Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy wyzywasz frajera na pojedynek, ale to Ty okazałeś się być frajerem.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 czerwca 2018, 20:42
To mi przypomina sytuacje, kiedy pokonujesz przeciwnika i zabierasz ten lepszy sprzęt, a reszta rzuca się na same śmieciuchy.
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:23
Ktoś chce się bić?
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2018, 00:23
@MaggieMalina: fight me
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:24
@arkom: *uderza*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:25
@MaggieMalina: *unika*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:27
@arkom: *rzuca nożem*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:27
@MaggieMalina: *odprawia dżeki czany, łapie nóż w powietrzu*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:28
@MaggieMalina: *wyciąga ak-74 i prowadzi serię pocisków *
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:29
@szalonememe: *umiera*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:31
@MaggieMalina: *nazywa frajerem*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:45
@arkom: *ożywa i pluję*
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:47
@MaggieMalina: *ucieka przerażony *
Odpisz
5 czerwca 2018, 03:08
@MaggieMalina: *upada na ziemie bo dostał kamieniem z pod buta w oko* jest i frajer...
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:19
@kasjan132pl: *wjebutuje się w towarzystwo dzbanów na białym koniu i z rewolwerem w ręce*
Witam frajerów...
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:26
@Kangurur28: *koń go kopie podczas gdy on próbuje uciec i schować się w swej piwnicy*
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2018, 22:04
@kasjan132pl: *strzela do niego z rewolweru*
Odpisz
6 czerwca 2018, 23:21
@Kangurur28: *wystrzeliwuję cały magazynek w konia i oponenta na nim *
Odpisz
7 czerwca 2018, 00:41
@szalonememe: *Przyjeżdża na koniu z 550 tyś armią*
Nie jesteśmy w Rosji tępe ch*je.
Odpisz
7 czerwca 2018, 06:21
@kasjan132pl: *Tańczy kozaka na zwłokach* *Z Okolicy dobiega hymn ZSRR*
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:42
Mnie od kilku dni prowokuje taki jeden, co z tego że za każdym razem mu sprzedaje lepe na ryj
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:50
@marek20004: sprzedaj mu 2
Odpisz
6 czerwca 2018, 22:07
@BetonowyMur: On mi potem oddaje i ja mu też, Masowo jestem większy ale on bardziej wysportowany
Odpisz
6 czerwca 2018, 22:24
@marek20004: mnie też taki gimnazjalista prowokuje, ale się nie wkurzam, bo wiem że bym go powalił 1 tubą w r#j, ponieważ w porównaniu do mnie wygląda jak krasnal ogrodowy...
Odpisz
6 czerwca 2018, 22:49
@stan6: Ja wysoki nie jestem z 172cm a on jest najniższym chłopakiem z klasy
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2018, 23:39
@marek20004: mnie taki jeden szwab "polaczek robaczek złodziejaszek" przezywał, nauczyciel nie pomógł mi za 3. razem, to jak za czwartym pie**olnąłem debila w ryj, to do dziś mnie na boisku łukiem omija. Brak pomocy ze strony pedagogicznej, to działasz na własną rękę.
Odpisz
6 czerwca 2018, 23:53
@marek20004: ja mam około 169cm, a i tak mi sięga chyba do barków, poza tym ma on sylwetkę jak głodzony pies...
Odpisz
6 czerwca 2018, 22:57
polecam trenować boks
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:56
"Jesteś gitem czy frajerem?"
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:38
czyli pojedynkował się ze samym sobą?
Odpisz
5 czerwca 2018, 08:25
Biedny Pierrot D:
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:18
"Chłopaki, którym się bije?"
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2018, 00:20
@arkom: "Pod F4"
Odpisz
5 czerwca 2018, 06:01
@arkom: alt + F4 by zrobić ultra combo
Odpisz
5 czerwca 2018, 00:16
czuje źle człowiek
Odpisz