Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2021, 13:36
To niemożliwe żeby była bo jestem sam w domu
Odpisz
2 czerwca 2018, 01:42
Wyciągam condomy bo wreszcie się przydadzą
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:09
@lorax12: po tylu latach.
Odpisz
4 czerwca 2018, 18:22
@lorax12: Lorax! Przecież to jeszcze dziecko! ;c
Odpisz
4 czerwca 2018, 20:10
@darcus: 2000 letnie pewnie
Odpisz
5 czerwca 2018, 05:42
@lorax12: No jak tak to pewnie też bym tentego... Ale po co kondomy? Ze mną nie używasz, to po co z nią?
Odpisz
5 czerwca 2018, 05:55
@darcus: dla zasady... i higieny
Odpisz
5 czerwca 2018, 06:31
@lorax12: A ja myślałem, że chaosy nie chorują...
Odpisz
5 czerwca 2018, 06:56
@darcus: chorujom
Ale na inne choroby
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2018, 07:34
@lorax12: Nawet jeżeli nie ma 2000 lat, to raz w przedszkolaka to nie pedo
Odpisz
5 czerwca 2018, 08:52
@lorax12: Ojej... Nigdy mi o tym nie mówiłeś...
Odpisz
5 czerwca 2018, 08:54
@darcus: bo nie było potrzeby
Odpisz
5 czerwca 2018, 08:56
@lorax12: No właśnie może była! Co jeśli bym cię czymś zaraził? Nigdy bym sobie nie wybaczył gdyby coś ci się stało...
Odpisz
5 czerwca 2018, 09:01
@darcus: *głaska* ciiii....
Odpisz
5 czerwca 2018, 09:04
@lorax12: No kocham cię :c
Odpisz
5 czerwca 2018, 09:08
@darcus: Ja Ciebie też
Odpisz
5 czerwca 2018, 11:13
@lorax12: <3
Odpisz
10 czerwca 2018, 11:23
@lorax12:
Odpisz
10 czerwca 2018, 12:33
bi
Odpisz
23 września 2020, 09:17
@lorax12: taktyczna kropka przypomnienia tematu sprzed 2 lat, 3 miesięcy i 28 dni - - - > .
Odpisz
30 września 2020, 17:25
@DrogaMleczna: Zgiń
Odpisz
30 września 2020, 17:26
@lorax12:
Odpisz
20 marca 2021, 08:10
@lorax12: tak
Odpisz
18 lipca 2018, 08:22
Czemu sie tego nie spodziewalem?!
Odpisz
10 czerwca 2018, 11:29
Jest samotny i przegrywem,a gdyby mnie zobaczyła to by uciekła.
Odpisz
9 czerwca 2018, 19:09
Lubie ciastka i herbatkę. Właśnie skończyłem herbatkę.
Odpisz
8 czerwca 2018, 14:35
Wypuszczam na nią moją chmarę świerszczy.
Odpisz
4 czerwca 2018, 13:50
Zgadnijcie kto dzisiaj zar*cha( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 czerwca 2018, 18:36
@NorthKoreaBall: napewno nie ty
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:57
@Pendrag: no u
Odpisz
4 czerwca 2018, 12:49
Dzwonię do Hellsing niech wzywajom Alucarda.
Odpisz
4 czerwca 2018, 23:02
@thesarge:
Odpisz
4 czerwca 2018, 23:00
*pat pat*
Odpisz
4 czerwca 2018, 18:20
Zapraszam do siebie, pomagam się umyć, daję czyste ubrania, karmię, a potem kocham do końca życia.
A wy co byście zrobili, chorzy degeneraci?
Odpisz
2 czerwca 2018, 06:20
Ja, ale intelektualista:
Odpisz
4 czerwca 2018, 12:49
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Deja vu
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:02
@janfon: Ravioli Ravioli don't fuck spooky loli
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2018, 13:55
A) Walisz Luja Ogłuszacza z całej epy na czoło. (Wielkie litery bo nazwa własna: "Luj Ogłuszacz")
B) Uciekasz do pokoju.
C) Drzesz mordę.
D) Uśmiechasz się się i mówisz: "Od dzisiaj przestaję ćpać" i idziesz spokojnie koło twojej siostry do kuchni.
Odpisz
4 czerwca 2018, 13:44
Mieszkam na parterze, więc po schodach do mnie nie wejdzie :)
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:58
Odpisz
2 czerwca 2018, 15:06
@LinuxMint: Zabija swoje ofiary poprzez zarażanie cukrzycą
Odpisz
4 czerwca 2018, 12:23
@Max_the_Paladin: To już będzie moja druga do kolekcji. #NOKAPPA
Odpisz
2 czerwca 2018, 18:34
zestrzeliłbym z miniguna a potem 4 pociski z bazuki
Odpisz
4 czerwca 2018, 12:06
@Fafikens12: Ta... bo trzymasz to przy łóżku i NA PEWNO to masz
Odpisz