Coś czuję, że będzie z tego wojna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2020, 22:51
*odgłosy wku*wionych feminazistek*
Odpisz
29 maja 2018, 17:35
moja koleżanka z klasy jest Feminazistką
Odpisz
29 maja 2018, 17:50
@Zaspanymen33: To niech przestanie
Odpisz
29 maja 2018, 17:51
@venomman: nie da się bo to najlepsza uczennica i zawsze ma argumenty
Odpisz
29 maja 2018, 18:20
@Zaspanymen33: Rozwiń
W jaki sposób?
Odpisz
29 maja 2018, 18:55
@Zaspanymen33:
> Feministka
> Argumenty
Odpisz
29 maja 2018, 19:14
najinteligętniejsza z klasy ma LEPSZE argumenty
Odpisz
29 maja 2018, 22:09
mylisz feminizm z seksizmem/feminazizmem
Odpisz
29 maja 2018, 22:16
@PikachuAlka: człowieku ona zawsze coś do mnie ma
Odpisz
29 maja 2018, 23:48
@Zaspanymen33: to ty miej coś do niej.
tak btw. oceny w szkole ≠ inteligencja
Odpisz
30 maja 2018, 07:57
@Zaspanymen33: jak feminazistka krzyczy to przecież to nie jest argument np wszystkie czarne protesty
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 08:17
@schay: czarny protest to zupełnie coś innego
Odpisz
30 maja 2018, 17:20
@Windows_10: wrzeszczą całą mordą że w Polsce łamie się kontytucje bo nie mogą mordować swoich bezbronnych dzieci
Odpisz
30 maja 2018, 18:55
@schay: ooo, ja się w dyskusję nawet nie wdaję. możesz powiedzieć, że niepełnosprawni siedzą i utrudniają życie politykom, bo siedzą w sejmie. obie grupy walczą o swoje prawa
Odpisz
30 maja 2018, 21:07
@Windows_10: człowieku to też ludzie zasługują na życie
Odpisz
31 maja 2018, 08:22
@schay: ku*wa mówię nie będę dyskutować zdania nie zmienię ty też nie to bez sensu
Odpisz
31 maja 2018, 11:10
@schay: dziecko jest jak jak się urodzi, wcześniej jest płód.
aborcję się przeprowadza CHYBA ( nie jest pewien ale na pewno coś koło tego )
3 miesiące od zapłodnienia. a wtedy to nie jest dziecko tylko jakieś totalne warzywo zrobione z komórek ludzi. mów co chcesz ale nauka jest jedna i nauka mówi że aborcja to nie morderstwo i jakiś fanatyczny katol tego nie zmieni.
Odpisz
31 maja 2018, 13:51
@M_ateo_1: A mam pytanie czemu za aborcją są TYLKO te kobiety które NIGDY NIE MIAŁY ABORCJI
Odpisz
31 maja 2018, 14:55
@schay: no nie do końca
Odpisz
31 maja 2018, 15:30
@M_ateo_1: w normalnych krajach do 12 tygodnia na życzenie i do 24 w przypadku zagrożenia życia, u nas w 3 przypadkach trzeba się wykłócać, a i tak do 12 tygodnia. brawo polska!
Odpisz
2 czerwca 2018, 11:52
@schay: bo chcą się czuć bezpiecznie w Polsce.
tak samo z ubezpieczeniem.. ubezpieczasz się aby później móc się wyleczyć z raka czy cokolwiek...
ale pewnie ty jesteś tym typem Polaczka co się nie ubezpiecza a później płacze w telewizji jak go wszyscy okradają bo nima piniążków na leczenie.
Odpisz
22 lipca 2018, 12:34
@Zaspanymen33: Pociśnij po niej
Odpisz
23 lipca 2018, 12:13
@triad23: data :/
Odpisz
23 lipca 2018, 17:15
@M_ateo_1: No i co? ważne, że trza pocisnąć
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2018, 21:58
@triad23: ten uczuć kiedy twój komentarz wywołuje gównoburze:
Odpisz
23 lipca 2018, 22:49
@Zaspanymen33: *Bierze tarcze na gównoburzę* Mnie ona nie straszna
Odpisz
31 stycznia 2019, 13:28
@Zaspanymen33: pomoge pNEIS HAHAHAH DUPA DHAHAHAHHAHA HGUJ JGIJIRKRES;ajes jaja AHAHAH O KU*WA. ŚMIEJSZE
Odpisz
10 czerwca 2018, 04:55
Ale za to w Bf1 Revolution na okładce była kobieta
Odpisz
28 maja 2018, 22:05
Przecież każdy dobrze wie że mężczyźni są lepsi od kobiet...
Odpisz
28 maja 2018, 22:39
@Kapitalista:
Odpisz
28 maja 2018, 22:58
@JoanJett: On jest lepszy od mężczyzn
Odpisz
29 maja 2018, 06:32
@GooseApocalypsE: On jest człowiekiem, na którego nie zasługuje cała ludzkość.
Odpisz
29 maja 2018, 08:02
@Ziemniak_Illuminati: haha papież
Odpisz
29 maja 2018, 09:39
@Windows_10: 🅱apiesz
Odpisz
29 maja 2018, 14:45
@Ziemniak_Illuminati: haha
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 15:10
@Windows_10: 🅱a🅱aj
EDIT: ku*wa teraz zrozumiałem, że chodzi o moje profilowe
Odpisz
29 maja 2018, 17:44
@Ziemniak_Illuminati: uważaj, by boży bana nie dał
Odpisz
29 maja 2018, 18:21
@Windows_10: Papież Polak ku*wa
a nie żadne papaje szkalownicy
SPŁONIECIE W PIEKLE POMIOTŁA SZATANA
Odpisz
29 maja 2018, 21:16
@Windows_10: Dobra, zmieniłem profilowe, teraz się nie skapnie.
Odpisz
30 maja 2018, 08:16
@Ziemniak_Illuminati: hmmmst
Odpisz
30 maja 2018, 08:49
@Windows_10: Ku*wa Boży usunoł papaja
Odpisz
30 maja 2018, 08:55
@Ziemniak_Illuminati: masz teraz bana na zmienianie informacji na profilu? znam ten ból [*]
Odpisz
30 maja 2018, 07:31
koleś z okładki zwykłej wersji wygląda jak główny bohater z filmu Player One
Odpisz
29 maja 2018, 20:48
I temat na Battlefield VI (związane z tytułem)
Odpisz
29 maja 2018, 20:09
Dlaczego teraz będzie V tak wgl? :D
Odpisz
29 maja 2018, 17:27
Dobrze że nie patrzy się wprost. Wygląda jak meduza, prawie widać węże na głowie...
Odpisz
29 maja 2018, 07:38
Nie rozumiem tego hejtu.
Dice powiedziało wprost: to będzie jedyna taka gra o WW2 w swoim rodzaju. I widząc to multi-kulturalne, wybuchowe szaleństwo na zwiastunie, mogę powiedzieć że dokonali swego. Gra nie wygląda na pierwszy rzut oka jak typowy FPS o tym konflikcie.
A co najważniejsze - ta gra wygląda dużo lepiej niż klon Overwatch/CS:GO/PUBG/RS:Siege jakim jest nowe Call Of Duty.
Odpisz
29 maja 2018, 07:19
Moje pierwsze wrażenie po trailerze to coś w rodzaju: ku*wa
Ale po głębszym namyśle i doczytaniu informacji chyba jednak go kupię
Odpisz
28 maja 2018, 23:21
zawiodłem się na tej grze
Odpisz
29 maja 2018, 07:00
@patrykkkpl: Czy ty właśnie oceniłeś grę po trailerze?
Odpisz
29 maja 2018, 07:13
@AJEMAJ: Podobnie jak 90% graczy a i tak ją kupią.
Odpisz
29 maja 2018, 20:25
@patrykkkpl: Grałeś już w nią?
Odpisz