Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2023, 08:31
Dlaczego na płycie jest Kili?
Odpisz
4 stycznia 2019, 17:43
Zawsze lepsze są starsze wersje niż nowsze.
To mam dla was pytanie.
POKEMON GO czy POKEMON FIRERED ?
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:59
Tracę dużo jeżeli grałem tylko w V część ?
V jest znacząco gorsza od III ?
Odpisz
10 czerwca 2018, 17:06
@volf360: III to po prostu klasyk, wielu ludzi czuje do niej sentyment i dlatego piszą że III > V
Odpisz
11 czerwca 2018, 08:41
@volf360: Są mniejwięcej na tym samym poziomie ludzie wywyższają III ze względu na nostalgie. Ja wole V ponieważ ma zdecydowanie lepszy balans.
Odpisz
10 czerwca 2018, 21:30
znam to uczucie
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2018, 17:41
Heroes to ma u mnie trochę historii: Często jak ktoś prosił o instalacje fajnej gry (1997-2007) to najczęściej instalowało mu się Heroes3, to była dobra gra przy której zasiadali najlepsi kolesie ze szkoły i naparzali u ziomka z najlepiej chodzącym kompem, wszyscy bardzo wczuwali się w grę i pomagali sobie w niej jak najlepiej ( gdy ktoś źle doradził w trakcie gry wywoływał taką burdę, która roznosiła się na całe osiedle i całą szkołę, ludzie traktowali takich jak najgorzej nawet ponad 2 tygodnie póki nie ukazali skruch i nie przeprosili dopiero w tedy zostali ponownie zaproszeni na wspólne granie SERIO nie raz to widziałem będąc w gronie). Potem wyszła 4 część która... No mi niestety wydawała się zupełnie niepodobna do serii Heroes, jakiś nie wypał XD Po premierze 4 części zaczęła zanikać tradycja wspólnego grania (rozwój internetu) , gdy wyszła część V... (byłem osobiście na premierze gry w 2006 Warszawie, na specjalnym zaproszeniu od Ubisoft / CD Projekt, które dawało możliwość wejście pierwszemu na premierę i sobie przypomniałem ze miałem numer 2, na premierze były dawane oryginalne koszulki z nadrukiem głównej postaci, otrzymałem takie 2) ... Nie zaznałem już wspólnego grania, w tą edycje już raczej większość ludzi grała samodzielnie, uproszczony system gry temu sprzyjał, to co towarzyszy nam przez całą 3 część w 5 doświadczamy pod sam koniec i dlatego wraca się do 3 części
Odpisz
10 czerwca 2018, 15:16
Grałem kiedyś w V dzikie hordy.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2018, 15:20
@Jumper112: Ktoś się ze mną nie zgadza? Czyli jednak nie grałem?
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:18
@Jumper112: internet nie jest w pełni zgodny z Twoją opinią
Ja też grałem, najbardziej chyba lubię krasnoludy i nekropolis
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:28
@Tamron: Tylko w tym sęk, że nie wyraziłem opinii. Dałem komentarz, że grałem, a nie czy było dobre czy nie.
Odpisz
10 czerwca 2018, 17:02
@Jumper112: a może ci co dali strzałki w dół stwierdzili że po ch*ja to piszesz jak nie wyraziłeś konkretnej opini
Odpisz
10 czerwca 2018, 17:04
Czasem lepiej trzymać język za zębami niż rzucać opiniami na lewo i prawo.
Odpisz
10 czerwca 2018, 17:08
@Jumper112: Około 2010r też grałem w dzikie hordy lecz w ostatniej misji (mega ciężkiej) wyłączył mi się komp a jak go włączyłem i uruchomiłem grę to wszystkie zapisy znikły, skasowały się, to była taka tragedia że od tego czasu nigdy więcej nie próbowałem tego wygrać XD
Odpisz
10 czerwca 2018, 17:37
@Jumper112: Na jeja za podanie 100% faktów i tak dostaniesz strzałkę w dół a nawet za podanie poprawnego tytułu filmu, muzyki, anime i itp
Odpisz
10 czerwca 2018, 15:44
Grałem tylko w trzecią część i czuję ogromny sentyment do tej gry, ale jak widziałem 'zagrajmy w' z piątki u Ragnaroka (HatiTheManagarmr) to stwierdziłem, że tamta część jest lepsza. I tu wychodzę z pytaniem do kogoś, kto grał w kilka części - Czy w HV i innych częściach można rozgrywać customowe gry tak jak w trójce?
Odpisz
10 czerwca 2018, 15:46
@Keraton: Z tego co pamiętam to można.
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:16
@Keraton: tak, jak najbardziej można
Jakbtś chciał to w necie można nawet znaleźć mapki, chociaż jest nawet duży wybór w piątce
Standardowo polecam "Hotseat" z kumplem (gorące pośladki XD)
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:44
@Tamron: Dziękuję za odpowiedź. Czy dodatki do piątki są ciekawe? Jak już kupować, to wszystko.
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:35
@Keraton: tak, bierz całość. Dodatki sporo zmieniają: 2 zamki, alternatywne ulepszenia, nowości w mechanice.
Oprócz trójki nie grałem w inne heroesy, ale piątka z dodatkami jest warta uwagi
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:18
Heroesy to nie mój teren więc sie nie wypowiem
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:19
@Polalak: k
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:20
Odpisz
10 czerwca 2018, 16:20
VII byłaby dobra... Ale czegoś jej brakuje, nie wiem dokładnie czego, ale jednak, bo w przeciwieństwie do 6 (Której brakował widok zamku), była dobra.
Odpisz
10 czerwca 2018, 15:21
Ja mam i VII cześć i III
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2018, 16:00
6 i 7 jest dobra
A 5 > 3
czekam na hejty
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:03
@qaz123: Zgadzam się z opinią Qaz123
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:06
@qaz123: Lepiej zbalansowana na pewno
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:51
@qaz123: Jaka wygląda lokalne multi w 6 i 7? Mam szóstkę i były tam odblokowane tylko 2 frakcje
Odpisz
8 czerwca 2018, 18:23
@Norto: W 6 chyba musisz chyba przejść rozdział w fabule żeby odblokować ją do multi (ale mogę się mylić dawno grałem)
Ale rozgrywka wygląda następująco:
-wybierasz mapke
-wybierasz razy i tworzysz drużyny (można utworzyć z ilu się chce graczy drużynę która będzie współpracować i pomagać sobie nawzajem, świetne do gry z przyjaciółmi)
-Wybierasz postacie (to moim zdaniem największy minus 6, masz do wyboru 2 postacie na rasę, wojownika i maga)
-a potem zaczynasz grę
w 7 jeszcze nie miałem okazji zagrać w coop
Odpisz
8 czerwca 2018, 19:53
@qaz123: 7 sprzedałem, a 6 może jeszcze dam szansę, ale póki co Heroes 3 najlepsze, w 5 wkurzyło mnie ulepszenie szkieleta w łucznika, ale i tak jest fajne.
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:41
Ja tam najbardziej lubię 5.Heroes 6 też nie jest wcale taki zły.
Odpisz