Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

2 lutego 2022, 17:21

70 bo
Fallout
Fallout 2
Fallout 3
Fallout New Vegas
Fallout 4
Razem 5
76-5=71
Fallout 76 to jeszcze jedna gra czyli
71-1=70

Avatar UkrytyNinja

31 maja 2018, 11:25

no nie wiem czy dopiero zaraz premiera... wczoraj teaser dali więc premiera raczej na 2019 będzie ale i tak doczekać się nie mogę ^^

Avatar fufon

1 czerwca 2018, 11:49

@UkrytyNinja: fallouta 4 też zapowiedzieli przed e3, na e3 wszystko powiedzieli i wydali tego samego roku. Z falloutem 76 też pewnie tak będzie.

Avatar
Krzakoslaw

11 kwietnia 2019, 23:04

@UkrytyNinja: I jak się grało?

Avatar KapitanKokosel

5 czerwca 2018, 15:54

Dzień przed trailerem kupiłem Fallout 4...

Avatar waran656

2 czerwca 2018, 09:13

76-71-1=4 Czy ktoś tutaj zapomniał o Fallout NV?

Avatar Abishai

2 czerwca 2018, 02:17

Ja chcę Fallout New Alaska albo New Hong Kong, Bethesda ma markę, z ktòrej mogą zrobić wszystko - strzelankę, 2D RPG, 3D RPG, survival, strategię, ciekawego klona Red Dead Redemption, ale każdą kolejną grę, którą produkują, udowadniają, że nie czują potencjału posiadanych marek oraz intelektu ich fanów

Avatar NieWiemCoWpisac

2 czerwca 2018, 01:14

Avatar Bluetitan

2 czerwca 2018, 00:23

szybciej dawc fallaut bethesda

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 12:25

Nie dość że będzie to na silniku Obliviona to jeszcze sieciówka xdddd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar D3athClawPL

1 czerwca 2018, 23:48

Napisz to sobie na czole, żebym wiedział na przyszłość.

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2018, 00:19

@D3athClawPL: Po mało się nie dziwię że Bethesta udało się wycisnąć tyly pieniędzy z fanów

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2018, 18:53

NV i tak najlepszą z części. Trójka była spoko, ale nie aż tak.

Avatar sucharek1203

31 maja 2018, 13:12

A co z Fallout NV?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar stefus

1 czerwca 2018, 18:17

@sucharek1203: fallout NV = fallout 3.5

Avatar sucharek1203

1 czerwca 2018, 18:18

@stefus: Poważnie? To jest tak świetne, że trudno myśleć tu o jakiejkolwiek wersji kontynuacyjnej

Avatar
iqhawe

31 maja 2018, 14:08

co nowy fallout? jedyną premiera z ciekawszych która niedawno widziałem to ta pike monie na switcha

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 11:25

A ja właśnie przechodzę New Vegas drugi raz i czekam aż przyjdzie mi zamówiona 3.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nie znoszę kleszczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka