Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2018, 21:41
@Konto usunięte: powiedział co wiedział
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2018, 23:23
Kiedy darmowa wersja próbna woła o adres zamiaszkania i klucze od domu..
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2018, 15:09
"Czy zgadzasz się na udostępnienie numeru karty kredytowej?
○Yes ○No ●Yesn't"
Odpisz
22 maja 2018, 15:40
@MrCC4: fajne te kropki, jak je zrobiłeś?
Odpisz
22 maja 2018, 15:41
@Yoda_MLG: Zintegrowane w telefon
Odpisz
22 maja 2018, 15:48
@MrCC4: motyla noga! ja ich nie mam :(
Odpisz
22 maja 2018, 15:52
@Yoda_MLG: A jaki telefon?
Odpisz
22 maja 2018, 15:52
@Yoda_MLG: psia łapa! Ja też nie!
Odpisz
22 maja 2018, 16:07
@MrCC4: HUAWEI y(losowe cyferki ) w dużym skrócie spory szajs ale jedyne co mam kurczaczki pieczone :(
Odpisz
22 maja 2018, 16:09
@Yoda_MLG: Kup sobie Samsunga Galaxy S III. Najlepszy telefon i masz to °•○●□■◇◆♧♣▲▼▶◀↑↓←→☆★▪
Odpisz
22 maja 2018, 16:16
@MrCC4: teraz mogę skopiować te znaki i już nigdy nie kupić nowego telefonu
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2018, 16:17
@MrCC4: a tak serio to szkoda mi pieniążków na tak mało istotne rzeczy (xiaomi lepsze )
Odpisz
22 maja 2018, 16:17
@Yoda_MLG: Meh
Odpisz
22 maja 2018, 16:18
@Yoda_MLG: (xiaomi ssie)
Odpisz
22 maja 2018, 16:31
@MrCC4: o ty m*rcinie
Odpisz
22 maja 2018, 17:18
@Yoda_MLG: ⚒ Nie łatwiej pobrać innna klawiaturę?
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2018, 17:31
@MrCC4: S III to mulące gówno. Przez przypadek uje**łem androida ale mi jakoś nie szkoda fona :>
Odpisz
22 maja 2018, 17:35
@albert856: Cofnij te słowa heretyku. S III mam od pięciu lat i nigdy nie żałowałem że nie mam innego.
Odpisz
22 maja 2018, 17:49
@MrCC4: Ja miałem dwa lata i nie ważne co na nim robisz to muli w ch*j
Odpisz
22 maja 2018, 17:50
@albert856: Aktywował się z logiem Apple? Jak tak to boom, wyjaśnione kupuj w salonach a nie na bazarze 50 sztuk za 2 zł.
Odpisz
22 maja 2018, 17:52
@MrCC4: Dobry pomysł, dziękuje c:
Odpisz
22 maja 2018, 17:54
@albert856: MrCC4 - Twój dobry doradca c:
Odpisz
22 maja 2018, 19:52
@MrCC4: c:
Odpisz
22 maja 2018, 20:27
@Yoda_MLG: ●○●○●○●○●○●○●○●○
Odpisz
22 maja 2018, 20:28
@Pendrag: c:
Odpisz
22 maja 2018, 20:29
@MrCC4: S III jest słaby i powolny
Odpisz
22 maja 2018, 20:30
@kamykPL: c:
Odpisz
22 maja 2018, 20:32
@kamykPL: Słaby i powolny jest twój ku*as
Odpisz
22 maja 2018, 20:33
@MrCC4: czyli S III jest ch*jowy
Odpisz
22 maja 2018, 20:35
@albert856:
Odpisz
22 maja 2018, 20:46
@MrCC4: S III ma słabe parametry
Odpisz
22 maja 2018, 20:51
@kamykPL: Mój nie muli, działa płynnie, jedyne do czego mogę się przyczepić to potłuczona szybka (Wypadł z kieszeni na schodach)
Odpisz
22 maja 2018, 17:38
Otórz nie tym razem
Odpisz
22 maja 2018, 17:39
@Zaspanymen33: Otóż! Otóż ku*wa! Czy to tak ciężko zapamiętać zasady ortografii? !
Odpisz
22 maja 2018, 17:40
@MrCC4: tak
Odpisz
25 września 2018, 21:04
@Zaspanymen33: siusiak ci w pite
Odpisz
22 maja 2018, 16:09
Napisałbym coś ale mam bana : (
Odpisz
22 maja 2018, 16:10
@panPepe: HMM...
Odpisz
22 maja 2018, 16:15
@panPepe:
Odpisz
22 maja 2018, 07:41
Bitch, im rich!
Odpisz
22 maja 2018, 01:25
kradzipne z reddita jak coś
Odpisz
22 maja 2018, 05:12
większość memów jest kradnięta z reddita
Odpisz
22 maja 2018, 15:41
memy są publiczne. Jak chcesz komuś pokazać dobrego mema to idąc twoim myśleniem to już była by kradzież
Odpisz
28 maja 2018, 02:05
@Yoda_MLG: Ale ja to ukradłem i wstawiłem...
Odpisz