Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 maja 2018, 13:48

Ja niedawno kupiłam PS2 z całym okablowaniem i 2 komtrolerami. Noice.

Avatar Xcichyx

30 maja 2018, 17:33

za ile?

Avatar LanTuFri123

30 maja 2018, 17:33

dziewczyna i ps2 lel

Avatar BOSS111

30 maja 2018, 18:14

Avatar LanTuFri123

Edytowano - 30 maja 2018, 19:10

@BOSS111: ale jestem zdziwiony pozytywnie

Avatar
kroganin

30 maja 2018, 20:22

Mama nadzieję, że nie dałaś więcej niż 100-200zł.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2018, 16:10

@Xcichyx: 50 dych + 30 za Tekkena 5.

Avatar ZiEmNiAcZeK13233

9 listopada 2020, 09:16

No i serwery zamknięte : /

Avatar jakisdebil5

19 maja 2020, 10:40

Szacun nie ma problemu z madgami

Avatar Mr_Quicky

30 maja 2018, 23:56

Moi rodzice nie zarabiają tylu a stać nas na o wiele lepsze i nowsze rzeczy niż ps4 XD

Avatar Mr_Quicky

30 maja 2018, 23:55

A ja sprzedałem za 500zł :]

Avatar skokomaniak2515

30 maja 2018, 21:39

Dajcie spokój

Avatar Jupi_day

30 maja 2018, 18:55

Nie stać mnie na darmową konsole

Avatar M_ateo_1

30 maja 2018, 14:30

kupiłem Skyrima na PS3 za 15zł. jak się poszuka to można znaleźć sklep z używkami na konsole.

Avatar venomman

30 maja 2018, 17:04

@M_ateo_1: Jesteś pewien że to Skyrim?

Avatar Snorciakkk

30 maja 2018, 17:37

@M_ateo_1: The elder Scrolls IV to nie skyrim

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 maja 2018, 23:12

@venomman: co jest dziwnego w UŻYWANYM Skyrimie, grze z 2011, za 15 zł?

Avatar venomman

30 maja 2018, 23:13

Ze kosztuje mniej więcej 60-90 zł

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2018, 23:16

@venomman: Pewny jesteś?

Avatar venomman

30 maja 2018, 23:30

._. Mój argument jest inwalidą...

Avatar WikipediaMoimZyciem

31 maja 2018, 07:39

@venomman: ale i tak to ty dostałeś strzałki w górę a jego zminusowali sprawiedliwość...

Avatar M_ateo_1

31 maja 2018, 11:06

@WikipediaMoimZyciem: lul co tu się działo

Avatar
Deszcz

30 maja 2018, 14:43

NIR MA DLA BIEDAKÓW

Avatar lajoner1

30 maja 2018, 14:13

Masz to Polsce, masz to w Polsce? Polaki biedaki.

Avatar Keraton

30 maja 2018, 18:44

@lajoner1: Nie dla psa, dla pana to!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Pilne

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka