bo to były błędy popełnione celowo (w celu humorystycznym). Ludzie uznali że bez sensu je poprawiać i wyrazili to poprzez strzałki w dół. A co jak dostaniesz strzałkę w dół to koniec świata? podetniesz sobie żyły? Po to one są żeby je dawać i zaskoczę cię... absolutnie na nic nie wpływają. Dlatego właśnie denerwują mnie ludzie którzy spinają się o strzałki w dół, że niby to wielkie halo. "Oh wyraziłem swoje zdanie i dostaje strzałki w dół! jak tak można!" można, bo one do tego służą, do pokazania czy ludzie zgadzają się z danym komentarzem czy nie. koniec kropka.
piętnowania? poważnie? Właśnie piszę, nie dziw się że jak wyrazisz swoją opinię to dostajesz strzałki w dół lub w górę, bo one służą do pokazania czy ktoś się z tą opinią zgadza czy nie. I to że uważasz strzałki w dół za piętnowanie to świadczy o tym że masz problem ze sobą, jak nie możesz się pogodzić z tym, że komuś nie podoba się to co napisałaś. Ja wiele razy napisałem głupi komentarz pod którym miałem duuużo strzałek w dół i bardzo dobrze sobie zdaję z tego sprawę, że był głupi. Każdy jejowicz chyba tak miał. Przecież strzałki w dół kompletnie nic nie zmienią, więc nie ma się co nimi przejmować. Dzięki temu że osoba, która poprawiła te błędy sama zobaczyła , że to było celowe i następnym razem może zrozumie żart...
@xXkuba22Xx: Ale ja wiem, że strzałki mają właśnie taką funkcję jak powiedziałeś, ale on tylko poprawił błąd ortograficzny z myślą, że się pomylił. No ja nie rozumiem tego, że dostał strzałki w dół, bo gdzie tu posiadanie opinii? W tym wypadku to jest piętnowanie poprawiania błędów ortograficznych. Ja sama dostaję strzałki w dół jak każdy jejowicz i nie mam z tym problemu. Po prostu ktoś się nie zgadza z moją opinią, ale znowu... Gdzie posiadanie opinii w tym przypadku?
@xXkuba22Xx: Aha. Czyli każdy jejowicz jest świetny z języka polskiego i każdy błąd ortograficzny należy traktować jako żart. Zapamiętam XDDDDDDDDDDDDDD
@xXkuba22Xx: Ale od kiedy ku*wa pisanie błędów ortograficznych specjalnie jest śmieszne kiedy nie dotyczy to Bronka? Według mnie to było przypadkowo napisane i świadczy o tym sama wypowiedź Mistrza trollingu. "ZAŁÓŻMY że było to specjalnie." No sorry boi, ale to słowo go wkopało.
Teraz nie mogę nic powiedzieć oprócz tego, że nie znasz trendów humoru w internecie. Błędy też często służą do podkreślenia ironii. jak widać na załączonym obrazku 68 osób zrozumiało żart, a 40 osób wyraziło niechęć do komentarza, który poprawia celowe błędy. słowo "powiedzmy", (a nie "załóżmy") też zostało użyte celowo i ironicznie. Tak wyglądają realia internetu. A wracając do strzałek, Jeśli w komentarzu nie wyrażono opinii to strzałki mogą służyć też do innych celów. Na przykład jak ktoś napisał śmieszny komentarz lub taki, który miał być śmieszny, to zostawienie zielonej oznacza, że kogoś rozśmieszył, a czerwonej, że nie. Lub tak jak pisałem wcześniej, w przypadku poprawiania celowych błędów, czerwone służą do wyrażenia, że nie ma to sensu i podkreślenia, że osoba pisząca ten komentarz nie zrozumiała żartu. Wiele osób też powie, że czerwone służą do pokazania, że ktoś jest głupi, ale można to ubrać w ładniejsze słowa, które nikogo nie obrażają. Podsumowując, jeśli dostajesz strzałki w dół oznacza to, że komuś się nie spodobał twój komentarz z jakiegokolwiek powodu i nie jest to piętnowanie, nie jest to obrażanie, to nie jest nic złego i pisanie tekstów typu "Za co niby te stszałki w duł?!!??1 Tylko wyraziłem sojom opinie a ludze som tacy źli!!11!!" jest moim zdaniem bezsensowne i głupie.
pierwszy lepszy mem po wpisaniu "dolan" w wyszukiwarkę. To jest tylko jeden z przykładów. O kaleczeniu języka w celach humorystycznych mówił też BadzmyPowazni w historii memów.
Komentarze
Odśwież29 maja 2018, 10:44
Ciekawe ile ma Bałtyk
Odpisz
29 maja 2018, 12:16
@rozwalgo: 4.5
Odpisz
28 marca 2021, 19:21
@Misieeek04: Teraz ma 4.7
Odpisz
12 kwietnia 2023, 09:54
@Misieeek04: 4,6
Odpisz
12 kwietnia 2023, 09:53
Ocena spadła do 3,5
Odpisz
26 maja 2018, 17:15
A Bałtyk ma 4.5 gwiazdki
Odpisz
28 marca 2021, 19:22
@cotthlette: Teraz ma 4.7
Odpisz
5 marca 2020, 07:08
Odpisz
27 maja 2018, 11:02
don't be so salty
Odpisz
5 czerwca 2018, 20:18
@Akukarambo: WHY SO SALTY?!
Odpisz
26 maja 2018, 16:32
bo niby taki spokojny a j3bnie ci tsunami czy czymś w hate i konjec tematu
Odpisz
26 maja 2018, 16:45
@Ayumu: Chate* koniec*
Odpisz
26 maja 2018, 18:02
@ToFFeXPL: powiedzmy że to tak miało być
Odpisz
26 maja 2018, 19:01
@Ayumu: Nje
Odpisz
29 maja 2018, 09:17
@ToFFeXPL: ah te minusy od jejaków, którzy mają ból dupska o to, że ktoś poprawił błąd ortograficzny
Odpisz
29 maja 2018, 15:12
powiem ci że bardziej mnie śmieszą tacy jak ty co mają ból dupy o minusy, które służą do wyrażania swojej opinii.
Odpisz
29 maja 2018, 15:22
@xXkuba22Xx: Gdzie tu wyrażanie opinii? On tylko poprawił błąd ortograficzny, więc po ch*j dawać strzałki w dół
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 16:30
bo to były błędy popełnione celowo (w celu humorystycznym). Ludzie uznali że bez sensu je poprawiać i wyrazili to poprzez strzałki w dół. A co jak dostaniesz strzałkę w dół to koniec świata? podetniesz sobie żyły? Po to one są żeby je dawać i zaskoczę cię... absolutnie na nic nie wpływają. Dlatego właśnie denerwują mnie ludzie którzy spinają się o strzałki w dół, że niby to wielkie halo. "Oh wyraziłem swoje zdanie i dostaje strzałki w dół! jak tak można!" można, bo one do tego służą, do pokazania czy ludzie zgadzają się z danym komentarzem czy nie. koniec kropka.
Odpisz
29 maja 2018, 16:58
@xXkuba22Xx: Ale ja o to się nie spinam i jakoś nie widać aby było to napisane specjalnie. Każdy się tym usprawiedliwia.
Ale ja sama mam strzałki w dół gdy ktoś mi je daje za opinie czy coś innego. Po prostu nie rozumiem piętnowania kogoś bo poprawił błąd.
Odpisz
29 maja 2018, 17:05
piętnowania? poważnie? Właśnie piszę, nie dziw się że jak wyrazisz swoją opinię to dostajesz strzałki w dół lub w górę, bo one służą do pokazania czy ktoś się z tą opinią zgadza czy nie. I to że uważasz strzałki w dół za piętnowanie to świadczy o tym że masz problem ze sobą, jak nie możesz się pogodzić z tym, że komuś nie podoba się to co napisałaś. Ja wiele razy napisałem głupi komentarz pod którym miałem duuużo strzałek w dół i bardzo dobrze sobie zdaję z tego sprawę, że był głupi. Każdy jejowicz chyba tak miał. Przecież strzałki w dół kompletnie nic nie zmienią, więc nie ma się co nimi przejmować. Dzięki temu że osoba, która poprawiła te błędy sama zobaczyła , że to było celowe i następnym razem może zrozumie żart...
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 17:33
@xXkuba22Xx: Ale ja wiem, że strzałki mają właśnie taką funkcję jak powiedziałeś, ale on tylko poprawił błąd ortograficzny z myślą, że się pomylił. No ja nie rozumiem tego, że dostał strzałki w dół, bo gdzie tu posiadanie opinii? W tym wypadku to jest piętnowanie poprawiania błędów ortograficznych. Ja sama dostaję strzałki w dół jak każdy jejowicz i nie mam z tym problemu. Po prostu ktoś się nie zgadza z moją opinią, ale znowu... Gdzie posiadanie opinii w tym przypadku?
Odpisz
29 maja 2018, 17:33
Ktoś mnie broni. 😊
Odpisz
29 maja 2018, 17:35
@xXkuba22Xx: Aha. Czyli każdy jejowicz jest świetny z języka polskiego i każdy błąd ortograficzny należy traktować jako żart. Zapamiętam XDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
29 maja 2018, 17:40
@xXkuba22Xx: Ale od kiedy ku*wa pisanie błędów ortograficznych specjalnie jest śmieszne kiedy nie dotyczy to Bronka? Według mnie to było przypadkowo napisane i świadczy o tym sama wypowiedź Mistrza trollingu. "ZAŁÓŻMY że było to specjalnie." No sorry boi, ale to słowo go wkopało.
Odpisz
29 maja 2018, 17:57
Teraz nie mogę nic powiedzieć oprócz tego, że nie znasz trendów humoru w internecie. Błędy też często służą do podkreślenia ironii. jak widać na załączonym obrazku 68 osób zrozumiało żart, a 40 osób wyraziło niechęć do komentarza, który poprawia celowe błędy. słowo "powiedzmy", (a nie "załóżmy") też zostało użyte celowo i ironicznie. Tak wyglądają realia internetu. A wracając do strzałek, Jeśli w komentarzu nie wyrażono opinii to strzałki mogą służyć też do innych celów. Na przykład jak ktoś napisał śmieszny komentarz lub taki, który miał być śmieszny, to zostawienie zielonej oznacza, że kogoś rozśmieszył, a czerwonej, że nie. Lub tak jak pisałem wcześniej, w przypadku poprawiania celowych błędów, czerwone służą do wyrażenia, że nie ma to sensu i podkreślenia, że osoba pisząca ten komentarz nie zrozumiała żartu. Wiele osób też powie, że czerwone służą do pokazania, że ktoś jest głupi, ale można to ubrać w ładniejsze słowa, które nikogo nie obrażają. Podsumowując, jeśli dostajesz strzałki w dół oznacza to, że komuś się nie spodobał twój komentarz z jakiegokolwiek powodu i nie jest to piętnowanie, nie jest to obrażanie, to nie jest nic złego i pisanie tekstów typu "Za co niby te stszałki w duł?!!??1 Tylko wyraziłem sojom opinie a ludze som tacy źli!!11!!" jest moim zdaniem bezsensowne i głupie.
Odpisz
29 maja 2018, 17:57
@xXkuba22Xx: tutaj również widać idealny przykład celowego użycia błędów ortograficznych...
Odpisz
29 maja 2018, 23:29
@xXkuba22Xx: Widzisz, humor internetu znam ale nie bardzo w Polsce. Za granicą nie popełnia się aż tak bardzo błędów ortograficznych celowo.
Odpisz
29 maja 2018, 23:30
zdziwię cię. Ta moda na błędy przybyła z amerykańskiego internetu
Odpisz
29 maja 2018, 23:35
@xXkuba22Xx: Nigdy nie zauważyłam błędów ortograficznych, a biegle wkładam angielskim.
Odpisz
29 maja 2018, 23:36
Władam*
Odpisz
29 maja 2018, 23:47
pierwszy lepszy mem po wpisaniu "dolan" w wyszukiwarkę. To jest tylko jeden z przykładów. O kaleczeniu języka w celach humorystycznych mówił też BadzmyPowazni w historii memów.
Odpisz
30 maja 2018, 01:45
@xXkuba22Xx: Ale to mem z Dolanem. Mówię o normalnej dyskusji.
Odpisz
30 maja 2018, 14:36
a ja mówię o humorze w internecie
Odpisz
30 maja 2018, 14:40
@xXkuba22Xx: Humor polegający na pisaniu błędów ortograficznych nie jest dla mnie śmieszny bez puenty.
Odpisz
30 maja 2018, 14:41
Możecie już przestać?
Odpisz
30 maja 2018, 14:54
dzięki za informację
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:36
@xXkuba22Xx: stoimi
Odpisz
30 maja 2018, 09:31
Czejco?
Odpisz
30 maja 2018, 07:38
hejteży nawet na ocean sie żucają
Odpisz
29 maja 2018, 15:19
serio
Odpisz
29 maja 2018, 14:06
Ten pierwszy to chyba od nas
Odpisz
29 maja 2018, 10:50
Faktycznie 3.6/10
Odpisz
29 maja 2018, 11:59
@Vicgaming80: Co ty masz z matematyki?
Odpisz
29 maja 2018, 14:36
@Ziemniak_Illuminati: nieobecność
Odpisz
29 maja 2018, 09:48
jak ocean może mieć dobrą ocenę skoro w Polsce jest łamana konstytucja
Odpisz
29 maja 2018, 09:06
3.6, Już mu opinia spadła.
Kto tak nienawidzi Pacyfiku????
Odpisz
26 maja 2018, 18:15
Magellan.
Odpisz
27 maja 2018, 01:10
@elementiro: To akurat bez sensu, bo to właśnie Magellan nazwał go "Spokojnym" i ubóstwiał ten ocean.
Odpisz
26 maja 2018, 20:54
Szkalowanie oceanu to tam ch*j. Polecam poczytać opinie na Mapach Google o Mount Everest i K2.
Odpisz