Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2018, 15:46
Jest też pewnie cytat jak Jezus mówi że trzeba się spotykać w kościele (jak będę w domu to znajdę)
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:30
@Wspanialy_ia: Mt 18, 20: Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.
O ten cytat ci chodziło?
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:44
Dlatego tyle odłamów modli się w domach. w grupach po 5 osób około
Odpisz
24 kwietnia 2019, 02:50
tylko że to nie ma nic do kościoła
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:38
ale wiesz że trzeba dostać sakrament(opłatek) a tego nie da ci rybak +przecież ludzie modlą się w domu i gdzie chcą
no ale jak co to się nie znam
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:42
@Ayumu: a i zapomniałem że autor ma chyba ogromny ból dupy o nic
Odpisz
6 czerwca 2018, 09:37
@Ayumu: Nie trzeba dostać opłatka.
Odpisz
5 czerwca 2018, 22:01
Sprzeczność nauki kościoła z biblią? Też mi nowość, oni od bardzo dawna mają gdzieś biblię.
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:11
I znowu bełkot obłąkańców. Wiadomość z ostatniej chwili- niezależnie od miejsca, modlitwy nic nie dają.
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:59
@Preston1996: Nawet jeśli nie wierzysz to powinieneś znać potęgę autosugesti.
Odpisz
5 czerwca 2018, 22:06
Potęga oszukiwania samego siebie, no thanks.
Odpisz
6 czerwca 2018, 09:30
@Preston1996: Nie słyszałeś o efekcie placebo? :v
Jeśli modlisz się o wyzdrowienie i wierzysz, że to działa, to może Ci pomóc. Nawet jeśli Bóg nie istnieje.
Odpisz
6 czerwca 2018, 09:50
@TheHunterMikiPL: To nie jest efekt placebo.
Placebo to zupełnie co innego ;_;
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2018, 10:00
No że co innego to tak, ale że zupełnie co innego to bym nie powiedział.
Odpisz
5 czerwca 2018, 20:41
T
Odpisz
4 czerwca 2018, 17:39
Ale autor mema wie, że to po pierwsze jest stary żart, oparty na faktach, Przykład: Gimbusowi nie chce się mieć bierzmowania ( nie jest zbyt ogólnie zainteresowany kościołem), a potem jak dorośnie, chciałby mieć ślub w kościele. Nie może, bo nie ma bierzmowania (może zrobić bierzmowanie przed ślubem), ale załóżmy mu się i tego nie chce i używa argumentu ,,a ja się modliłem w lesie, bo mi tam wygodniej". No i najwyraźniej jakiś ksiądz, słysząc kolejny taki argument wymyślił ten żart.
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:03
@TenLucznik: mozna miec slub bez bierzmowania ale nie mozna byc ojcem chrzesnym bez niego
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:08
jestem chrzestnym bez bierzmowania :) szach mat katole :)
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:40
@Crln_7: hihi szach mat katole co tam a wy nadal wierzycie w te bustfo w hmurah co ;-)?
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:42
szach mat ateisto ty nadal nie wiezysz w Boga :)
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:44
To była ironia w nawiązaniu do komentarza Crln_7.
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:45
moja tez to ironia :)
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:47
No to ok, nie wiedziałem. Ciężko rozpoznać czytając inne Twoje komentarze.
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:33
Kościelnego bez bierzmowania nie można.
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:41
@TimekPL123: mozna , ksiadz mowil a mowil ze chrzesnym nie mozna byc chyba ze na odword mowil nie pamietam
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:53
możesz... pisać po polsku?
Odpisz
5 czerwca 2018, 15:07
@NoNieSmieszne: pisze na szybko
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:01
ja też piszę na szybko
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:12
@NoNieSmieszne: ymm ale ja pisze szybciej widac to
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:45
to pisz wolniej albo nie pisz w ogóle
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:34
Ehhh a potem prawosławie jest oceniane tak samo...
Odpisz
4 czerwca 2018, 17:28
Nie no katolicyzm to jakaś ch*joza jest.
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:04
@pavlopavo: a ateizm jeszcze wiekszy
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:10
bo mamy w dupie religie? Haha, Jesteśmy wolnymi ludźmi, bardziej lojalni niż kościółkowcy.
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:12
@Crln_7: mniej lojalni i oglupieni przez inych ateistow
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:14
tak, tak, bo na pewno wiecie jakie mamy zdanie :) same głupki w tej waszej religie. Papa
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:19
@Crln_7: same glupki to u was w ateizmie , wiara jest potrzebna
Odpisz
5 czerwca 2018, 12:33
@pavlopavo:
Odpisz
5 czerwca 2018, 13:04
@pavlopavo: Otusz nigdy nam nie wyjaśniono czym jest chrześcijaństwo i teraz będę heretykiem, ale jest to w moim rozumieniu miłość w formie wiary, a nie wiara o miłości.
Odpisz
5 czerwca 2018, 13:10
@erykhim44: Bog jest miloscia wierzysz w milosc i Boga
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:41
@Crln_7:
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:31
wierzę w inne cywilizacje :) to mi wystarczy głąby ;p
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:35
@Crln_7: no wlasnie a na to tez nie masz dowodu xD a na Boga jestdowod jako biblia wiec cie jiz zgasilem argumentem maluczki istotko :)
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:19
A Władca Pierścieni jest dowodem na istnienie orków, no debil.
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:45
@Preston1996: no wiem jestes debilem
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:48
Coś ci nie pykło.
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:56
@Preston1996: >kompletne niezrozumienie
Powiedz, błagam, że tatuś ma autyzm.
Odpisz
5 czerwca 2018, 21:58
@erykhim44: Nie mam pojęcia, nie znam twojego ojca.
Odpisz
5 czerwca 2018, 22:02
Chłopaki kończymy dyskusję. Prawdziwi chrześcijanie są wyrozumiali i nie obrażają bliźnich nie ważne jakby błądzili ;)
A ludzie niezależnie od wiary powinni umieć prowadzić ładną dyskusję, a nie wyzywać ludzi ze względu na inne poglądy :v
Odpisz
5 czerwca 2018, 23:07
Robią to z miłości, nie z nienawiści.
Odpisz
4 czerwca 2018, 17:20
I to emoji flagi Polski i 100 punktów.
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:04
W lesie lub nad jeziorem modlący się nie mogą dać na tacę co łaska
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:19
I dlatego w Polsce nie ma 90 %, tylko 90% ochrzczonych.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:22
@Andrzej_Duda: 90% czego?
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:24
@SongMan: *I dlatego w Polsce nie ma 90 % chrześcijan, tylko 90% ochrzczonych
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:24
@Andrzej_Duda: dla mnie to lepiej
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:27
@Andrzej_Duda: Wybacz, ale nie mogę się powstrzymać. Jeżeli nie są chrześcijanami to kogo wyznają?
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:27
@DziwnyPan: Ale lepiej by było, gdyby nie wierzyli w ogóle niż "KWIK WIELKA POLSKA KATOLICKA MARYJA KRULOWOM POLAKUF, CH*J ŻE OBRZUCAMY SIE BŁOTEM NA KAŻYM KROKU, OBGADUJEMY I NIENAWIDZIMY, MY KURŁA KATOLYKI"
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:27
@SongMan: wiekszość porzuca chrześcijaństwo na rzecz ateizmu( w tym ja)
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:28
@SongMan: Mam na myśli, że twierdzą że są katolikami, ale taka z nich kochająca wspólnota jak z KGB elfy świętego Mikołaja.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:29
@DziwnyPan: A dlaczego porzuciłeś?
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:31
@Andrzej_Duda: nic tam nie ma sensu i nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie tej religii
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:31
@SongMan: W jedynego prawdziwego Allaha.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:32
@Andrzej_Duda: ale trzeba przyznać, że rządom udało się nas idealnie skłócić
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:32
@DziwnyPan: i oczywiście niezliczone błędy logiczne
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:33
@DziwnyPan: Mam tylko prośbę. Nie róbcie niepotrzebnych kłótni na tle religijnym, bo nikomu to nie jest potrzebne do szczęścia
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:34
@marcel22205: Ile ukraińskiej wódki wypiłeś?
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:34
@SongMan: Dokładnie. Każdy grosz dany Rydzykowi to pieniądz zmarnowany. I jeszcze te cholerne miesięcznicę... O komisji smoleńskiej nie wspomnę...
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:35
@SongMan: Nie mam zamiaru dyskutować. Zadałem tylko jedno pytanie i otrzymałem odpowiedź.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:35
@Andrzej_Duda: pamiętasz zamach z 11 września 2001 roku? Wtedy cała Ameryka zamilkła, a Republikanie i Demokraci chociaż na ten jeden moment zjednoczyli się w obliczu zagrożenia. Dlaczego w Polsce podziałało to na odwrót...
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:36
@Andrzej_Duda: To nie do ciebie, ale muszę to tu przypiąć.
.
.
Ani słowa Preriokurze.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:38
@SongMan: Jestem tylko trochę osłabiony, ruscy znowu zabrali jedzenie.
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:44
@SongMan: w Polsce się nie zjednoczyli bo to Tusk zasadził brzozę
Odpisz
4 czerwca 2018, 15:46
@Frutti56: i to wszystko o brzozę
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:07
@SongMan: No i tego drewnianego chłopca:
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:09
@Andrzej_Duda: Praktykujących katolików jest w Polsce około 35%
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:10
@CzarnyGoniec: O to mi chodziło.
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:10
@SongMan: W Polsce przez chwilę też było zjednoczenie. Zanim ktoś nie stwierdził, że na tragedii można ubić kapitał polityczny i zaczął rzucać oskarżeniami o zamach na lewo i prawo
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:13
@CzarnyGoniec: hej hej! wyborcy! jak na mnie zagłosujecie to powiem kto stoi za zamachem
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:15
@CzarnyGoniec: To szacunki (nie wiem czyje, ale chyba twoje)
Odpisz
4 czerwca 2018, 16:16
@Frutti56: Rosjanie też nie pomagają
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2018, 16:24
@SongMan: To są dane Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego.
Nie zniżyłbym się do wypisywania danych z dupy.
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,32890,liczba-osob-chodzacych-na-msze-spada-w-niektorych-diecezjach-tylko-10-przyjmuje-komunie-regularnie.html?utm_source=deon&utm_medium=link_artykul
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2018, 12:34
@SongMan: czy ty porównujesz WTC, czyli faktyczny zamach w którym zginęło 2996 osób. Do smoleńska, który był na 99% wypadkiem, w którym zginęło zaledwie 96 osób
Odpisz
5 czerwca 2018, 13:48
@knight_of_the_night: Samych wypadków nie. Reakcje społeczeństwa
Odpisz
5 czerwca 2018, 13:59
@SongMan: ale to jest oczywiste że na wydarzenie znacznie mniejszej wagi ludzie inaczej zareagują inaczej niż na strasznie drastyczne i szokujące wydarzenie
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:03
@knight_of_the_night: Tak, ale w przeciwieństwie do WTC katastrofa smoleńska dotknęła Polskę bezpodśrednio
Odpisz
5 czerwca 2018, 14:43
@SongMan: WTC ofbiło się na ekonomii USA
Odpisz
5 czerwca 2018, 15:50
@DziwnyPan: >wiara
>dowody
Gdyby na wiarę były dowody, to nie byłaby to wiara tylko pewność.
Odpisz
5 czerwca 2018, 15:53
Zgadza się. Dlatego to się nazywa "wiara", bo w nią wierzymy, nawet jeśli nie mamy twardych dowodów.
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:29
wiara znaczy przekonanie, więc niebyłaby to wtedy religia
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:57
@DziwnyPan: Mogę być o czymś przekonany nie mając dowodów.
Odpisz