Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Hobby dla faceta
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2011, 01:32
To mała Samara z RINGU tyle Że brzydsza i straszniejsza ,a w dodatku istnieje
Odpisz
18 lipca 2012, 20:46
@girlfriend456: nie istnieje
Odpisz
18 lipca 2012, 20:49
@girlfriend456: tylko ludzi straszysz bredniami totalnymi
Odpisz
4 grudnia 2018, 09:00
@Patryk33: Chodzi o Biebera pelikanie 🤦♀️
Odpisz
20 kwietnia 2019, 16:36
@pawlikok: pelikanie? XDD
Odpisz
20 kwietnia 2019, 16:38
@sssdddfffggg: Za młody jesteś, aby znać te pojęcia
Odpisz
21 kwietnia 2019, 10:19
@pawlikok: a kiedy nie będę i poznam?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 11:45
@sssdddfffggg: Jak posiedzisz trochę na jeja
Odpisz
21 kwietnia 2019, 11:47
@pawlikok: siedzę od 2015
Odpisz
21 kwietnia 2019, 11:51
@sssdddfffggg: No to już od dawna powinieneś wiedzieć. Poszukaj na internecie
Odpisz
6 października 2010, 20:04
hehe 4
Odpisz
21 lipca 2016, 00:31
@chupacabra001: .
Odpisz
8 czerwca 2017, 11:04
@AKU_CIE_ZBIJE: ?
Odpisz
11 grudnia 2013, 19:38
Dobre!
Odpisz
6 lipca 2013, 21:12
to je biber zabije się
Odpisz
3 maja 2012, 17:15
Żal mi was. Ja osobiście nie jestem jakąś fanką Biebera ale nie mam nic do niego. Tak naprawdę nawet go osobiście nie znacie ! Oceniacie go tylko po sposobie bycia i w dodatku się z niego naśmiewacie :/ To wy jesteście żałośni :/ 1/5
Odpisz
26 czerwca 2012, 18:33
@anulkaa15: @anulkaa15:zgadzam się z tobą
Odpisz
23 marca 2011, 13:10
niektórzy udają ę go nie lubią a tak na prawde to zazdroszczą ;D
Odpisz
3 maja 2012, 17:18
@anetkatui: zgadzam się ;DD
Odpisz
30 marca 2012, 17:27
popieram
Odpisz
21 marca 2012, 21:45
haha
Odpisz
12 lutego 2012, 13:43
jak oglądałem tv i go włączyli miałem prawie zawał na serio 100000000000000000000000000000000000000000/1
Odpisz
10 grudnia 2011, 21:16
Biedny Peter
Odpisz
25 września 2011, 14:03
Git :D 5/5. Ul już zaprasza
Odpisz
10 lipca 2011, 23:47
5/5 fajne
Odpisz
10 lipca 2011, 18:30
hahahaha dobre!
Odpisz
5 czerwca 2011, 09:05
hah 5/5 i do ulu
Odpisz
8 lipca 2011, 14:55
@DeaDe: nnommm :) tak samo ^^
Odpisz
11 czerwca 2011, 19:06
55/5 do ulu
Odpisz