Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2018, 22:49
Każdy polski rap oprócz Tamagotchi to według mnie gówno.
Pudło na hejty (_______)
Odpisz
12 października 2018, 09:49
@NotAwpMaster: Zależy której generacji, oraz sądzę że chodzi ci o album "Soma 0.50 Mg".
Odpisz
23 maja 2018, 14:50
Kiedy ty jesteś tym przejebem.
Odpisz
23 maja 2018, 09:37
ktoś pamięta jeszcze 52 dębiec?
Odpisz
22 maja 2018, 22:27
Teraz jest tam 2 zjebów
Odpisz
22 maja 2018, 13:56
Ludzie to są ciekawi.
Narzekają i hejcą polski rap mówiąc że to gówno ( bo tak jest ) a gdy wyjdzie coś w miarę normalnego gdzie występuje w miarę szanowany Taco a podkład jest całkiem wkręcający to obrzucają to gównem jak nigdy.
Osobiście nie słucham polskiego rapu ale ten doceniam mimo że słowa w nim się nie specjalnie kleją, w końcu coś takiego trzeba zinterpretować, nie zawsze społeczeństwo to robi.
Ostatecznie rozumiem i szanuję memy z tym ( a przy tym nawet skisłem ) ale nie potrzeba dowalania im jeszcze słownie.
Mówił Dexter,
\_______________/ <-- ewentualne hejty
Odpisz
22 maja 2018, 21:34
@Dexterek: Despacito też nie było jakąś złą piosenką, ale zostało znienawidzone przez społeczność. Może przez częstotliwość puszczania tej piosenki, jak w przypadku Tamagotchi.
Odpisz
22 maja 2018, 15:08
uważam, że polski rap to g#wno, jeśli zmuszasz innych do słuchania tych z#ebanych piosenek w przestrzeni publicznej (czytaj: korytarz szkolny)
z tego p#eprzonego jbl o mocy gardła wieloryba, zamiast jak człowiek używać słuchawek.
Odpisz
22 maja 2018, 15:26
@stan6: do miejsc dodałbym jeszcze autobus
Odpisz
22 maja 2018, 15:30
@shturmowiec: Ja dodałbym jeszcze: wszystkie miejsca publiczne.
Odpisz
22 maja 2018, 19:55
@stan6: moim zdaniem nie tyle rap co PATOrap
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2018, 21:31
@juiokoli: Moim zdaniem każdy rap, a nawet inne gatunki muzyki są nie na miejscu, ale w przypadku gdy, jak to określił stan6 "jeśli zmuszasz innych do słuchania tych z#ebanych piosenek w przestrzeni publicznej
z tego p#eprzonego jbl o mocy gardła wieloryba, zamiast jak człowiek używać słuchawek"
Odpisz
22 maja 2018, 21:19
Tamagochi❤
Odpisz
22 maja 2018, 19:57
u mnie na wycieczce do Wawy miałem mieć pokój z ziomkiem i klasowy ułom miał iść do innego pokoju, ale jako że jesteśmy najpopularniejsi z klasy i jakkolwiek ogarnięci to on chciał do nas a nauczycielka miała gdzieś to że go nie lubimy
Odpisz
22 maja 2018, 15:47
Ten po prawej leko podobnny jest do Izaka
Odpisz
22 maja 2018, 15:28
Tak wyglądają miny kolegów z klasy, gdy nauczyciel każe mi usiąść obok nich, a ja to robię...
Odpisz
22 maja 2018, 14:28
2 najgorszych debili razem*
Odpisz
22 maja 2018, 14:04
Łona to dobry polski raper.
Odpisz
22 maja 2018, 14:32
@igor444: >Polski raper
>Dobry
Odpisz
22 maja 2018, 14:42
Uargumentuj czemu polski rap to gówno. I powiedz czego ty słuchasz, a może też uznam że słuchasz ,,gówna''
Odpisz
22 maja 2018, 14:48
Polski rap to gówno dla sebów już nie mówiąc, że każda piosenka jest o tym samym. Śmieszy mnie to, że robaki jejaki szkalowali cały czas rap, a teraz trzepią do tych dwóch u góry. Tak samo jest fortnitem. Nie słucham jednego rodzaju. Nie jestem, aż tak zacofany. Po co mam coś argumentować, skoro większość jeja to zj*** które napiszą mi, że mam się je**ć i nie odpowiedzą na moje argumenty.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2018, 13:58
Ku*wa widzę tu ludzie hejtują ten duet (komentarze, nie mem), jakby nie było gustów o których się nie dyskutuje, a poza tym na tyle wspaniałego rapu polskiego czyt. życie ulicznej patologi, to aż miło że taki duet wbił
Odpisz
22 maja 2018, 13:43
Tylko iść szcze lać i Aezakmi
Odpisz
22 maja 2018, 13:27
Pytanie brzmi który z nich jest przyjebem
Odpisz