Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2015, 19:30
pycha uwielbiam chinszczyzne
Odpisz
20 sierpnia 2012, 14:51
ja uwielbiam zupki chińskie z amino pomidorowe najlepsze mmmmmm.
Odpisz
10 lipca 2014, 13:13
@bartosz1390: ja tak samo
Odpisz
7 maja 2011, 08:00
nom im ostrzejsze tym lepsze @Nuno69 :D
Odpisz
29 kwietnia 2011, 18:07
@Wojtek25: ja też :D Najlepiej ostrrrre :D
Odpisz
6 kwietnia 2011, 08:34
lubie zupki chinskie takie :P
Odpisz
28 marca 2011, 14:20
pycha moodle
Odpisz
13 lutego 2011, 10:31
To jest do zalewania wodą, żeby woda spłynęła na dół o ogrzewała od dołu makaron, ale muszę przyznać, że śmiesznie wygląda :P 3/5
Odpisz
20 listopada 2010, 22:01
1
Odpisz
26 października 2010, 10:38
karolinka łatwe. Ten makaron jest twardy a nie miękki więc przecieli po pionie ,a potem po poziomie :)
Odpisz
6 października 2010, 18:32
1
Odpisz
25 września 2010, 20:40
;/ ?
Odpisz
17 września 2010, 16:41
ciekawe jak to przecięli , że nie uszkodzili jedzenia ?;]
Odpisz
16 września 2010, 21:35
To ja się wyróżnię i dam 5/5
Odpisz
11 września 2010, 12:47
o lol ,ble ble 1
Odpisz
7 września 2010, 20:16
dno
Odpisz