memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 maja 2018, 19:19
Jak on może myśleć o frytkach gdy w Polsce łamana jest konstytucja?
Odpisz
30 maja 2018, 19:26
@Mordzioo: ku*wa to już jest bezbek, plox staph
30 maja 2018, 19:39
@xxxPaterrix03xxx: Człek ma rację +1
31 maja 2018, 12:58
@Mordzioo: mieszkam w szkocji przy zatoce, jest tu f*** mew i frytek.
31 maja 2018, 15:56
@ilnicz: Jak ty możesz mieszkać w Szkocji gdy w Polsce łamana jest konstytucja? A tak z ciekawości to z jakiego powodu akurat Szkocja?
31 maja 2018, 20:23
@Mordzioo: w sensie czemu w szkocji mieszkam? Mama tu od 9 lat mieszka, chcialem do niej po prostu dolaczyc, bo w szkocji lepsza edukacja itp.
29 maja 2018, 19:40
mój kolega twierdzi że sensem życia ludzi powinno być przedłużenie gatunku
Edytowano - 30 maja 2018, 19:27
@ActimeleQ: Życie powstało, bo się rozmnaża, a rozmnaża się w taki sposób, by przeżyć (i w tym rozmnożyć dalej), więc niby trochę racji w tym jest. Ale pewien człowiek powiedział: Celem życia nie jest przeżycie.
30 maja 2018, 20:19
@erykhim44: ja nie powiedzialem że to źle że tak myśli jak dla mnie każdy ma inny cel w życiu
30 maja 2018, 20:28
@ActimeleQ: Albo jego brak.
30 maja 2018, 19:53
moim sensem jest to
MAMMA MIA!
30 maja 2018, 19:29
XD
29 maja 2018, 19:32
Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?
@Ether: zmierzamy do frytek na molu
29 maja 2018, 20:14
Z jakiegoś powodu uwielbiam takie niepoważnie detaliczne komiksy z normalnie nie śmieszną treścią
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 maja 2018, 19:19
Jak on może myśleć o frytkach gdy w Polsce łamana jest konstytucja?
Odpisz
30 maja 2018, 19:26
@Mordzioo: ku*wa to już jest bezbek, plox staph
Odpisz
30 maja 2018, 19:39
@xxxPaterrix03xxx: Człek ma rację
+1
Odpisz
31 maja 2018, 12:58
@Mordzioo: mieszkam w szkocji przy zatoce, jest tu f*** mew i frytek.
Odpisz
31 maja 2018, 15:56
@ilnicz: Jak ty możesz mieszkać w Szkocji gdy w Polsce łamana jest konstytucja?
A tak z ciekawości to z jakiego powodu akurat Szkocja?
Odpisz
31 maja 2018, 20:23
@Mordzioo: w sensie czemu w szkocji mieszkam? Mama tu od 9 lat mieszka, chcialem do niej po prostu dolaczyc, bo w szkocji lepsza edukacja itp.
Odpisz
29 maja 2018, 19:40
mój kolega twierdzi że sensem życia ludzi powinno być przedłużenie gatunku
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 19:27
@ActimeleQ: Życie powstało, bo się rozmnaża, a rozmnaża się w taki sposób, by przeżyć (i w tym rozmnożyć dalej), więc niby trochę racji w tym jest.
Ale pewien człowiek powiedział: Celem życia nie jest przeżycie.
Odpisz
30 maja 2018, 20:19
@erykhim44: ja nie powiedzialem że to źle że tak myśli jak dla mnie każdy ma inny cel w życiu
Odpisz
30 maja 2018, 20:28
@ActimeleQ: Albo jego brak.
Odpisz
30 maja 2018, 19:53
moim sensem jest to
Odpisz
30 maja 2018, 19:39
MAMMA MIA!
Odpisz
30 maja 2018, 19:29
XD
Odpisz
29 maja 2018, 19:32
Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?
Odpisz
30 maja 2018, 19:19
@Ether: zmierzamy do frytek na molu
Odpisz
29 maja 2018, 20:14
Z jakiegoś powodu uwielbiam takie niepoważnie detaliczne komiksy z normalnie nie śmieszną treścią
Odpisz