Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar marian66626

25 maja 2018, 14:11

Było

Avatar Sztefan

20 maja 2018, 10:25

Ale skoro BF1 jest o 1 wojnie światowej, a on ma 81 lat...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TimekPL123

21 maja 2018, 07:41

@Maly_modelarz15: Właściwie tak, w 2011 żołnierz z okopów a w 2012 kobieta z sił powietrznych czy jakoś tak.

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 21 maja 2018, 20:34

@TimekPL123: ano rzeczywiście, pomyliło mi się z Harrym Patchem, ale ten zmarł w 2009

Avatar Polski_Ziemniok

20 maja 2018, 10:29

Ej ale Farming jest spoko polecam każdemu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar
KwasAcetylosalicylowy

21 maja 2018, 16:08

Co

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 maja 2018, 18:42

coc

Avatar Selkes

20 maja 2018, 10:38

ale bf1 to nie jest I wojna światowa, to praktycznie nie ma żadnego związku z historią

Avatar SoMuchMLG

Edytowano - 20 maja 2018, 22:45

@Selkes: Np.h podczas włączania operacji lektor opowiada o danej mapie (jakie ona miała znaczenie w trakcie wojny, co tu zaszło itd.) no i są miejsca historyczne, bronie, pojazdy itd. Oczywiście to takie małe szczegóły, wszak mapy chociażby rzeka marna została wymyślona na potrzeby gry, bo żadna bitwa tu się nie odbyła tylko grali o pozycję w karty słuchając przy tym czeskiej muzyki metalowej na swoich przenośnych gramofonach - które w tym czasie były bardzo powszechne, jeden taki egzemplarz posiadał mój dziadek, który jako wolkanin uwielbiał ciężkie czeskie rytmy i najczęściej podczas słuchania ich smażył jajka na miękko podczas tradycyjnej wolkanskiej uroczystości sadzenia kałasznikowów.

Avatar SzybkiTill

21 maja 2018, 02:12

Avatar xxxPaterrix03xxx

21 maja 2018, 02:16

@SoMuchMLG: yes

Avatar Selkes

21 maja 2018, 08:59

@SoMuchMLG: ale pojazdy również się nie zgadzały np.:mark I był w ch*j wolny a w grze zapi***ala 100km/h a co do broni to ręczna broń maszynowa była ogromną rzadkością, a tu ch*j każdy będzie sobie z maszynówki napiedalał, a poza tym wsystem gry wygląda ewidentnie na front wschosni, nawet pod verdun bo na wojne okopową to nie wygląda. Jak ktoś planuje zagrać w fajną grę z Iwś polecam verdun na g2a można kupić za grosze

Avatar Xenomorph12

21 maja 2018, 08:29

nie ma przewagi bo na padzie nie da się celować

Avatar
BobParowaOfficial

21 maja 2018, 08:40

@Xenomorph12: Da się , poza tym auto-naprowadzanie

Avatar matiExtreme

22 maja 2018, 22:28

Auto naprowadzanie sprawia że mierzysz w tułów i strzelanie headshotów jest toporne jak ch*j

Avatar
BobParowaOfficial

23 maja 2018, 22:47

@matiExtreme: Hedy na padzie i tak są niemożliwe

Avatar assassin11

21 maja 2018, 07:51

mem był jes i będzie dobry alę niestety się powtarza

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2018, 21:48

Fs to jedna z najlepszych serii gier.

Avatar xxxPaterrix03xxx

21 maja 2018, 02:18

dla Cibie pewnie tak

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2018, 02:34

@xxxPaterrix03xxx: gdybysbw nia gral tez by ci sie spodobala

Avatar Lolum

20 maja 2018, 22:01

przepraszam ale ten zlepek pikseli w formie .jpg lub .PNG zaszczycił już na domenie internetowej o adresie www.jeja.pl.

Avatar Pendrag

20 maja 2018, 21:19

oyb

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

20 maja 2018, 10:16

13 łatki rozwalają mnie w BF1

Avatar szalonememe

20 maja 2018, 10:22

@Wielki_Cezarz_Kapust: łatki ciebie rozwalają w BF1 ? musisz być naprawde ch*jowy XD.

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

20 maja 2018, 10:26

@szalonememe: JEB*NA AUTOKOREKTA!

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2018, 11:06

@Wielki_Cezarz_Kapust: To ją wyłącz?

Avatar Pikachu_fan_Subaru

20 maja 2018, 15:37

@Wielki_Cezarz_Kapust: Dzo maż do czynazdoladguf???

Avatar spicy

20 maja 2018, 10:55

chamsko tak kraść memy

Avatar Wielokropek

20 maja 2018, 10:42

Było

Avatar lorax12

20 maja 2018, 10:22

C H A M S K O
P E E L

Avatar Windows_10

20 maja 2018, 10:12

chamsko

Avatar
papkin555

20 maja 2018, 10:08

było, ale nadal śmieszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Ostry ten sędzia

Równi i równiejsi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka