Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 maja 2018, 14:14
Istnieją trzy możliwe wytłumaczenia tego rażącego gwał-tu na ortografii:
1. Matka pracuje na zmywaku w UK/Irlandii już od kilku tygodni i zapomina powoli języka polskiego.
2. Matka nie ma polskiej klawiatury.
3. Madka ma horom curke.
Odpisz
23 maja 2018, 21:33
@introman:
Odpisz
12 czerwca 2018, 00:51
@introman: Nie mając polskich znaków powinna po prostu pisać "o" miast "ó"
Odpisz
23 maja 2018, 09:47
myślałem ze na końcu jest napisane ku*wo
Odpisz
7 czerwca 2018, 15:06
ku*ewno
Odpisz
24 maja 2018, 06:52
Przez te madki mam czasem zawiechę i chwilowo nie wiem, jak się pisze córka. Uch
Odpisz
24 maja 2018, 00:21
Smutno i urodziny na szczęście dobrze, czyli na 4 "u" dwa dobrze. Nie jest aż tak źle " "
Odpisz
23 maja 2018, 22:13
Syndrom madki - polega na notorycznym zarzynaniu języka polskiego poprzez ciągłe popełnianie błędów ortograficznych, stylistycznych oraz składniowych jednocześnie. Inne jego objawy to bezczelność, chciwość, materializm oraz bezgraniczna głupota. Syndrom ten w 99,9% objawia się u kobiet, które są w posiadaniu "horych curek", jednak można zauważyć owy syndrom także u kobiet przebywających za granicą, które poprzez ciągły kontakt z obcym językiem, dość szybko wyzbyły się języka ojczystego.
Inaczej nie dałam rady tego ująć x3
Odpisz
23 maja 2018, 14:06
Myślałem, że będzie coś typu, że córka ma urodziny a w Polsce łamana jest konstytucja.
Odpisz