Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2018, 15:03
R O Y A L W E D D I N G
Odpisz
23 maja 2018, 15:53
@lorax12: R
Odpisz
23 maja 2018, 16:03
@Grzechoooo: oyal weeding
Odpisz
23 maja 2018, 16:37
@Grzechoooo: O
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2018, 16:43
yal wedding
Odpisz
20 sierpnia 2018, 01:41
Y
Odpisz
20 sierpnia 2018, 08:15
@Grzechoooo: A
Odpisz
20 sierpnia 2018, 11:14
L
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:08
@Grzechoooo: W
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:15
E
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:27
@Grzechoooo: D
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:36
D
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:42
@Grzechoooo: I
Odpisz
20 sierpnia 2018, 15:53
N
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:30
@Grzechoooo: G
Odpisz
21 maja 2018, 18:37
Odpisz
21 maja 2018, 20:47
@Mati129: jestem niewyedukowaną świnią, kim jest jegomość ze zdjęcia
Odpisz
21 maja 2018, 20:51
@Quest123: Angielski komuch który chciał sciecia rodziny królewskiej. Tak w dużym skrócie
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2018, 20:51
@Quest123: Pan Oswald Mosley, brytyjski faszysta, chociaż tutaj nie użyty w sensie faszystowskim, a bardziej komunistycznym (?) (to zasługa pewnego moda do pewnej gry która opowiada o pewnym alternatywnym świecie gdzie pewne państwo wygrało pewną wojnę światową)
Odpisz
21 maja 2018, 21:00
@Quest123: Przepraszam za pomyłkę. jednak jest to brytyjski faszysta który w sumie nie miał nic do rodziny królewskiej bo sam był szlachcicem. Oswald Mosley dokładniej
Odpisz
23 maja 2018, 15:48
@jakubol123: Co za ch*j.
Odpisz
25 maja 2018, 20:45
@Mati129: direct rule amirite
Odpisz
24 maja 2018, 11:16
Admin zje**ł
Odpisz
21 maja 2018, 18:52
#nbc dzisiaj na przerwie widziałem jak chłopaki z klasy grają w pokemon go i mówię do mojego przyjaciela: "jezu jak oni mogą w to grać? Nawet się na pokemonach nie znają, pewnie ich nie stać na prawdziwe pokemony" i nagle jeden się odzywa: "a spi***alaj grubasie, ty tylko na tym swoim gównie z dwoma ekranami umiesz grać, a chodzić ci się nie chce i zazdrościsz, że mamy lepsze poki".
Wtedy przyjaciel mówi: "I bądź tu bogatszym i mądrzejszym człowiekiem w tym kraju kuhw polaczków biedaczków"
Odpisz
21 maja 2018, 19:56
stary ku*wa, współczuję ci z całego je**nego serca
Odpisz
21 maja 2018, 22:10
Sarkazm cnie
Odpisz
22 maja 2018, 07:23
nie, o to chodzi, że właśnie ku*wa nie sarkazm
Odpisz
22 maja 2018, 07:43
Oh shit
Odpisz
23 maja 2018, 15:32
Jezu
Do jakiej szkoły ty chodzisz ;-;
Potrzeba mi tej informacji by nigdy tam nie zawitać
Bo jednak
Takich debil w szkole to ja współczuję
Odpisz
23 maja 2018, 15:37
Odpisz
23 maja 2018, 15:54
@Kufniasz: Gimbazjum nr.16 imienia Banacha
Odpisz