Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2018, 19:59
W Smoleńsku nie poklaskali.
Odpisz
6 czerwca 2018, 20:07
Odpisz
9 czerwca 2018, 09:36
brzoza za nich klasnęła. w samolot.
Odpisz
9 czerwca 2018, 20:08
@M_ateo_1: A raczej to wszyscy pasażerowie z pilotami klasneli. W brzozę
Odpisz
9 czerwca 2018, 21:24
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś miał 170 strzałek w góre pod komentarzem lol
Odpisz
9 czerwca 2018, 21:25
@Mememasterlv56: To co wyżej lol
Odpisz
24 października 2018, 14:48
hej hej
Odpisz
7 czerwca 2018, 07:23
ja tam klaszczę
Odpisz
9 czerwca 2018, 09:27
@Windows_10: jak się skończy film w kinie to też klaszczesz?
Odpisz
9 czerwca 2018, 09:30
@ruzwelt1: nie, czemu? mam klaskać projektorowi? tak to klaszczę pilotowi
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:06
@Windows_10: w sumie brzmi logicznie
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:07
oczywiście, że tak
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:17
@Windows_10: Jak autobus czy tam pociąg dojedzie do celu twojej podróży też klaszczesz? Panu taksówkarzowi też?
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:20
@DAVJD: ku*wa mać jest taki zwyczaj i wszyscy się nagle przypi***alają
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:21
@Windows_10: Zapytałem się tylko :(
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:24
@DAVJD: nie, bo wtedy się nie klaszcze, nie ma zwyczaju
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:25
@Windows_10: ok
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:30
@DAVJD: ja mowie dziekuje
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:16
@DAVJD: taksówkarzowi czy autobusiarzowi się nie klaszcze bo jednak prowadzenie samochodu czy autobusy jest trochę mniej skomplikowane niż pilotowanie CHOLERNEGO SAMOLOTU
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:17
@CoolSceleton95: i je**ne lądowanie
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:22
@Windows_10: ja nie klaszcze, ale nie przeszkadza mi to że inni klaszczą.
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:00
@Windows_10: Z 200 ludźmi na pokładzie.
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:35
1 milimetr złe pociągnięcie jednej wajchy i wszystko w piździec
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:41
i dlatego się klaszcze
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:45
@CoolSceleton95: dokładnie, nazwijcie mnie januszem, ale nie przestanę
Odpisz
9 czerwca 2018, 16:02
@Windows_10: Nie pilotowi pilot i tak tego nie słyszy
Odpisz
9 czerwca 2018, 16:03
@Windows_10: haha janusz
Odpisz
9 czerwca 2018, 17:07
@Windows_10: Jakiś zje**ny ten Twój zwyczaj
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:25
6 razy leciałem i za każdym razem ludzie klaskali, a byli z różnych krajów
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:29
Meme review
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:35
@Programista: aha
Odpisz
9 czerwca 2018, 14:41
@Programista: 👏meme👏review
Odpisz
9 czerwca 2018, 12:17
Pilotom powinno się klaskać w podzięce za nie wpie**olenie się w Bliźniaczą Wieżę czy jakąś brzozę
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:35
ahhh... Taka jest tradycja XXI wieku. Bo wszyscy myślą o tym że zaraz wbije się samolot w Pałac Kultury i Nauki a jak samolot ląduje ta wszyscy się cieszą (sarkazm)
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:03
Wiecie, że w takich lepszych liniach lotniczych ludzie często klaszczą? Teraz janusze myślą, że to zje**ne i nie klaszczą
Odpisz
7 czerwca 2018, 00:08
myślałem że to ja na obrazku
Odpisz
6 czerwca 2018, 22:29
W tym nie ma nic złego.
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:20
to akurat piekna tradycja
Odpisz