Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

7 czerwca 2018, 10:52

W mojej okolicy jest linia kolejowa. Prostopadle do niej idzie nasyp kolejowy, który kończy się kilkanaście metrów przed torami. Na nasypie nie ma torów, kończy się praktycznie pionowo, z drugiej strony też. Najlepsze jest to, że kilka kilometrów dalej jest jeszcze jeden taki nasyp.

Avatar kotowiec_er

7 czerwca 2018, 00:54

nasz własny Stonehenge

Avatar Grzechoooo

6 czerwca 2018, 23:35

Niedaleko mojego osiedla jest stary, zardzewiały szkielet jakiejś hali. I nic nie można z nim zrobić, bo jest na terenie prywatnym jakiegoś Włocha, który już dawno wyjechał i pewnie nie żyje.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2018, 16:59

Akurat ta autostrada to wspólny projekt Polski, NRD i ZSRR

Avatar TimekPL123

6 czerwca 2018, 19:07

Jedno z tych państw istnieje.

Avatar Lacoste

6 czerwca 2018, 19:37

@TimekPL123: ZSRR oczywiście! Polska to watykańska propaganda, tylko tak wytłumaczysz ilość kościołów w tym kraju :3

Avatar TimekPL123

6 czerwca 2018, 19:38

@Lacoste: Kościoły, dobrze że są. Gdzie inaczej przyjąć sakramenty?

Avatar Lacoste

6 czerwca 2018, 19:59

@TimekPL123: Chodzi mi o ich ogromną ilość...

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2018, 21:39

@Lacoste: W czym przeszkadza Ci duża ilość kościołów w naszym kraju? Jesteśmy krajem w ogromnej większości katolickim, więc to chyba normalne. Gdybyśmy byli Muzułmanami byłoby dużo meczetów, gdybyśmy byli Żydami byłoby dużo syngagog, a gdybyśmy byli poganami to byłoby dużo świętych gajów. I w takich przypadkach też byłoby to normalne.

Avatar TimekPL123

6 czerwca 2018, 21:50

@Lacoste: Jest wystarczająco dużo.

Avatar DeXxu

6 czerwca 2018, 19:37

Polskie Stonehenge

Avatar Burger2004_09

6 czerwca 2018, 16:50

Albo elektrownia atomowa w Żarnowcu

Avatar Pietrzek

6 czerwca 2018, 14:25

"Hmm, tak długo to stoi, ciekawe czy kiedykolwiek coś z tym zrobią"
*Rok 2034*
"E, kolejna biedronka"

Avatar SongMan

6 czerwca 2018, 13:53

Rozebrać, a surowce wykorzystać do czego innego

Avatar marcel22205

6 czerwca 2018, 13:12

Hmm... Przydałby się tam pomnik Jan Pawła 2.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Przyszłość jest piękna

Deal życia

Dzieci koleżanek twojej mamy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Jest taka skromna...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka