Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wiktor_z_Rivii

14 czerwca 2018, 16:49

je**c darl solsy nugdy nie gralem

Avatar Crisium

13 czerwca 2018, 23:30

Szczerze to nie polecam tego Remastera. Jedyne co w nim zrobili, to ulepszyli trochę grafikę i odblokowali limit fps, a liczą sobie za to 150 zł. Zresztą taki sam efekt można osiągnąć przy PTDE instalując "DSfix". Plusem napewno jest to, że przenieśli port na Ps4 i Switcha, ale co do pecetów to był to zwykły skok na kase.

Avatar PanSowa12

14 czerwca 2018, 00:12

@Crisium: Tak działa remaster

Avatar WebsTer230

14 czerwca 2018, 00:50

@PanSowa12: No tak średnio bym powiedział

Avatar PanSowa12

14 czerwca 2018, 01:01

@WebsTer230: Remaster a remake drogi websterze

Avatar Andrzeju

14 czerwca 2018, 06:52

@Crisium: Multi dla 6 osób, więcej graczy?

Avatar WebsTer230

14 czerwca 2018, 07:18

@PanSowa12: Remaster to podniesienie tekstur do 4k, 60 fps i wydania gry na nową generację konsol. Wiem czy się różni remake od Remasteru, moim zdaniem Dks:Re jest strasznie ch*jowym remakiem bo wszystko to co wku*wia w zwykłym Dks nadal tu jest

Avatar PanSowa12

14 czerwca 2018, 11:04

@WebsTer230: Chyba masz złe pojęcie na temat Remasterów bo to po prostu poprawienie grafiki danej gry a remake to obmyślenie mechanik gry od nowa i poprawienie grafiki, nie zawsze musi to być 4K 60 fps jak powiedziałeś, popatrz na przykład na remaster Luigi's Mansion na 3DSa

Avatar WebsTer230

14 czerwca 2018, 13:20

@PanSowa12: Przecież to napisałem :v

Avatar PanSowa12

14 czerwca 2018, 13:41

@WebsTer230: Niezupełnie

Avatar Crisium

14 czerwca 2018, 15:21

@Crisium: Myślę, że i tak za dużo sobie liczą. Jakby chcieli poniżej 100 zł to bym się nie czepiała. DSfix daje to samo a jest darmowy.

Avatar Noxen

14 czerwca 2018, 12:43

Kiedy mody wejdą za mocno.

Avatar Lewis135

14 czerwca 2018, 12:07

Najlepszy walka z bosem ewer XD

Avatar obeniksus

14 czerwca 2018, 00:16

Gdyby wypił tego estusa to mogłby wygrać. Chociaż znając dark souls to ten boss ma jeszcze jakąś 2 fazę

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2018, 21:30

nigdy nie grałem w soulsy, opisze ktoś? która część najlepsza? pójdzie mi na ziemniaku?

Avatar
BobParowaOfficial

13 czerwca 2018, 23:05

Jeżeli masz cierpliwość i nie poddajesz się jak giniesz co 10 sekund to spróbuj

Avatar Niebiesko_oki

13 czerwca 2018, 23:19

na ziemniaku to raczej ds2 pójdzie ponieważ ds1 ma beznadziejny port

Avatar Crisium

Edytowano - 13 czerwca 2018, 23:40

@Niebiesko_oki: Dark Souls 1 (jeżeli zainstalujesz DSfix) i 2 na luzie pójdzie na starszym komputerze. Według mnie jedynka jest lepsza, ponieważ ma fajniejszych bossów i klimat, ale jest napewno trudniejsza, ma beznadziejny interfejs i bez poradnika raczej nie przejdziesz. Dwójka miała słabych i łatwych bossów, ale za to różni się od jedynki i trójki mechaniką i ogólnie dzieje się w innej krainie niż pozostałe dwie, więc także ją polecam sprawdzić. Jednak jeśli chcesz poczuć ten prawdziwy słynny dreszcz, klimat, oraz toporność i trudność soulsów to zdecydowanie polecam pierwszą część (a w zasadzie Prepare To Die Edition)

Avatar Woj2000

8 czerwca 2018, 21:14

Jak ja ubóstwiam filmiki tego typu, w których zarówno akcja, jak i elementy z gry ze sobą pokrywają. Słowa uznania dla nieznanego autora za implementację zmieniających się pasków zdrowia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka