Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

30 maja 2018, 08:43

30 stopni, Tobie gorąco i nosisz długie spodnie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Max_the_Paladin

30 maja 2018, 20:57

@janfon: No tak, jasne i luźne. Zresztą dżinsów i tak nie noszę w domu, i bardzo rzadko zakładam gdziekolwiek indziej

Avatar Archeologwinternetach

31 maja 2018, 13:33

@janfon: Ja chodzę normalnie w dżinsach i bluzie.

Avatar NightShadePL

Edytowano - 30 maja 2018, 14:30

kiedy otwierasz drzwi od samochodu, który stał na upale.

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Windows_10

30 maja 2018, 17:13

@NightShadePL: nie, od razu mam wchodzić

Avatar SowingSeason

30 maja 2018, 17:43

@Windows_10: polecam parę razy powachlować drzwiami, nawet chociażby pięć

Avatar mateusz123_hiro

30 maja 2018, 14:35

D O B R E P O M A R A Ń C Z O W E

Avatar xxxPaterrix03xxx

30 maja 2018, 15:12

@mateusz123_hiro: p..pro...prosze opuść tą stronę internetową, usuń ja z historii przegldarki/apke z telefonu i nie wracaj już. Tak bedzie lepiej dla nas wszystkich.

Avatar mateusz123_hiro

Edytowano - 30 maja 2018, 16:00

@xxxPaterrix03xxx: przepraszam bardzo ale ja na tym o to portalu przeprowadzam eksperyment w którym chcę zobaczyć reakcję w miarę normalnego człowieka na wypowiedź tzw. "raka" ponieważ nie mam wystarczająco szczęścia aby takiego osobnika spodkać

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

30 maja 2018, 09:58

> Gram sobie na kompie
> Qurła, ale gorąco
*Otwiera okno*
> Robi się jeszcze cieplej

Aż się boję lipca

Avatar Kryspon

29 maja 2018, 22:50

Ku*wa czy tylko ja chodzę cały dzień w wojskowych spodniach i bluzie z kapturem?

Avatar lolkowski

29 maja 2018, 22:54

@Kryspon: nie jesteś sam bracie....

Avatar Kryspon

30 maja 2018, 07:58

@lolkowski: Dzięki za wsparcie bracie

Avatar marcin236

30 maja 2018, 05:25

Pierwszy raz widzę wykorzystanie tego szablonu w memie który nie jest zboczony

Avatar Amy666

29 maja 2018, 23:16

Ta, na dworze 30 stopni, a Dominisia:
~długie, CZARNE spodnie,
~CZARNA koszulka,
~glany,
~pieszczocha i obroża (CZORNE)
🖤

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Amy666

30 maja 2018, 17:35

@Namelessx: Na szczęście mi się to nie zdarza ^^

Avatar Namelessx

30 maja 2018, 21:56

@Amy666: No to z tym masz szczęście, ale nogi cierpią w takich butach latem

Avatar Kurson

29 maja 2018, 22:15

Ten uczuć kiedy chodzisz cały rok w bluzie niezależnie czy jest 30 stopni na - czy +

nbc

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2018, 22:26

@Kurson: pocisz sie i smierdzisz

Avatar Kurson

29 maja 2018, 22:50

No właśnie w tym rzecz że nie

Avatar rozwalgo

29 maja 2018, 21:57

Dzisiaj stałem w korku w nieklimatyzowanym autobusie. Ja pie**olę...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ZeeKo

29 maja 2018, 22:34

@MarssPL: Jeszcze w szatniach na wf

Avatar Krzyniu

29 maja 2018, 22:34

@rozwalgo: Nieklimatyzowany autobus to pleonazm

Avatar Karolek055

29 maja 2018, 22:06

kto tak robi?

Avatar MarssPL

29 maja 2018, 22:31

Avatar LSD2000

29 maja 2018, 21:54

Dzisiaj pół dnia spędziłem w piwnicy przez ten upał. Dlaczego moje mieszkanie zawsze musi się tak nagrzewać...

Avatar Gray1997

29 maja 2018, 21:50

Jeśli w Polsce naprawdę są az tak wielkie upały, to wolę jeszcze posiedzieć w UK.

Avatar janfon

29 maja 2018, 21:52

@Gray1997: O godzinie 17 tyle wyskoczyło na termometrze - powietrze było cieplejsze niż w moim mieszkaniu

Avatar Ayumu

29 maja 2018, 21:47

opaliłem zbyt bardzo łapy

Avatar Memiarz57

29 maja 2018, 21:47

Do swojej 9 letniej siostry.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzykrotny T

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka