Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2013, 14:27
Baca ma Ferrari. O.o
Odpisz
5 maja 2013, 16:33
@chupacabra001: jejowy Baca tak się buja po mieście :D
Odpisz
5 maja 2013, 22:13
@smoczka: Po mieście? Po górach! Szpan na całe tatry. :P
Odpisz
25 grudnia 2013, 08:26
@chupacabra001: Tatry czy nie Mount Everest ?
Odpisz
25 grudnia 2013, 12:33
A gdzie mieszka Baca? ;_;
Odpisz
25 grudnia 2013, 13:21
@chupacabra001: Nie oznacza to, że nie podróżował swoim Ferrari
Odpisz
5 maja 2013, 21:56
było
Odpisz
5 maja 2013, 19:54
A ferrari zatankowałeś? :D
Odpisz
5 maja 2013, 15:15
Ależ stare.
Odpisz
5 maja 2013, 14:21
Bidż plis ja mam maluchrari 127r z kołami od traktora
Odpisz
3 maja 2013, 17:39
ferrari lv Rosja
Odpisz