Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2018, 09:12
nie wiem jak wy chłopcy ale ja tam zabijam sobie pająki pod prysznicem bo nie chce żeby weszły mi odby... znaczy zabijam je dla beki :D
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:23
Wczoraj mi po łazience sku*wiel łaził ale schował się pod prysznic i go nie zabiłem...
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:23
@Jcavatarr: Jak mogłeś chcieć go zabiC?
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:43
bo mam arachnofobie?
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:54
@Jcavatarr: Boisz się czegoś dlatego chcesz to zabić? fuck logic
Odpisz
1 czerwca 2018, 18:49
ty masz IQ na "-" czy ki***j?
Odpisz
1 czerwca 2018, 19:07
@Jcavatarr: Jak można się bać czegoš takiego?
Odpisz
2 czerwca 2018, 17:18
@Jcavatarr: ,,O nje! w moją stronę idzie stworzenie dużo mniejsze i niegroźne! Jakie to straszne" -Czekam na hejty od osób z arachnofobią.
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2018, 18:27
Wiele osób wie, że wiekszość pająków w polsce nie są jadowite, ale się ich i tak boją (albo boją sie dotykania ich) bo to jest naturalny odruch mający nas ochronić przed jadowitymi. Dlatego też tak łatwo zauważamy pająki.
Odpisz
2 czerwca 2018, 19:07
@ilnicz: znajdź niejadowitego pająka XD.
Odpisz
3 czerwca 2018, 03:20
jest niewiele pająków w Polsce, które w ogóle mogą przebić skórę człowieka
Odpisz
3 czerwca 2018, 14:22
Ale nie ma niejadowitych.
Odpisz
3 czerwca 2018, 15:59
nie ma jadowitych
Odpisz
3 czerwca 2018, 17:01
Każdy pająk ma jad...
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:25
kiedyś zostawiłem trochę soku jabłkowego w szklance. patrze a tam mucha która mnie przez jakieś 5 minut denerwowała. dolałem wody i zrobiłem jej karuzelę. >:)
Odpisz
1 czerwca 2018, 13:07
@JejaKO253: trzeba było wrzątkiem mendę dojechać
Odpisz
1 czerwca 2018, 17:22
@JejaKO253: Ja czasem robię tak, że łapie muchy do jednego pudełka a potem trzęsę tym pudełkiem jak Marakasem... Nazwałem to grzechotką śmierci...
Odpisz
2 czerwca 2018, 17:40
@Piket: Jesteście poryci ;-;
Odpisz
2 czerwca 2018, 21:45
Każdy jest w jakimś stopniu... Na ten przykład powiem że moja kuzynka je pizzę z ananasem a siostra lubi jeść ogórki kiszone w czekoladzie...
Odpisz
2 czerwca 2018, 22:19
@Piket: Pizza z ananasem jest ok.
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:31
Widzisz? Też jesteś poryty ^^
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:37
@Piket: *depresja.exe*
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:27
Ja tak robię cały czas,czasami nawet chwytam i rzucam do kibla po czym spuszczam wodę
Odpisz
1 czerwca 2018, 12:47
Ja raz suszarką gnoja dojechałem. Ależ to skwierczało uuu
Odpisz
2 czerwca 2018, 17:41
Dość tego! Zgnoję cię na tumblerze!
Odpisz
30 maja 2018, 20:56
Było 3 razy /':
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:24
@Vocato: A co to za avek? (lenny)
Odpisz
1 czerwca 2018, 18:02
Podbijam pytanie :v
Odpisz
1 czerwca 2018, 18:44
@krzysiu03: stary af gif który pojawił się dawno dawno temu na tej stronce
Odpisz
2 czerwca 2018, 13:08
@Vocato: Czy jest on z AAAANDEEEERTEEEEEEEEEEJLLL?
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:00
Ja gdy zobaczyłem pająka w wannie to odpaliłem wode na full i spie**oliłem. Potem chciałem go uratować, ale mam arachnofobię.
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:15
o ty gnoju
Odpisz
30 maja 2018, 22:17
pająki są dobre
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:56
@Graids: Lepsze od komarów przynajmniej
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:48
@Graids: pająki są bardzo dobre
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:40
Taki pająk ci się pozbywa much a ty go topisz w wannie?
Okrutnik.
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:27
Ja gdy widzę, że pająk mężnie walczy o swoje życie, to przełamuję swoją arachnofobie i staram się go jakoś wyciągnąć z tej wanny :v
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:32
@Turbek213: I tu masz plus ode mnie.
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:07
@Baturaj: Ja również to popieram! :D
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:21
COOO???? Męczysz zwierzęta???? Jak tak można?!?!
Aaaaa ok jak go wyciagasz to spoko, spoko... Czy tylko ja nie nie rozumiem twojego zachowania?
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:31
Męczysz zwierzęta? Chętnie pomęczyłbym ciebie. Nieważne, jak duże jest zwierzę. (Schowajcie, proszę swoje 1350 g do kieszeni).
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:57
@Baturaj: Zgadzam się
Jak już chcesz zabić owada to zrób to szybko np. packą
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:10
@lorax12: Albo ku*wa wcale , co Ci taki pająk robi?
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:20
to odnosiło się do innych insektów jak muchy czy komary
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2018, 10:16
Ja się boje każdego owada ( nawet muchy...) ale nigdy ich nie torturuje. Jak chce je zabić to szybko butem.
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:54
I feel triggered
Odpisz
31 maja 2018, 08:02
Pamiętam jak kiedyś rozmawiałam ze znajomymi przeglądając memy na Instagramie, i w pewnej chwili zaczęły one rozmawiać o tym że jedna z nich znalazła pająka w wannie i że odkręciła wodę i go "zmyła", gdy ja akurat w tym samym czasie natrafiłam na tego mema, Och ironio <3
Odpisz
1 czerwca 2018, 08:39
@BlackBunny: Jak można się jarać ze śmierci biednego,bezbronnego, słodkiego pajączka ? :c
Odpisz
1 czerwca 2018, 09:52
ja soe zastanawiam kto oglada memy na instagramie
Odpisz
1 czerwca 2018, 08:49
BYYYYŁO
Odpisz