Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2018, 08:43
30 stopni, Tobie gorąco i nosisz długie spodnie?
Odpisz
30 maja 2018, 13:40
@Windows_10: Ja nie lubię krótkich spodni, więc zwykle noszę długie, ale cienkie
Odpisz
30 maja 2018, 13:42
@Max_the_Paladin: oh boi ja bym zdechła
Odpisz
30 maja 2018, 14:50
@Max_the_Paladin: Nie widzę powodu by nosić długie spodnie w taką pogodę. Czy wstydzisz się swoich nóg albo zwyczajnie nie odzwyczaiłeś od mody pogody zimowej? Ja tak miałem dopóki się wreszcie nie przemogłem.
Odpisz
30 maja 2018, 14:54
@janfon: Głównie dlatego, że mam wakacje i brakuje mi powodu, by wychodzić z domu na coś więcej niż spacer po ogrodzie. Zresztą jestem gruboskórny. Poza tym czy nie lubienie jakiegoś rodzaju ubioru to coś tak niesłychanego?
Odpisz
30 maja 2018, 16:27
@Max_the_Paladin: Na pewno trochę absurdalne, ze względu na to jak niekorzystne to jest w czasie tak wysokich temperatur. Przesadnie mówiąc, masochistyczne!
Odpisz
30 maja 2018, 18:21
@janfon: Wiesz o co mi chodziło z gruboskórnym
Długie spodnie nie muszą być od razu trójwarstwowymi spodniami zimowymi, istnieje coś takiego jak cienkie spodnie. Jest mi w nich dobrze, więc to nie jest masochistyczne
Odpisz
30 maja 2018, 18:32
@Max_the_Paladin: Są przynajmniej białe i luźne, nie żadne dżinsy?
Odpisz
30 maja 2018, 20:57
@janfon: No tak, jasne i luźne. Zresztą dżinsów i tak nie noszę w domu, i bardzo rzadko zakładam gdziekolwiek indziej
Odpisz
31 maja 2018, 13:33
@janfon: Ja chodzę normalnie w dżinsach i bluzie.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 14:30
kiedy otwierasz drzwi od samochodu, który stał na upale.
Odpisz
30 maja 2018, 15:55
@NightShadePL: Lub zaglądasz w haubicę 152mm podczas walki
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 16:00
@SowingSeason: tak jak zatnie się działo i ktoś musi odblokować lufę.
Odpisz
30 maja 2018, 16:29
@NightShadePL: ja tam od razu muszę wchodzić i nie ma klimy czy otwartych okien
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 17:08
@Windows_10: otwórz wszystkie drzwi w samochodzie, poczekaj chwile aż przewietrzy się i git.
Odpisz
30 maja 2018, 17:13
@NightShadePL: nie, od razu mam wchodzić
Odpisz
30 maja 2018, 17:43
@Windows_10: polecam parę razy powachlować drzwiami, nawet chociażby pięć
Odpisz
30 maja 2018, 14:35
D O B R E P O M A R A Ń C Z O W E
Odpisz
30 maja 2018, 15:12
@mateusz123_hiro: p..pro...prosze opuść tą stronę internetową, usuń ja z historii przegldarki/apke z telefonu i nie wracaj już. Tak bedzie lepiej dla nas wszystkich.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 16:00
@xxxPaterrix03xxx: przepraszam bardzo ale ja na tym o to portalu przeprowadzam eksperyment w którym chcę zobaczyć reakcję w miarę normalnego człowieka na wypowiedź tzw. "raka" ponieważ nie mam wystarczająco szczęścia aby takiego osobnika spodkać
Odpisz
30 maja 2018, 09:58
> Gram sobie na kompie
> Qurła, ale gorąco
*Otwiera okno*
> Robi się jeszcze cieplej
Aż się boję lipca
Odpisz
29 maja 2018, 22:50
Ku*wa czy tylko ja chodzę cały dzień w wojskowych spodniach i bluzie z kapturem?
Odpisz
29 maja 2018, 22:54
@Kryspon: nie jesteś sam bracie....
Odpisz
30 maja 2018, 07:58
@lolkowski: Dzięki za wsparcie bracie
Odpisz
30 maja 2018, 05:25
Pierwszy raz widzę wykorzystanie tego szablonu w memie który nie jest zboczony
Odpisz
29 maja 2018, 23:16
Ta, na dworze 30 stopni, a Dominisia:
~długie, CZARNE spodnie,
~CZARNA koszulka,
~glany,
~pieszczocha i obroża (CZORNE)
🖤
Odpisz
29 maja 2018, 23:34
@Amy666: Glany? Przestałem nosić już w marcu, bo za gorąco w nogi Q.Q
Odpisz
30 maja 2018, 09:53
@Shibitsu: Ch*ja, nie ma wyboru :|
Odpisz
30 maja 2018, 15:13
@Amy666: Kupic nowe buty?
Odpisz
30 maja 2018, 15:18
@xxxPaterrix03xxx: Ni ch*ja, nie po to przez lata czekałam na glany. Gdybym nosiła inne, to byłby grzech zaniedbania.
Odpisz
30 maja 2018, 16:36
@Amy666: aha...
Odpisz
30 maja 2018, 16:59
@Amy666: Lepiej zapocić, żeby je**ło na odległość, jak ściągniesz buty._.
Odpisz
30 maja 2018, 17:35
@Namelessx: Na szczęście mi się to nie zdarza ^^
Odpisz
30 maja 2018, 21:56
@Amy666: No to z tym masz szczęście, ale nogi cierpią w takich butach latem
Odpisz
29 maja 2018, 22:15
Ten uczuć kiedy chodzisz cały rok w bluzie niezależnie czy jest 30 stopni na - czy +
nbc
Odpisz
29 maja 2018, 22:26
@Kurson: pocisz sie i smierdzisz
Odpisz
29 maja 2018, 22:50
No właśnie w tym rzecz że nie
Odpisz
29 maja 2018, 21:57
Dzisiaj stałem w korku w nieklimatyzowanym autobusie. Ja pie**olę...
Odpisz
29 maja 2018, 22:17
@rozwalgo: A masz szkołę klimatyzowaną?
Odpisz
29 maja 2018, 22:30
Klima w szkole? :o
Odpisz
29 maja 2018, 22:30
@ZeeKo: To by było coś
Odpisz
29 maja 2018, 22:34
@MarssPL: Jeszcze w szatniach na wf
Odpisz
29 maja 2018, 22:34
@rozwalgo: Nieklimatyzowany autobus to pleonazm
Odpisz
29 maja 2018, 22:06
kto tak robi?
Odpisz
29 maja 2018, 22:31
@Karolek055: ja
Odpisz
29 maja 2018, 21:54
Dzisiaj pół dnia spędziłem w piwnicy przez ten upał. Dlaczego moje mieszkanie zawsze musi się tak nagrzewać...
Odpisz
29 maja 2018, 21:50
Jeśli w Polsce naprawdę są az tak wielkie upały, to wolę jeszcze posiedzieć w UK.
Odpisz
29 maja 2018, 21:52
@Gray1997: O godzinie 17 tyle wyskoczyło na termometrze - powietrze było cieplejsze niż w moim mieszkaniu
Odpisz
29 maja 2018, 21:47
opaliłem zbyt bardzo łapy
Odpisz
29 maja 2018, 21:47
Do swojej 9 letniej siostry.
Odpisz