzelanie headshotów jest toporne jak ch*j
Odpisz
23 maja 2018, 22:47
@matiExtreme: Hedy na padzie i tak są niemożliwe
Odpisz
21 maja 2018, 07:51
mem był jes i będzie dobry alę niestety się powtarza
Odpisz
20 maja 2018, 21:48
Fs to jedna z najlepszych serii gier.
Odpisz
21 maja 2018, 02:18
dla Cibie pewnie tak
Odpisz
21 maja 2018, 02:34
@xxxPaterrix03xxx: gdybysbw nia gral tez by ci sie spodobala
Odpisz
20 maja 2018, 22:01
przepraszam ale ten zlepek pikseli w formie .jpg lub .PNG zaszczycił już na domenie internetowej o adresie www.jeja.pl.
Odpisz
20 maja 2018, 21:19
oyb
Odpisz
20 maja 2018, 10:16
13 łatki rozwalają mnie w BF1
Odpisz
20 maja 2018, 10:22
@Wielki_Cezarz_Kapust: łatki ciebie rozwalają w BF1 ? musisz być naprawde ch*jowy XD.
Odpisz
20 maja 2018, 10:26
@szalonememe: JEB*NA AUTOKOREKTA!
Odpisz
20 maja 2018, 11:06
@Wielki_Cezarz_Kapust: To ją wyłącz?
Odpisz
20 maja 2018, 15:37
@Wielki_Cezarz_Kapust: Dzo maż do czynazdoladguf???
Odpisz
20 maja 2018, 10:55
chamsko tak kraść memy
Odpisz
20 maja 2018, 10:42
Było
Odpisz
20 maja 2018, 10:22
C H A M S K O
P E E L
Odpisz
20 maja 2018, 10:12
chamsko
Odpisz
20 maja 2018, 10:08
było, ale nadal śmieszy
Odpisz